reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć dziewczyny!

Dziś rano zrobiłam test i niestety wyszła jedna kreska :( U mnie dziś 26dc więc już choć cień cienia powinien być widoczny. Testy zrobilam dwa o czułości 25 i 10 no i niestety oba negatywne. Czyli jednak ból piersi i podbrzusza to jednak na okres wskazuje. Jeszcze nie dostałam, planowo @ powinna przyjsć jutro lub pojutrze. Tak wiec czekam aż mnie zaleje :/ Troszkę mi przykro ale chyba zawsze to uczucie sie pojawia jak sie czeka na 2 kreski a wychodzi jedna. To dopiero nasz pierwszy cykl starań, nie załamuję sie, tak musiało być :-)
 
reklama
Zapominajko, Ty to masz dopiero betę:szok: przecież między nami jest różnica jakichś 2 dni:szok: moze bliźniaki się szykują?;-) (wiem, ze sprawa indywidualna, ale naprawdę ogromna jest ta beta)


Perełko, ja dziś zrobiłam, bo wizyte u gina mam dopiero 18, a wszystkie objawy mi przeszły, więc sie troche martwiłam...

Pam, bardzo mi przykro, trzymam kciuki by udalo sie nastepnym razem!

I trzymam kciuki, za czekające na testowanie!!!
 
Kora może to właśnie te 2 dni. Beta szybko rośnie. A może mam ciążę starszą o kilka dni. To też możliwe. Bliźniaków nie przyjmuję do wiadomości!!!
 
Zapominajko, ja też sobie nie mogę wyobrazić opieki nad bliźniakami. Ale co ma byc, to będzie, byle całe i zdrowe:tak:
 
To fakt. U mnie na szczęście w rodzinie nie było żadnych bliźniąt, więc jestem raczej spokojna :-D

Zmykam po potomka do przedszkola
 
paulinka, poczekaj jeszcze dwa dni! Przecież nie wszystko stracone!

Może i ja się w takim razie powinnam skusić i zrobić test? Jasny gwint, nosi mnie aż, a zmęczona jestem, jakbym tonę węgla przerzuciła. Jeśli to nie ciąża, to naprawdę się obawiam o swoje zdrowie :baffled:
 
Kora pieknie rosnie beta

paulinka109 poczekaj jeszce 2 dni, niby przy tak czulych testach powinno juz cos wyjsc, ja powiem jedno z moich doswiadczen nie mysl za duzo o ciazy o starankach im mniej sie czlowiek nakreca tym lepiej, my o druga dzidzie juz sie troche staralismy, juz myslalam ze bede styczniowka, lutowka, marcowka czy kwietniowka, co miesiac bylo niestety rozczarowanie, dlatego teraz moze przez organizowanie roczku malej malo o tym myslalam, nawet przytulanek nie bylo tak duzo i udalo sie.

A tak wogole dziekuje za mile przywitanie. Jaka dzis piekna pogoda :)), bylam na spacerze i w miescie. Moj szkrab wlasnie slodko spi, az dziw bo moje dziecko staje sie coraz bardziej samodzielne, dzis jak wstala sama sobie zalaczyla grajaca zyrafke, ktora jej sluzy do zasypiania i poszla dalej spac, wstala dopiero o 8:45, normalnie mam dzis dobrze
 
Paulinka nie stresuj sie na zapas.. Czasami to trwa dluzej zanim test pokaze II kreseczki.. Ostatnio nawet gdzies czytalam, ze dziewczynom po 2-3 tyg po terminie @ dopiero ukazywaly sie II keski a wczesniej ani cienia... Wiec glowa do gory :)

Citrus wiem co przezywasz hehe ja sie czwartku nie moge doczekac a to tez jest 4 dni przed @ i bede testowala... Jakos zbyt optymistycznie sie nie nastawiam...nic nie czuje, a pamietam jak bylam w pierwszej ciazy to mialam strasznie bolace piersi i pamietam straszny bol jak dochodzilo do zagniezdzenia, a teraz nic .... Ale tak w sumie mozesz testowac dzisiaj, ale i do jutra juz malo zostalo :)
 
reklama
Kora pieknie rosnie beta

paulinka109 poczekaj jeszce 2 dni, niby przy tak czulych testach powinno juz cos wyjsc, ja powiem jedno z moich doswiadczen nie mysl za duzo o ciazy o starankach im mniej sie czlowiek nakreca tym lepiej, my o druga dzidzie juz sie troche staralismy, juz myslalam ze bede styczniowka, lutowka, marcowka czy kwietniowka, co miesiac bylo niestety rozczarowanie, dlatego teraz moze przez organizowanie roczku malej malo o tym myslalam, nawet przytulanek nie bylo tak duzo i udalo sie.

A tak wogole dziekuje za mile przywitanie. Jaka dzis piekna pogoda :)), bylam na spacerze i w miescie. Moj szkrab wlasnie slodko spi, az dziw bo moje dziecko staje sie coraz bardziej samodzielne, dzis jak wstala sama sobie zalaczyla grajaca zyrafke, ktora jej sluzy do zasypiania i poszla dalej spac, wstala dopiero o 8:45, normalnie mam dzis dobrze


Tak tak szykuj sie, ze juz coraz mniej bedzie Ciebie potrzebowalo Twoje dziecko. Moja corcia ma 2 latka i 2 miesiace, i czasami mam wrazenie, ze mam dziecko 10 letnie w domu. Wstanie sama sie rozbierze, jak dam jej ubranka do ubrania sama sie ubierze, w ciagu dnia sama soba sie zajmie ogladnie tv, pobawi sie, jak chce spac to pojdzie sama sie polozy, zje... Czasami jak na nia patrze to czuje taki zal, ze tak szybko rosnie moja mala dziewczynka, a dzien jej narodzin pamietam tak dokladnie i wyraznie jak by to bylo pare godzin wczesniej...
 
Do góry