reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

emalia łazanki wyszły cu-do-wne!! :-D Mój P. podlał je jeszcze odrobiną piwa,tzn farsz,bez makaronu,i wyszło pysznie. On ma takie dziwne pomysły kulinarne,ale muszę przyznać,że w większości wychodzą mu naprawdę super.
Noelle ja też oczywiście życzę,aby wszystko ci szybko minęło..wiadomo,normalne,ale jednak pewnie bardzo męczące :sorry:
Kinga a co u ciebie? Jak się czujesz w ogóle? Bo rzadko zaglądasz,więc pomyślałam,że pewnie dość zajęta jesteś.;-)
Super sie czuje noc to katastrofa bo ostatnio z kiblem zostalismy przyjaciolmi :-):-) , co do zajeta owszem juz 10 lat prawie :-);-) .W domku zawsze cos do roboty wiesz jak to jest ... a jak tam u ciebie testowanie ?
 
reklama
emalia - to jest właśnie niestety lekarz prywatny i to drogi, 100 zł kosztuje u niego wizyta bez usg. Mimo to jest najlepszy i takie kolejki ma. Był przy mnie cały czas w szpitalu jak poroniłam bliźnięta i go nie zmienię. Bardzo mu ufam. Tylko szlak mnie trafia że tak wiecznie zajęte...gorzej jak w przychodni państwowej. Poprzednim razem juz miałam u niego wizytę umówioną jak jeszcze nawet teestu nei robiłam, teraz sie staralismy 6 cykli to sie nie zapisywałam bo nie wiedziałam kiedy się uda.

zapominajka - ja zjadłam tylko lekką kolację a i tak ledwo ledwo :baffled:

perelka - te łazanki bardzo kuszące :-p

Kinga - koniecznie musisz wrzucić swój teścik do galerii:tak:

karotka - jeszcze nigdy nie jadłam łazenk na piwie :-D


właśnie dopijam wczorajsze karmi, mam nadzieje że nie zwymiotuje :confused2: ... obejrzałam pierwszy odcinek lekarzy...jak dla mnie taki se :dry:
 
emalia - to jest właśnie niestety lekarz prywatny i to drogi, 100 zł kosztuje u niego wizyta bez usg. Mimo to jest najlepszy i takie kolejki ma. Był przy mnie cały czas w szpitalu jak poroniłam bliźnięta i go nie zmienię. Bardzo mu ufam. Tylko szlak mnie trafia że tak wiecznie zajęte...gorzej jak w przychodni państwowej. Poprzednim razem juz miałam u niego wizytę umówioną jak jeszcze nawet teestu nei robiłam, teraz sie staralismy 6 cykli to sie nie zapisywałam bo nie wiedziałam kiedy się uda.

zapominajka - ja zjadłam tylko lekką kolację a i tak ledwo ledwo :baffled:

perelka - te łazanki bardzo kuszące :-p

Kinga - koniecznie musisz wrzucić swój teścik do galerii:tak:

karotka - jeszcze nigdy nie jadłam łazenk na piwie :-D


właśnie dopijam wczorajsze karmi, mam nadzieje że nie zwymiotuje :confused2: ... obejrzałam pierwszy odcinek lekarzy...jak dla mnie taki se :dry:
Da sie cos zrobic ,ale przy suwaku lepiej sie prezentuje :tak:
 
hej dziewczynki!widze, ze watek sie zrobil kulinarny
:-)a lazanki robicie z kwasna czy slodka kapusta?:-)bo ja tylko z kwasna:-)
lorelain- mialam juz kiedys pytac.a Ty gdzie pracujesz ze musisz byc 24h/dobe pod telefonem???(wiesz, tak z ciekawosci pytam...)
 
Kochane zjadłam makaron mniam mniam.
A zmęczyłam się łażeniem i siedzeniem w jednej pozycji... Takie uroki niestety :-D
Biorę się za jakiś film.
 
reklama
Do góry