reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Jestem

w

ciążyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

łaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dwie kreski, dwie kreski, dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


epic-win-meme_133614103669.jpg
 
reklama
Spełniło, spełniło! Oby wszystko było jak najlepiej. Ale mówię Wam, byłam wystraszona totalnie. Szósta z groszami, spać nie mogłam. Wstałam więc i poleciałam do kibla. Pies piszczy pod drzwiami, bo na dwór chce, a ja sikam do kubla i serce wali mi miliard razy na minutę. Spuściłam pipetką parę kropelek na ten test... i czekam... i czekam... k*rwa, nic! Poszłam się ubrać, wracam, a tam druga krecha :-D Złapałam psa za pysk, wycałowałam go i powiedziałam, że w domu będzie dzidzia. Więc cóż... pies dowiedział się jako pierwszy. A potem dwie godziny czekałam, aż mój chłop się obudzi, bo wolne ma. Poleciałam do łazienki po test, podeszłam do łóżka i "będziesz TATOM!" (z koniecznym OM na końcu, bo to nasza żartobliwa forma kończenia wyrazów). Ten wyraz szczęścia na jego twarzy i błyszczące oczy... Boże! :D
Ale i tak jesteśmy trochę przestraszeni jak to będzie, finansowo itd. Ale zawsze sobie myślę, że dzieci rodzą się na całym świecie i w najróżniejszych warunkach. Oby zdrowe było i żebym ja mimo przeogromnych żylaków przeszła tę ciążę w miarę w porządku :)

Kreski zaraz wrzucam :)
 
Jestem

w

ciążyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

łaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dwie kreski, dwie kreski, dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ŁAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratki kochana!!!!!!!!!!!!!!!! Ale dobra wiadomość z rana:-):-):-) Szczęśliwych 9 miesięcy :)


Witam nowe majówki.:-D

Ja cos dzisiaj sie nie za bardzo czuje. Staram sie mało robić, ale jak widzę co mam za oknem i czeka mnie plewienie i koszenie, to nie wiem czy wytrzyma.
Któraś pisała ,że miała plamienia i jest dalej na Dupku ( przepraszam ale nie pamietam która) . Powiedz mi jak długo trwało plamienie?
 
Witajcie drogie koleżanki!!!!!

Mam do sprzedania fantastyczne butelki z USA imitujące ssanie z piersi!!!

Dzięki nim obyło sie u nas bez bóli brzuszka,kolek,płaczów-jesli planujesz wyjść,wrócić do pracy-zapraszam-zajrzyj na moją aukcję i zobacz filmiki jak działają te butelki z podwójnym smoczkiem!

Zachęcam,bo zostały mi 3 sztuki nigdy nieużywane,sprzedaję za 1/3 ceny!!!!

bardzo załuję,ze w PL te butelki nie są dostępne,bo są fantastyczne!!!!!
Zapraszam!!!!!!

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kolezankom z bb udzielę 10% rabatu,prosze tylko po zakończeniu aukcji napisac mi maila,ze jestescie z bb:)
 
reklama
Do góry