reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Hehe dlatego napisalam, ze do jutra tez juz niewiele zostalo, wiec przeczekasz jeszcze te pare godzin :) Ja to jestem strasznie niecierpliwa masakra, swiruje, staram sie znalesc sobie zajecie,aby nie myslec o tym a i tak sie nie udaje :D
 
Tak tak szykuj sie, ze juz coraz mniej bedzie Ciebie potrzebowalo Twoje dziecko. Moja corcia ma 2 latka i 2 miesiace, i czasami mam wrazenie, ze mam dziecko 10 letnie w domu. Wstanie sama sie rozbierze, jak dam jej ubranka do ubrania sama sie ubierze, w ciagu dnia sama soba sie zajmie ogladnie tv, pobawi sie, jak chce spac to pojdzie sama sie polozy, zje... Czasami jak na nia patrze to czuje taki zal, ze tak szybko rosnie moja mala dziewczynka, a dzien jej narodzin pamietam tak dokladnie i wyraznie jak by to bylo pare godzin wczesniej...

O tak szybko rosna nam te dzieciaki, teraz sie ciesze ze sa takie chwile ze mala podchodzi do mnie podczas zabawy przytula sie by znow isc sie pobawic lub ganiac po calym domu. slodkie to

Co do przeczuc ja w pierwszej ciazy przecowalam ze sie udalo, teraz tez mialam takie wrazenie, choc balam sie nakrecac, mialam czekac i testowac jutro, ale nie wytrzymalam ;)). Maz juz wie i bardzo sie cieszy, najlepsze jest to ze chyba seks w urodziny naszej pociechy byl owocny ;) hehehe.
 
O tak szybko rosna nam te dzieciaki, teraz sie ciesze ze sa takie chwile ze mala podchodzi do mnie podczas zabawy przytula sie by znow isc sie pobawic lub ganiac po calym domu. slodkie to

Co do przeczuc ja w pierwszej ciazy przecowalam ze sie udalo, teraz tez mialam takie wrazenie, choc balam sie nakrecac, mialam czekac i testowac jutro, ale nie wytrzymalam ;)). Maz juz wie i bardzo sie cieszy, najlepsze jest to ze chyba seks w urodziny naszej pociechy byl owocny ;) hehehe.



Wlasnie mnie w pierwszej ciazy przeczucie nie zawiodlo, a mam nadzieje, ze tym razem zawiedzie :) Hihi to sie Wam udalo, super prezent na urodzinki malenstwa ... Nam jak by sie udalo to bym miala termin w urodziny eMa :)


Uciekam konczyc obiadek a pozniej na uczelnie :)

Zycze milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:


Jestem. Chyba na razie pozostanę jeszcze z Wami. Byłam u gina!!! Zbadała i powiedziała ,że te plamienia sa niegroźne ale mam brać Dupka i nos pe i dwa tyg do kontroli. Miałam USG i Pani stwierdziła , że" jest to wczesna ciąża ,która się właśnie zagnieżdża". I pewnie stąd te plamienia. Mam odpoczywać :) Trzymajcie za mnie kciuki żeby już nic się do końca nie działo.
:tak:

Biedroneczka
- witaj:tak:
Paulinka- mi przed @ test też nie wyszedł. Dopiero tydzień po spodziewanej ujrzałam cień cienia. Dzisiaj kupiłam jeszcze jeden i zrobię za parę dni żeby mieć na pamiatkę:-D
 
reklama
Do góry