reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Emalia to dobrze ze wszystko w porzadku, teraz sie oszczedzaj

A ja wlasnie koncze obiad, wstawilam faszerowane patisony do piekarnika i czekam na efekty :-D:-D. Mala oczywiscie w tym czasie rozniosla cala szafke butow ehh:szok::szok:
 
reklama
hej dziewczyny!dlugo mnie nie bylo!!!wczoraj wieczorem przeczytalam wszystkie posty, ale nie dalam rady nic napisac!zero energii...teraz mam 10 minut spokoju i nadrobilam dzisiejsze posty. trzymam kciuki za Was kochane dziewczyni i za siebie tez:)
 
Czesc wszystkim no i ja sie zgubilam :-D widzalam 2 maje :-D .
Ja ciagle zabiegana ale mam termin nastepny tydzien w czwartek :tak: ale sie boje oby wszystko ok.
 
Oooo ale miałam teraz lekturę z waszych postów do czytania :szok:
Nie wiem czy zdołam na wszystko odp,więc przepraszam,jeśli kogoś pominę:
paulink ja już wspominałam,że mi beta wyszła dopiero ok 10 dni po terminie @,jak nie później,więc nie przejmuj się,to jeszcze nic nie znaczy ;-)
citrus ten test ma tam zostać do jutra,a wredne mały na pewno w taką pogodę śpią i nie obudzą się nawet jeszcze za 9 miesięcy :tak:
biedroneczka witaj kochana :-)
noelle u mnie ok,nawet kurs dzisiaj fajnie zleciał,jutro na szczęście wolne :-D No i dowiedziałam się o te położne tutaj,tzn. studiowanie, że nie trzeba iść na studia,można zrobić tylko tzw. Ausbildung,czyli jakby naukę zawodu (ponoć tutaj nawet bardziej polecane :eek:), który trwa 3 lata i nie ma specjalnych wymagań,tylko szkoła średnia ukończona (chyba może być nawet bez matury :-D) i język niemiecki zdany na poziomie B2, ja kończę właśnie B1,ale jeśli istnieje choć cień szansy,że mam szansę :-D,to nawet się nie zastanawiam. Oczywiście to zależy też od tego,czy "zaszłam" w tym cyklu,czy też nie,ale bez względu na wszystko,nie zrezygnuję.:no: Wszyscy pukają się w łeb i mówią,że sobie nie dam rady,że co mi odbiło,że nie mam już 18 lat (hallo! mam 24, mogę sobie tutaj Ausbildung robić do 30 roku życia....:-p)i ogólnie strasznie mnie dołują...Nie rozumiem,dlaczego często jest tak,że zamiast komuś dopingować i pocieszyć dobrym słowem,ludzie wolą wbić szpilę tam,gdzie najbardziej boli,tym samym mając z tego jakąś chorą satysfakcję.:wściekła/y: I żeby móc powiedzieć "A nie mówiłam..."
A tak optymistycznie, mam dzisiaj bardzo dobry humorek,mimo że pogoda raczej średnia,ale .. co tam... Mój P. robi łazanki,więc szykuje się pyszna obiado-kolacja.:-D
Ah,no i emalia ja oczywiście też bardzo się cieszę,że wszystko ok i tak ma zostać.Ba,MUSI!! :happy:
 
citrus Oby nie było kochana!! Ile zostalo jeszze do magicznego terminu @?? Oj pamietam to czekanie:szok: wtedy czekalam zeby @ nie nadeszla...teraz na wizyte.... ciąza to wieczne czekanie:-)

-Lorelain- jestem w trakcie "doczytywania" waszej niedzielnej pisaniny. Powiedz mi ta Mustela jest dobra?? Slyszalam same pozytywne opinie. Stosowalas ja wczesniej?? Bo ja bym obstawiała na nią aczkolwiek przyda sie kolejna opinia:D A że na tym punkcie mamy widoczne podobne podejscie to prosze o rade:D A! I jeszcze jedno;D Juz sie smarujesz??? kurcze bo pisza ze niby od 4 miesiąca....ale wczesniej raczej nie zaszkodzi:D

- krem jak dla mnie super, ale jego wadą jest cena ok 100 zł w aptece. Nie wiem jakby było przez internet. Jak ten wykończę to przerzucę się na niemiecki pharmaceris

witam, nadrobię później - napisze tylko na szybko że dzisiaj beta 1937, podczas gdy w ostatnią srodę była 384 :-)
... super! ... gratulacje:tak:

Witaj :-D



Super, pięknie rośnie!

Citrus trzymam kciuki, żeby nie nadeszła!
A jeśli chodzi o rozstępy to masowanie jak najbardziej, ale nie w ciąży.

Ja wyniki odebrałam. Dzisiejsza beta: 23458,37, beta ze środy czyli sprzed 5 dni 3411,84 :-)

Ale za to daje mi we znaki bo tylko bym wielkiego ucha słuchała...

gigantyczna beta!!! ... no to chyba kamień z serca Ci spadł ;-) ... teraz to juz tylko spokojnie doczekac do wizyty:-p

Cześć dziewczyny!

Dziś rano zrobiłam test i niestety wyszła jedna kreska :( U mnie dziś 26dc więc już choć cień cienia powinien być widoczny. Testy zrobilam dwa o czułości 25 i 10 no i niestety oba negatywne. Czyli jednak ból piersi i podbrzusza to jednak na okres wskazuje. Jeszcze nie dostałam, planowo @ powinna przyjsć jutro lub pojutrze. Tak wiec czekam aż mnie zaleje :/ Troszkę mi przykro ale chyba zawsze to uczucie sie pojawia jak sie czeka na 2 kreski a wychodzi jedna. To dopiero nasz pierwszy cykl starań, nie załamuję sie, tak musiało być :-)

bardzo mi przykro, może nastepnym razem juz sie wam uda :tak:

To fakt. U mnie na szczęście w rodzinie nie było żadnych bliźniąt, więc jestem raczej spokojna :-D

Zmykam po potomka do przedszkola

u mnie tez nie było, wiec wiesz to akurat o niczym nie swiadczy :-D


Jestem. Chyba na razie pozostanę jeszcze z Wami. Byłam u gina!!! Zbadała i powiedziała ,że te plamienia sa niegroźne ale mam brać Dupka i nos pe i dwa tyg do kontroli. Miałam USG i Pani stwierdziła , że" jest to wczesna ciąża ,która się właśnie zagnieżdża". I pewnie stąd te plamienia. Mam odpoczywać :) Trzymajcie za mnie kciuki żeby już nic się do końca nie działo.
:tak:

Biedroneczka
- witaj:tak:
Paulinka- mi przed @ test też nie wyszedł. Dopiero tydzień po spodziewanej ujrzałam cień cienia. Dzisiaj kupiłam jeszcze jeden i zrobię za parę dni żeby mieć na pamiatkę:-D

dobrze że to nic poważne, bierz dupka i w miare mozliwosci duzo leniuchowac z brzuchem do góry ... wiem wiem łatwo napisac a gorzej wykonać
 
nie dodzwoniłam się dzisiaj do gabinetu gina a są straszne kolejki, ciekawe na kiedy uda mi się załatwić termin ... troche wkurzona jestem na tą recepcje że cały dzien nie można sie dodzwonic :confused2:
 
reklama
Do góry