reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Nia to że dzieci szybciej się rozwijają chodząc do żłobka, przedszkola to w ogóle nie podlega dyskusji. Bo każde dziecko jakie znam które chodziło do żłobka o wiele szybciej i płynniej mówiło.
Mi bardziej chodziło o to że ja np mam taką pracę że w domu jestem najwcześniej o 18. Więc kontakt z dzieckiem minimalny. No chyba że bym znalazła pracę gdzie pracowałabym do 15 to ok.

Co do grupy krwi to jakoś nie sprawdzałam tego. Wystarczyło mi że lekarz mi powiedział żeby to nie było kartka gdy pobierali mi krew zaraz po urodzeniu bo mogę mieć inna grupę. A później mam mi to samo mówiła że u noworodków grupa krwi może się zmienić. Nie wiem na czym dokładnie to polega.

perelka nie wiem co myślisz o takim czymś ale ja większość rzeczy kupowałam (dla dzieci brata i siostry) na ciuchach używanych. Na prawdę można kupić piękne rzeczy za dosłownie grosze. A niektóre rzeczy są nawet z metkami. Bo ciuchy w sklepach są bardzo drogie. Jak będę w domku to wam wrzucę kilka zdjęć, same ocenicie. Raz udało mi się kupić cały zestaw pościeli (kołderka, poduszka, ochraniacz) za 10 zł.
Też się opłaca kupować na all całe zestawy ubrań.

Ja na obiadek robię kurczaka po meksykańsku. Miało być z ryżem ale mam straszną ochotę na makaron ryżowy. Po prostu go uwielbiam, mogłabym go jeść nawet samego bez żadnego sosu.

citrus mnie od pomidorów strasznie odrzuciło, nie mogę na nie patrzeć.
 
reklama
Zapominajka-Spij :tak: jak organizm wypocznie to fasolina lepiej sie rozwija;-) ,A tak na marginesie ty masz przy suwaczku muche czy ja ja mam na monitorze :-) cholerka pierwszy raz pobieglam po lapke na muchy :-D:-D
 
hej,napisalam do Was rano,potem szybkie zakupy i ...poszłam spac.Wstalam przed chwila i nie oszukujmy sie ide dalej kimac. Co za dzien:no:
 
Dziewczyny czy to normalne ze objawy raz sa raz ich nie ma? mdlosci od czasu do czasu a piersi to tylko wieczorem bola jak sciagne stanik :-(
 
Dziewczyny czy to normalne ze objawy raz sa raz ich nie ma? mdlosci od czasu do czasu a piersi to tylko wieczorem bola jak sciagne stanik :-(
tak to normalne. Ja też tak mam. Dlatego tak się przestraszyłam jak chodziłam bez stanika i w ogóle mnie nie bolały. W zeszlym tyg przez jakieś 3 dni miałam mdłości rano i mi przeszło.

A w tym tyg nie mam żadnych objawów. Nawet gazy i wzdęcia odeszły :laugh2:
 
perelka - ja tez tak mam że raz mam te objawy a raz nie mam i oczywiście się martwie jak diabli. Musimy się wspierac bo to chyba jedyne rozwiązanie :tak:
 
reklama
Do góry