reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Emilia super wiadomości. Odpoczywaj i spokojnie żeby bobo się ładnie zagnieździło :tak:.

Lorelain nie strasz tymi bliźniakami.
Dzwoń do skutku. Prędzej, czy później się uda!

Zmęczyłam się dzisiaj!!!
 
Czesc Dziewczyny!!
chcialam dać Wam tylko znać ,że zyje....ledwo bo ledwo ale zawsze:baffled: Jak przeszly mi perypetie zołądkowe to dopadła mnie śpiączka:confused2: Pospalam 3 godzinki i powiedzmy,że jestem w stanie sama dojsc do kuchni i wypić szklanke wody:eek: Wiecie co najgorsze? Jutro mam 12 godzin do przepracowania:angry:

Widze,że tu nowe "twarze"mamy-witajcie!!!

No i co najwazniejsze dzisiaj dobre wiadomosci od Emali!! Super ciesze sie!!! To oszczędzaj sie kochana!! Niech sie fasolka zadamawia:D

Ide sie ogarnąc,co by męża nie straszyc:cool: Ktorego nawiasem mowiac wyslalam do sklepu po paczki;D I bedziemy oglądac film pt Jak urodzic i nie zwariowac:happy:

pozdrawiam dziewczyny!!!
Nadrobie .... jak odzyje:sorry:
 
Ja mam tyle dobrze ze mam prywatny numer do swojego gina moge w kazdej chwili dzwonic do niego;-)

ja też mam do niego telefon no ale to gdyby się coś złego działo, a od terminów wizyt jest jego asystentka więc i tak by mi nie pomógł :sorry:

Emilia super wiadomości. Odpoczywaj i spokojnie żeby bobo się ładnie zagnieździło :tak:.

Lorelain nie strasz tymi bliźniakami.
Dzwoń do skutku. Prędzej, czy później się uda!

Zmęczyłam się dzisiaj!!!

- oh ja to dzisiaj wróciłam z pracy zmęczona jak pies :confused2::confused2::confused2:

Noelle - u mnie małż kąpie młodego a ja ogadam powtórke master chefa :-p
 
No to mam wkoncu swoja chwilke :-) .
Zastanawiam sie gdzie jest glowny watek maja ? i co z ta lista bo tam tez nie ciekawie przeciez nowe osoby mozna do listy do pisywac bo pozniej duzo pracy bedzie przy tym :tak:
Zapominajka-co dobrego jadlas mnie na kako zawsze z wieczora bierze lzb nalesniki ze serem:-)
 
MUSZELKA- ja też trzymam za Ciebie kciukaski :*
KAROTKA- Jak tam Łazaneczki smakowały? Ja uwielbiam :)
Lorelain- ja nawet nie mysle chodzić państwowo i czekac tygodniami na termin wizyty. Dzwonie do swojej ginki i jadę zaraz. Co prawda się płaci za kazdym razem 100-kę ale ona już mnie zna i ja jej ufam.
Zapominajka- a czym żeś się tak zmęczyła ? ;-)
Noelle- ty to sie masz kochana. Oby szybko przeszły Ci wszystkie perypetie :* Czekam na relację jaki film :)
Perełka- "wciska"" powiadasz:-D
 
emalia łazanki wyszły cu-do-wne!! :-D Mój P. podlał je jeszcze odrobiną piwa,tzn farsz,bez makaronu,i wyszło pysznie. On ma takie dziwne pomysły kulinarne,ale muszę przyznać,że w większości wychodzą mu naprawdę super.
Noelle ja też oczywiście życzę,aby wszystko ci szybko minęło..wiadomo,normalne,ale jednak pewnie bardzo męczące :sorry:
Kinga a co u ciebie? Jak się czujesz w ogóle? Bo rzadko zaglądasz,więc pomyślałam,że pewnie dość zajęta jesteś.;-)
 
reklama
Do góry