reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

muszelka ja nie jestem królową kuchni,mój P. zazwyczaj gotuje,ale kupiliśmy dzisiaj zwykłą surową kapustkę,a że czasu było niewiele,po prostu dorzuciliśmy już do farszu łazankowego... :-D I tak wyszło super.
Lorelain mój facet ma różne pomysły kulinarne,ostatnie łazanki były na whisky :sorry: Szkoda dobrego trunku w sumie,bo lubię,ale wyszły nieziemskie...A że dzisiaj kategorycznie zabroniłam kupować whisky wyłącznie w celach kulinarnych,zresztą w ogóle co to za marnotrawstwo pieniędzy :wściekła/y:, to łaskawie udzieliłam zgody na dodanie odrobiny piwa. I naprawdę,nie kłamię,wyszło super.:-)
Ja jestem "zajawiona",jak to się ponoć teraz mówi w Polsce,żeby być trendy :-D,na to moje Ausbildung na położną...W sumie przeczytałam,że podobno aplikuje ok 1000 osób na 15-30 miejsc...ale nawet jeśli mi się nie uda,co jest prawie pewne,bo jestem Polką,a nie Niemką :sorry:,to jednak będę miała poczucie,że coś chciałam zrobić i o coś się starałam...Zobaczymy. Przecież nie będę całe życie kelnerką,sprzątaczką...nie to,że mam coś przeciwko. Po prostu to nie dla mnie - wiadomo,że z czegoś żyć trzeba,ale tak np 30 lat z tacką z burrito zapieprzać?? :szok:
 
reklama
karotka00- hehe...nie wiedzialam, ze jest cos takiego jak gotowy farsz do lazanek:) a polozna, to chcialam byc cale zycie i przyjmowac porody domowe, ale nie wyszlo. teraz pracuje w sluzbie zdrowia i szczerze, to w Polsce, pewnie bardziej sie oplaca z tacka burrito zapieprzac. ale Ty jestes w Niemczech, to tam chyba inna sytuacja?
okej!ja juz zmykam dobranoc
 
Ostatnia edycja:
muszelka bo mój luby najpierw zrobił "wkładkę" do makaronu,a potem dodał makaron.:-) Ja tam się nie znam,ale wyszło super. A jeśli chodzi o życie w Niemczech,jak dla mnie,jest o wiele lepiej niż w Polsce,tęsknię za naszym krajem bardzo,ale nie mogę myśleć tyko o sobie,mam też 3-letnią córkę...:sorry: Zaczęłam się powoli przyzwyczajać do tego,że nie wrócę raczej długo do PL i dużo mi takie myślenie ułatwiło... Co do zawodu położnej,strasznie zazdroszczę naszej Noelle,wiem,że to na pewno jest bardzo ciężki zawód,ale urzekł mnie po prostu,i to nawet nie dzisiaj...już dawno temu.;-)
 
Hej laseczki!!!
Witam skoro swit:D Własnie wmuszam w siebie sniadanie. Wygląda poki co na to,ze wczorajszy kryzys dzisiaj sie nie powtorzyl aczkolwiek kto to wie:szok:

karotka00 kochana!! widze,ze wywiad juz zebralas co i jak ,zeby studia podjąc:D nie zrazaj sie ani swoim wiekiem ani samym zawodem. Zemna studowały dziewczyny ktore byly grubo po 30 . I teraz z powodzeniem podjely prace w zawodzie. Same studia tez sa ok,momentami ciezkie ale satysfakconujace:d A co do ewentualnej ciazy ,to pare dziewczyn zafasolkowalo w trakcie i jakos skonczyly studia:d Wiecto zadna przeszkoda:D

ale wstac skoro swit trzeba,ale to raczek kwestia tego ze ja musze dojezdzac do pracy dobry kawalek:szok:

do uslyszenia wieczorem:*
 
aga_27, witaj i napisz coś więcej, kiedy testowałaś? byłaś juz u gina? masz już dzieciaczki?

i witam porannie wszystkich:-)
znad kawki lurowatej... bleee. jeszcze troche i przerzucę się na czerwona herbatę, bo z zieloną ponoc w ciaży trzeba uważać... chociaż nie pamietam dlaczego:eek:


ja załatwiłam wczoraj dentystę, bo w ostatniej ciaży ząbka straciłam jednego, dziurenka w ciagu kioku dni wywołała ostry stan zapalny no i zdecydowałam sie na rwanie zamiast na faszerowanie sie antybiotykami i leczenie kanałowe... więc teraz prędziutko pobiegłam na przegląd i na szczęście wsio OK. tylko mam bardzo na dziąsła uważać (mam z nimi lekkie problemy) i jak to powiedział dentysta "nitkować do obłedu"... do kontroli w grudniu...

do wizyty u gna równo 14 dni:-) troche sie boję, to czekanie męczy... w pierwszej ciaży to był taki szok że się udało, ze robiłam test w 53 dniu cyklu, a w 57 już był ginek... dowiedziałam sie tak późno, bo miałam zmianę lekarstw i myślałam, ze po prostu cykl mi sie rozjechał a objawów nie miałam, więc był niezły szok... już pomijam, ze nie spodziewajac sie ciąży dzień przed robieniem testu byłam na 30 urodzinach koleżanki i nie oszczędzałam sie specjalnie z alkoholem:baffled:

miłego dnia dziewczyny:tak:
 
Dziękuje za miłe powitanie mnie na forum:)

Dziewczyny a jakie macie objawy? ja po śniadaniu mam mdłości To dla mnie nowość bo z Ignasiem nic takiego nie miało miejsca:)

kora30 - A próbowałaś może Ricore? pycha.. :) w sam raz na okres ciąży.
 
Witam wszystkie nowe majowki

A moje slonce od 7:30 juz buszuje. Zaraz musze chyba zmienic jej pieluche bo dochodzi mnie jakas podejrzana won :eek:

Co do objawow, ja w poprzedniej ciazy na poczatku nie mialam prawie rzadnych, tylko piersi odczuwalam, tak ani mdlosci ani nic, teraz to samo, a z piersiami to nawet nie zauwaze bo mala jeszcze wieczorem robi kilka lykow z cycusia do snu. Chyba musze na dniach ja definitywnie odstawic.
 
reklama
Dzień dobry;
Noellka wstajesz o barbarzyńskich porach :-D

Cześć dziewczyny!
Przyjmiecie do siebie kolejną "majóweczkę"? :)
Witaj majóweczko :tak:

Dziękuje za miłe powitanie mnie na forum:)

Dziewczyny a jakie macie objawy? ja po śniadaniu mam mdłości To dla mnie nowość bo z Ignasiem nic takiego nie miało miejsca:)

kora30 - A próbowałaś może Ricore? pycha.. :) w sam raz na okres ciąży.

Ja mam mdłości i jestem senna. Mdłości przychodzą o różnych porach, tak samo jak senność.
No i cycki mnie trochę bolą.

A Ricore faktycznie pycha.

Citrus gdzie się chowasz z testem?
 
Do góry