reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Temat strat jest dla mnie do tej pory bolesny, rozdrapany i pewnie już taki zostanie. Miałam tego nie pisać, bo milczenie jest złotem, no ale klasycznie ...

Strata zawsze nią pozostanie. Mnie osobiście słowa pociechy typu: bo mogło mieć wady, być niepełnosprawne itp drażniły okrutnie.
Nie wiem co by moje dziecko musiało mieć lub czego nie mieć, żebym je mniej kochała i zaakceptowała jego brak.
W marcu bezpowrotnie u marł kawałek mojego serca i nie wiem, czy ktokolwiek/cokolwiek będzie w stanie go zapełnić...
 
Jutro termin @ i .... boję się...
To co, że dwa dni temu zobaczyłam bladą, ale widoczną drugą krechę.
Przecież jutro @ może przyjść jak zawsze. Wolę o tym na wet nie myśleć, bo poczułam się tu u siebie, a i suwaczek zrobiłam.
Zobaczymy, staram się nie myśleć.:crazy:
 
Hello ;)
Tak, mam dokładnie to samo zdanie! :-D Dzięki Ci, o Zapominajko za te słowa otuchy :-D

Dziewczyny zrobiły mi chęć na zupę turecką, więc sięgnęłam po zamrożony bulion i wyjęłam zieloną soczewicę. Dodam czosnek i cebulę, zagotuję też jednego lub dwa ziemniaki, żeby - gdy zblenduję zupę - była bardziej gęsta. A na drugie sałatka z tuńczykiem i jajkiem. Ultrapysznie!

niestety tuńczyka w ciąży nie wolno bo ma rtęć, a szkoda bo ja mam straszną ochotę na tuńczyka, po prostu go uwielbiam w każdej postaci :sorry:

Zapominajka sliczna kruszyna:)dobrze widoczna:)

mamolinka chetnie sie wcisne na kopytka:D dobra Zuzia jest z tym obsikiwaniem:D

citrus brawo za napisanie kawaleczka pracy:)

Ja dzisiaj na obiad robilam fasolke szparagowa z sadzonym jajkiem zjadlam troche tej fasolki (przeczytalam ze jest ona lekkostrawn a bylam przekonana ze ciezko ).

JA jestem strasznie ostatnio wybuchowa nie wiem jak to zachamowac moze jakies rady wszystko mnie wkurza ze pies mi wszedl z lapami mokrymi na wyro ze maz kupil chleb a juz byl masakra:(

- oj mogę śmiało powiedzieć że ja również zrobiłam się wybuchowa, generalnie mam skrajne emocje bo płakać też mi się szybko chce :sorry:

Zapominajka - śliczna krewtka, a jaka już duuuuuża :tak::tak::tak:

Iwonka - na pewno nie będzie @ :-)

Mamolinka - Mati zakumał nocnik dopiero jak miał 2,5 ale z kupą długo miał wpadki :-p

straaaaaaaaaasznie chce mi się spać i wymiotować :unsure::unsure::unsure: ... od wczoraj mega wymiotuje po wszystkim zo zjem. Właśnie staram się utrzymać w sobie obiad, ale siedze tak :baffled::baffled::baffled:

na nic nie mam siły:( ... a mąż sprząta kuwete i łazienke. Wczesniej ja zawsze byłam od łazienki, ale teraz tej chemii strasznej nie chce wdychać. Zresztą bym i tak pewnei rzygała w ramach tego sprzątania.

W spodnie ledwo się dopinam :(
 
Lorelain bądź dzielna! Za kilka tygodni przejdzie.
A w spodnie i ja się nie dopinam. Myślę, że w sobotę będę musiała ciążowe z szafy wyjąć, bo co mi pozostaje?
 
lori wspolczuje samopoczucia mnie w ciagu dnia ciagnie ale wymiotowac nie moge no dzisiaj moze troche ale takim kwasem

Dziewczyny wy sie juz nie dopinacie sie do spodni ja jeszcze spokonie wchodze i luzik mam
 
reklama
Do góry