reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

heh, Zosia ma jednak infekcję:( nebulizacje i neosivin oraz magnez(?) - ale to moze dlatego, ze strasznie ostatnio sie poci...

a genialna sąsiadka mojej mamy stwierdziła, ze moze by Zosi dawac cos na uspokojenie, bo strasznie ruchliwa jest:wściekła/y: no dobrze, że byłam daleko jak to usłyszałam:wściekła/y:

ależ wy macie pomysły na obiad! smaka mi robicie, a z jedzeniem kiepsko....
 
reklama
Ja lubie taka gotowana faoslke i polana bulka tarta a z nie mialam co dac to dalam jajko sadzone i mozna jeszcze ziemniaczkow do tego:)
 
Fasolka szparagowa jest wspaniała z pomidorami i sosem sojowym (wyobraźcie sobie śliniącą się emotkę). Wrzucam do przepisów :-D
 
anade ja tam w ogóle nie czułam wzrostu temp. Wszystko będzie ok, nie zamartwiaj się niepotrzebnie.

Zapominajka cudowna fasolka. Ja to się modle żeby dotrwać do tego 13 tyg, później to już będzie nam lżej.

Ewusia nie rozumie Twojego tekstu do dziewczyn że fasolki były za słabe czy chore, przecież to są jakieś bzdury. To organizm kobiety może być jeszcze nieprzystosowany żeby stworzyć "domek" dla fasolki.

Mamolinka co do kopytek to jest bardzo prosty sposób. Jak już ugotujesz ziemniaki i utłuczesz to najlepiej je wygładzić w garnku żeby było na równo, wyciągasz 1/4 ziemniaków i w to miejsce dajesz mąki. Oczywiście tą odłożoną cześć ziemniaków też dokładasz. Mieszasz i na stolnice:) Identycznie robię kluski śląskie tylko zamiast zwykłej mąki daje ziemniaczaną.

citrus mój TŻ sprząta w domu ale to tylko dlatego że mi nie wolno robić takich rzeczy. Mam leżeć, od czasu do czasu spacer i tyle! Przynajmniej na razie, mam nadzieje że już niedługo będę mogła normalnie funkcjonować.
 
Zapominajka sliczna kruszyna:)dobrze widoczna:)

mamolinka chetnie sie wcisne na kopytka:D dobra Zuzia jest z tym obsikiwaniem:D

citrus brawo za napisanie kawaleczka pracy:)

Ja dzisiaj na obiad robilam fasolke szparagowa z sadzonym jajkiem zjadlam troche tej fasolki (przeczytalam ze jest ona lekkostrawn a bylam przekonana ze ciezko ).

JA jestem strasznie ostatnio wybuchowa nie wiem jak to zachamowac moze jakies rady wszystko mnie wkurza ze pies mi wszedl z lapami mokrymi na wyro ze maz kupil chleb a juz byl masakra:(

Dziękuję
A co do wybuchowości, to ja też jestem i to bardzo. Momentalnie wybucham.

Odebrałam wyniki bety - 295,7 :) czekam teraz na przyrost i wizytę u ginki, do której nie mogę się dodzwonić :/

Poczekaj na betę powyżej 1000, wcześniej gin nic nie zobaczy (tak kiedyś słyszałam).

Smaka mi robicie tą fasolką. Uwielbiam. Nawet więcej. Nic ponad szparagową bym do jedzonka nie potrzebowała.
 
reklama
Do góry