reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam! chciałabym dołączyć do grona majówek 2013 przyjmiecie mnie ? termin wg. OM mam na 14 maja 2013.
życzę wszystkim spokojnych 9m-cy

edit. Czy jest jakaś majówka z Białegostoku?
 
reklama
Witam
Wlasnie polozylam moje dziecie na drzemke i mam czas wilny by nadrobic
Witam nowe majowe mamuski :))


Biedroneczka ciesz sie, ze jeszcze chce drzemac :D Moja to nawet mysli spac po poludni, chociaz zdarza sie, ze przyjdzie i powie mama daj kocyk i idzie kladzie sie na kanapie przed tv i usypia... Wiec kochana korzystaj ;) Ja chyba tez pojde zaraz pospac troche,bo czuje sie jak bym w ogole sie nie czula :-D
 
Biedroneczka ciesz sie, ze jeszcze chce drzemac :D Moja to nawet mysli spac po poludni, chociaz zdarza sie, ze przyjdzie i powie mama daj kocyk i idzie kladzie sie na kanapie przed tv i usypia... Wiec kochana korzystaj ;) Ja chyba tez pojde zaraz pospac troche,bo czuje sie jak bym w ogole sie nie czula :-D

O tak staram sie korzystac:tak:. Cieszy mnie ze wlasnie daje sie klasc na jedna dluzsza drzemke w poludnie, wczesniej to w dzien mialam z nia urwanie glowy bo np spala 2-3 razy po 40 min.
No nic pora zrobic sobie kawke i moze jakiegos herbatnika na zab zalapac
 
Nazywam się Justyna, jestem mamą Natalki urodzonej w kwietniu 2010, o drugą dzidzię staraliśmy się ok 3m-cy no i w końcu się udało. Pracuję i mieszkam w Białymstoku. Pierwszą ciążę miałam książkową, gorzej było z porodem bo po 14godzinach męczarni skończył się CC. Mam nadzieję że najbliższe miesiące będą spokojne i bezproblemowe.
Co do drzemki to moje dziecko potrafi spać w ciągu dnia 3-4h. Potem kładzie się spać około 21 i wstaje o 6:30. Więc pod tym względem mam złote dziecko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamusia87, w kwietniu 2010 chyba sie jednak Natalka urodziła:tak:;-)

emalia, trzymam kciuki!


heh, moje dziecię śpi jeszcze po obiedzie ok. 2 godzin i chwała jej za to:-) bo poza tym to ciężko nad nią zapanować - duracellki przy niej to są słabiutkie:-D
 
Do góry