reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka- to swietny ten robal ciekawi mnie ile monitorow rozwalil :-D:-D
Perelka- tak mnie czasami dzis moze z 30min potem przesalo i w nocy czasami
Noelle -ale masz dobrze , ja tez chyba padne zaraz
:tak:

 
reklama
sharpnowaja mi sie zaczely pod koniec 6 tygodnia. I mialam roznie . Jednego dnia byly ,potem nie. Na dobre zlapaly mnie w 7 tygodniu wraz zwymiotami:/ Teraz mialam 3 dni bez objawowo a od rana mdli mnie tak ze do kuchni wejsc nie moge:/
 
citrus jesli by to bylo takie proste ech:-)

Dzieki dziewczyny za odpowiedz.

Ja chyba nie wytrzymam bez usg do 19 pazdziernika to jeszcze miesiac:szok:i chyba pojde tego 3 jak mam zapisane w karcie ciazy

Ps. tworzymy watek ze zdjeciami brzuszkow i wstawiamy tam nasze obecne?;-)
 
sharpnowaja - może będziesz tą szczęściarą co przejdzie pierwszy trymestr bezobjawowo, bardzo Ci tego życze !:tak::tak::tak:

perelka - zrobisz jak uważasz, ale dla pocieszenia to też bym nie wytrzymała :-p:-p
 
reklama
Zasnęłam i dopiero się obudziłam :szok: i jeszcze bym pospała...:baffled:

zazdroszczę;-)

Dziewczyny czy to normalne ze objawy raz sa raz ich nie ma? mdlosci od czasu do czasu a piersi to tylko wieczorem bola jak sciagne stanik :-(

jak najbardziej, ja mam dni z mdłosciami i bez, dni z zaparciami i bez... najgorzej jest jak jestem głodna, ale nie chcę się utuczyć, wiec zabijam głoda wodą i owocami, no i niestety jeszcze colą, bo troche na nudnosci pomaga... stałą to mam tylko nadwrażliwosc na zapachy...

co do ciuchów - ja dla Zosi też niemal wszystko kupuję w ciucholandach i komisach, ewentualnie wyprzedaże jak potrzebuję coś "ekstra", w sensie na jakąś imprezę... mam parę już upatrzonych miejsc i odwiedzam jak potrzebuję coś kupić...

tak myslę, ze powoli cza swybrać moderatora i zalożyć wątek zamkniety (czy grupę), bo będziemy coraz więcej o sobie pisac, a po co "cały świat" ma czytać.... moze ktoś chetny na moda?
 
Do góry