reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Maj już maj :-D dziewczyny moje gratulacje. Wspaniałych i pełnych radości 9ciu m-cy ciąży wam życzę a jako ich uwieńczenie zdrowych ślicznych maluszków.
Szczególne gratulacje i buziaczki dla Lorelain i Zapominajki. Niespodzianka że obie ponownie razem :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny! Chciałam się przywitać :-) Nie wiem czy nie łamię obowiązujących na forum zasad pisząc tu, bo dopiero staram się o dzidziusia, ale jeśli nam się uda to byłabym mamą majową :).
 
Witam was kochane :-)
emalia
nie stresuj się,może zadzwoń do gina? Tulę,na pewno będzie dobrze,nie denerwuj się :*
citrus A NIE MÓWIŁAM???? :-D:-D:-D Ale się cieszę,gratki po stokroć...A twój post mnie rozbawił na całego,aż moja Sara przyszła,jak zaczęłam rechotać i mówi "Mamo...czemu się tak śmiejesz...to nie jest normalne":szok: I to z taką poważną miną...Hahahahah. No jeszcze raz gratuluję,a jeśli chodzi o finanse...cóż,wiadomo,to jest ważne,ale gdzieś tu na forum kiedyś wyczytałam,że to są tylko pieniądze,reszty związanej z dzieckiem sobie nie kupisz (miłość,radość itp)...Może troszkę trywialne słowa,bo wiadomo,że żadna z nas nie jest Angeliną Jolie i nie mieszka w Beverly Hills z 12 niańkami...ale jednak coś te słowa w sobie mają ;-)
Noelle ty mnie słońce zawsze jakoś potrafisz podnieść na duchu :-) Nie,nie zrażam się wiekiem...już...Hehe. Bardziej mnie martwi,że ponoć na 1 miejsce aplikuje ok 1000 osób, a miejsc tylko 15-30 :szok: Pocieszam się,że znam angielski i punkty z matury z tego mam super,więc może....się....uda :-) Zobaczymy,najpierw muszę zrobić ostatni level kursu językowego,na szczęście języków się uwielbiam uczyć,więc KEIN PROBLEM :-)
 
agusia witaj słońce :-) Ja dziś mam do wszystkich taki "słoneczkowY humor":-D Oczywiście,że możesz dołączyć,jak ja tu zaczęłam pisać,też byłam w okresie płodnym,więc bardzo wcześnie i nadal nic nie wiem,bo testuję dopiero piątek/sobota,bo na czwartek ma przyleźć wredna @...Ale mam duuużą nadzieję,że nie przyjdzie :-)
A poza tym w sumie nie napisałam nic co u mnie,ale nie ma co pisać :-D Zaraziłam moje dziecko "Czarodziejką z księżyca",nie wiem czy kojarzycie taką japońską bajkę,dawno temu na Polsacie leciała,byłam i do dziś jestem,w niej zakochana...:-) Więc młoda ma lekką naukę japońskiego :-D Sama się kiedyś uczyłam,ale kasy dalej na kurs brakło,a szkoda,bo język pięęęękny...
 
Emalia co co ci ginka wczoraj powiedziała? Krwawisz, czy plamisz?
Jedno co wiem to powinnaś leżeć.

Agusia witaj. Kiedy testujesz?
 
reklama
Karotka podziel sie swoim pozytywnym nastawieniem i dobrym humorem .... Bo moj humor dzisiaj do dupy :( Coraz bardziej sie boje a zarazem nie moge sie doczekac :(
 
Do góry