reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Panika nie panika idę do lekarza:( straszny nagły ból i krew....chyba nie jest dobrze...dam znać jak wrócę....


paola Kochana trzymam kciuki , zeby to byl tylko jakis falszywy alarm !

Lady bo my tu nie spimy gorace dyskusje trwaja prawie 24 godziny na dobe :-D

Lumo witaj oraz gratuluje II kreseczek ! Moze opowiesz nam cos o sobie :-)
 
Muszę się Wam pochwalić kobitki, dzisiaj idę na USG żeby zobaczyć czy bije serduszko dziecka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, jestem taka podekscytowana :-)
 
Dziękuję za powitanie,

cóż o mnie. Jest to moja druga ciążą, i troche mnie zaskoczyła ... :)
Mam już synka Leosia, 3latka, który właśnie stał się przedszkolakiem.


ps Lady_m, wszystko na pewno będzie ok!!!!!!!
 
Paola kochana bedzie dobrze!!!!

a ja dzis na 10 przylecialam z wywalonym jezykiem na uczelnie 5 minut spozniona zeby sie dowiedziec ze mam wolne do 15.... eh:wściekła/y:
 
hej dziewczyny! wpisujcie się na listę majóweczek w innym temacie, jak chcecie jescze coś dodać do danych to dodawajcie :)



no zauważyłam, ze jakaś lista inna się pojawiła - ale my kobietki w ciązy zakręcone:p ja wczorajw pracy puściłam plik dokumentów z umowami do prawniczki bez umów - najważniejszego z dokum :p
 
Ostatnia edycja:
Sun7 to nie ma watpliwosc zostajesz na majoweczkach:)

Anade witamy:)

citrus mowisz ze u Ciebie pogoda pod psem to umnie swieci slonko:)

Noelle spokojnie spokojnie stres nam nie wskazany he nie no wiem ciezko to opanowac ale musi byc dobrze;)

lumo witaj:)
 
Witajcie Majóweczki,

dziś test pokazał II kreski. Zatem, czy przyjmiecie kolejną majową mamę do swojego grona???

Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe Majóweczki :)

witam

Muszę się Wam pochwalić kobitki, dzisiaj idę na USG żeby zobaczyć czy bije serduszko dziecka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, jestem taka podekscytowana :-)

trzymam kciuki i zazdroszczę, ja dopiero we wtorek....

Dzięki dziewczynki ale ja już chyba następne dni/tygodnie/oby nawet miesiące plackiem w łóżku tylko za potrzebą mogę wstać...:-(

rozwiń temat.... co jest?

a co do listy - nową listę zrobiła biedroneczka, więc tylko ona moze ją edytować, chyba ze znowu chcemy narobić bałąganu, a potem robić jeszcze jedną "niezasmieconą" listę... nie wiem, co biedroneczka na to, ale sama się wyrwała;-), więc proponuję wysyłać do niej privy, a ona będzie edytować liste...
 
reklama
Kinga28 ja mam na 11 a Ty??

Wogole czeka mnie cięzka doba:/ Dzisiaj jade do pracy na nocek,ruszam juz o 16 oddac samochod do mechanika,potem na nocke,rano po pracy wizyta u gina i odebrac samochod:szok: ciekawe jak mi wyjdzie stan bezsennosc 72 godzinny
 
Do góry