reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Lori mnie nie leci nic wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie jest...

Co moderatora jest za a kto chętny :-)moze wtey on zalozy watek brzuszkow i zrobimy pierwsze zdjecia i co jakis czas co 2 tygodnie dodawac bedziemy:tak:
nanulinka juz nie dlugo 16 bedzie jeszcze troszke tylko;-)
 
Noelle z tym rakiem to dałaś radę :-D

Lorelain ja nic nie mam oprócz wielkich cycków. Jak dla mnie to chyba szybko coś.

A z sernikiem cóż, pewnie was rozczaruję ale jeśli już będę musiała go zjeść to pójdę do cukierni :-p
 
Noelle1986- widze ze podkradlam Ci avatarka, nie wiedzialam jakie dziewczyny tu maja zaraz po zerejestrowaniu, poszukam nowego :)

perelka- ja usg tez 19 pazdziernika mam nastepne :)

sernik tez uwielbiam, pychotka

sharpnowaja- z moim synem tylko raz mnie zemdlilo, mialam dosyc spokojne pierwsze miesiace zycze sobie i Tobie teraz takich miesiecy :)

ja dla mojego synka tez duzo mam uzywanych, do przedszkola nie potrzebuje nowych, zreszta nawet za szkoda, a taki maluch tez tak szybko rosnie ze po co tyle kasy w nowe wkladac, my mielismy kilka nowych wyjsciowek a tak tez uzywane

co do watku zamknietego generalnie jestem na tak, tez nie lubie big brothera dla postronnych robic, ale moze troche by poczekac moze ktos jeszcze dolaczy, ja przeciez zupelnie nowa jestem a jakby byl watek zamkniety to nawet bym go nie znalazla

citrus- studiowalam w gdansku, uwielbiam to miast, nawet jak wieje :)


Lorelain- ja siary nie mam, z moim synem tez duzo duzo pozuniej mialam, ale widac roznie bywa
 
ja może zdjęcie to wstawię jak będzie większa ciąża:rofl2: bo narazie to tylko moj brzuch z ziarenkiem piasku w środku:-)
za wątkiem jestem jak najbardziej na tak. :-)
nanulika ja wstaję o 5 bo już dłużej spać nie moge . ale nie zazdroszczę
dziś mam jeszcze zebranie w przedszkolu o 16.30 i jeszcze później spotkanie raczej służbowe. a marzę o mojej kanapie
citrusku Ty jesteś z Gdańska? ale Ci zazdroszę !
 
w pierwszej ciąży siarę miałam dopiero na sam koniec, a tu takie pytanie że mnie z nóg zwaliło :-D

ktoś pisał o karpatce...ooooh ale bym zjadła sobie karpatke :)

Nia - tutaj wątki zamknięte są na forum tak jakby obok tego głównego, pisze się tutaj cały czas, a jak cos bardziej osobistego to tam ;-) ... min również się tam wrzuca zdjęcia, jeśli nie chce się ich pokazywać całemu światu :-p
 
Ostatnia edycja:
Nie no, ja nie z Gdańska, tylko z południa Polski. Do Gdańska przyjechałam za miłością :-)

KARPATKA! :szok: ślinię się.
 
reklama
Do góry