reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Myślę, że kolejny wątek jest zbędny. Dane pewnie i tak na grupie będziemy podawaly. A do tej pory wszystkie właściwie tu się sobie przedstawiałyśmy.
 
reklama
My na sierpniowkach mialysmy osobny watek tam przedstawialysmy sie z imienia i skad jestesmy ( w sumie tu mozemy sie przedstawiac w watku Lista majowek :D z komentarzami), zreszta potem watkow zrobilo sie zdecydowanie wiecej bo dotyczacych zakupow itp, napewno gorzej jest nowym majowkom ktore przyjda pozniej bo przewertowanie 200 czy 300 stron od poczatku moze byc raczej trudne
 
Ostatnia edycja:
Ofuck. Skleiłam oko z poduchą na chwilę, a spałam ponad godzinę :szok: Nooooo ładnie, to moja druga drzemka w ciągu dwóch dni. Mam wrażenie, że marnuję czas :sorry:
Ale jest postęp! Mam 2,5 strony pracy magisterskiej. Wprawdzie dwie z tego to obszerny :)-p) cytat z Tory, ale konieczny, tłumaczy bowiem podstawowe zasady koszerności. O losie, jak dobrze, że się za to już wzięłam, czuję się mistrzem :cool2:
 
Tak, mam dokładnie to samo zdanie! :-D Dzięki Ci, o Zapominajko za te słowa otuchy :-D

Dziewczyny zrobiły mi chęć na zupę turecką, więc sięgnęłam po zamrożony bulion i wyjęłam zieloną soczewicę. Dodam czosnek i cebulę, zagotuję też jednego lub dwa ziemniaki, żeby - gdy zblenduję zupę - była bardziej gęsta. A na drugie sałatka z tuńczykiem i jajkiem. Ultrapysznie!
 
Zapominajka sliczna kruszyna:)dobrze widoczna:)

mamolinka chetnie sie wcisne na kopytka:D dobra Zuzia jest z tym obsikiwaniem:D

citrus brawo za napisanie kawaleczka pracy:)

Ja dzisiaj na obiad robilam fasolke szparagowa z sadzonym jajkiem zjadlam troche tej fasolki (przeczytalam ze jest ona lekkostrawn a bylam przekonana ze ciezko ).

JA jestem strasznie ostatnio wybuchowa nie wiem jak to zachamowac moze jakies rady wszystko mnie wkurza ze pies mi wszedl z lapami mokrymi na wyro ze maz kupil chleb a juz byl masakra:(
 
Citrus, a co studiusz??(jeśli można wiedzieć) Najtrudniej jest się zabrać i napisać pierwszy rozdział, potem już z górki, a obrona to już pikuś :)

Ja z jedzeniem, to raczej na bakier. Nie żeby mnie mdliło, ale kompletnie nie chce mi się jeść. I trochę się tym martwie, bo za bardzo nie mam co zrzucać :(
 
Kinga bardzo ci dziękuję za miłe słowa :*
Ja też właśnie krolewnazmarcepana widziałam na kwietniówkach :-) Więc teraz ty następna w kolejce,a ja na końcu.:-D Humorek zdecydowanie lepszy,uświadamiam mojemu P.,że tym razem staramy się na maksa :-D:-D. Z drugiej strony, właśnie czytałam,że u wielu dziewczyn,jak baaardzo chcą zajść,to ni cholery,ale jak sobie odpuszczą albo mniej o tym myślą,to od razu jest cacy.:-) Psychika jednak ma tu dużo do rzeczy.
 
reklama
Ja dzisiaj na obiad robilam fasolke szparagowa z sadzonym jajkiem zjadlam troche tej fasolki (przeczytalam ze jest ona lekkostrawn a bylam przekonana ze ciezko ).


Akurat w tym wątku, to sie zdziwiłam jak zaczęłam czytać o fasolce szparagowej i przyrządzaniu - jakoś inaczej mi sie tu fasolka kojarzy :-)
Ale może to dlatego, ze mój mózg powoli przełącza się w tryb hibernacji.
Pozdrawiam, dziewczyny!
 
Do góry