reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam sie Kochane z rana :)

Gratuluje nowym mamuskom oraz witam :)

Ja dzisiaj jak nigdy o 7 sie obudzilam ;) Za oknem piekne sloneczko... Ale dzisiaj mam dobry humor ;) Moge podzielic sie z tymi ktorym brakuje ;) Zaraz ide mloda do zlobka zaprowadzic, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle i nie bede musiala znowu po nia leciec za 2 godziny :D
 
reklama
mamolinka90 Daj mi troche daj tego dobrego humoru!! Ja zaczynam panikowac przed jutrzejsza wizyta:/ :/ Gorzej niż przed obrona magisterki normalnie:/ Aaaaa!!! A jak cos bedzie nie tak??????????????
 
Noelle- u mnie to prawdopodobnie 6tydz- jeszcze nie potrafiła mi określić ostatnio ze względu na moje rozwydrzone ,wydłużone cykle ale z bety wychodzi 6-7;) senność to ja też odczuwam, ostatnio okropne zaparcia , odrzucanie od wszystkiego a teraz jakby ktoś sobie to wziął;D może Ty-ale w sumie nie chce spowrotem:-D:-D

GRATULACJE DLA NOWYCH MAJÓWECZEK-TRZYMAM KCIUKI:*
 
Noelle KOchanie od_rana_mam_dobry_humor_2.jpg

NIe mysl nawet o tym, ze cos mialo by byc nie tak !! Wszystko jest bardzo dobrze, fasolinka fika juz koziolki w swoim nowym domku ;) A jak podrosnie to Cie skopie za takie myslenie ;)
 
Mowiła zebym przyszła 21.09 ale nie wiem czy czekać jeszcze tyle czy iść wcześniej- bo mam wyniki krwi , moczu i chciałam je z nią skonsultować...sama już nie wiem;D czy nie histeryzuje za bardzo;)
 
Kurcze właśnie wiem-dlatego odpycham od siebie ten pomysł ale martwi mnie ,że w moczu mam bardzo liczne bakterie....ale w sumie od dzis pewnie nie są to i tydzien jeszcze mogą pożyć;)):-D:-D
 
reklama
Do góry