reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka oj jak brzuszka mam ale tluszczyk:D
Citrus uwazaj na siebie kochane:tak:

Syla witaj zycze ci zeby ciaza do konca zostala donoszona...

mavika ja tez na poczatku wiecznie bylam glodna:)
 
reklama
tuńczyków się tak samo nie powinno jeść jak sera pleśniowego czy pić alkoholu. Zawierają w sobie bardzo dużo rtęci. Ja nie jestem z tych panikujących i włosy w ciąży farbuje, smaruje twarz kremami etc no ale tuńczyka akurat nie powinno się jeść

daje link do artykułu pierwszego z brzegu czego w ciąży jeść nie wolno i tuńczyk jest w punkcie 5 ...myślę że są tam wypisane same podstawowe rzeczy Produkty zakazane w czasie ciąży | MamyBaby
 
a ja wlasnie rycze.... gadalam z mama i mi powiedziala ze ABSOLUTNIE NIE MOGE MIEC TERAZ DZIECKA!!!! NIE I KONIEC!!! bo mi to zrujnuje zycie...college skoncze i potem co? kto zatrudni kobiete z dzieckiem? osobe z levelem 8 z medycznej biotechnologi? ze nie pojade do kanady tak jak chce bo dziecko.... nosz kur*a... w momecie gdzie osoby jak ja z moim wyksztalceniem sa rozchwytywane..... dobra jestem na 2roku mam juz level7(tutaj to jest troche inaczej) zostal mi ten rok i jeszcze jeden zeby miec 8 ale wiem ze sobie poradze.... porazka totalna... a co jesli zajde teraz? wyzeknie sie mnie?? bede pracowac w mcdonaldzie albo w tesco na kasie bo mam dziecko?? i mowi to osoba ktora w wieku 18 lat wyszla za maz? urodzila mnie w wieku 21lat? kiedy jeszcze sie uczyla?? ja wiem ze dla mnie chce lepiej i wogole.... ehhh sama juz nie wiem... az normalnie dla jej widzimisie mam ochote odlozyc dziecko na kilka lat zeby ja zadowolic.... eh... pocieszycie mnie?? bo mam dola totalnego...
 
pam - jak juz by się dziecko przytrafiło to na pewno by Cię wspierała, pewnie w kościach czuje i dla tego taka pogawędka, a może ma troche racji? ... może warto poczekać aż sobie spokojnie skończysz studia? ... na pewno chciałabys się pochwalić ciążą bez stresu i wiedziec że to ten idealny moment.
 
pam - jak juz by się dziecko przytrafiło to na pewno by Cię wspierała, pewnie w kościach czuje i dla tego taka pogawędka, a może ma troche racji? ... może warto poczekać aż sobie spokojnie skończysz studia? ... na pewno chciałabys się pochwalić ciążą bez stresu i wiedziec że to ten idealny moment.
moze ma racje nie mowie ze nie... ja od 4 lat, odkad stracilam joja kruszynke w 7 miesiacu chce dziecka... teraz juz nie mam shizy ale przez dwa lata po stracie mialam takie shizy i ogolnie dziecko dziecko juz teraz.... sa rzeczy ktorych mama nie wie...np ze po stracie mialam badania robione i wedlug lekarzy po 25roku zycia moje szanse na ciaze i jej donoszenie maleja o polowe.... dla mnie teraz albo za rok jeszcze nastudjach jest idealny moment bo jak pojde do pracy to nie bede miala czasu i buch minie mi czas... a nie chce potem walczyc i sie leczyc... sama nie wiem co teraz ze soba zrobic.... jedyne co to nachodzi mnie mysl ze moj aniolek moze byc moim jedynym dzieckiem jesli ulegne innym... a tego bym nie przezyla.... moze gadam jak idiotka ale tak mi w glowie siedzi i na to nic nie poradze
 
A ja tam mam w tyłku, że tuńczyka niby nie wolno :-D Nie jem tylko surowych jajek, surowego mięsa (kocham tatar :/) i alkoholu + ograniczam kawę i słodzik. Tyle :)

Zapominajka, właśnie tak zamierzam zrobić. Jednak intensywne ćwiczenia mogą mi nie służyć aktualnie :-p

No ba :-D

Pam ja myślę, że mama chce cię po prostu uchronić przed trudami związanymi z nauką i małym dzieckiem.
Uważam, że nie powinna tak radykalnie się wypowiadać, jednak troszkę racji ma. Łatwiej myśli się o wychowaniu maluszka w stabilnej sytuacji życiowej. A dobra praca jest jednym z czynników.
Zarwane nocki i sesja to dla mnie wyższa szkoła jazdy, choć na pewno możliwa do zrealizowania.
Cokolwiek się wydarzy - będzie dobrze :*
 
u nas nie ma sesji... 75% naszej oceny to praktyki a reszta to egzamin koncowy ktory sklada sie na kilka pytan na papierze na ktore masz 3h... jak slysze o sesji i wogole to wiem ze bym nie dala rady... ja nie mieszkam w polsce juz dlugo... a co finansow.. mam stabilna sytuacje
 
Noelle ja tez cierpie na bezsennosc ehh najgorzej popoludniu jak ledwno na oczy widze i nie ide spac, zeby wieczorem zasnac a tu przychodzi godzina 22 a ja mam oczy jak 5 zl i nawet nie mysle o spaniu :-D

Pam Kochana, mama martwi sie o Ciebie. Chce, abys miala dobre zycie i zeby Tobie ani dziecku niczego nie zabraklo. Moja mama tez byla przeciwna pierwszej ciazy, ale udowodnilam jej, ze potrafie wychowac sama z pomoca tylko meza dziecko i skonczyc szkole. Fakt, ze bylo ciezko jak musialam rano wstawac mala do zlobka zaprowadzac, isc do szkoly, wracac, sprzatac, gotowac i dzieckiem sie zajmowac,nawet jak byla chora musialam cala noc z nia spedzac a rano isc do szkoly. Dalam rade ! a jeszcze byl okres jak sie porwalam i poszlam do pracy i po 22 do domu wracalam i mojej zuzce sie przestawilo i cala noc miala ochote na zabawe ze mna. Wiec nieraz zdarzalo sie , ze spalam tylko po godzine lub 2 na dobre. Ale na sczescie ten okres minal... Maz wybil mi to z glowy jak wszedzie sie rwalam, bo chcialam aby jak najlepiej bylo i dla mnie i dla mojej rodziny. Wiadomo dziecko to nie zabawka, tylko obowiazek na cale zycie. Dlatego warto sie zastanowic czy teraz juz jestes gotowa i czy z obecnym swoim chlopakiem/narzeczonym chcesz spedzic reszte zycia i miec z nim rodzine. Bo nie jest fajnie jak dziecko wychowuje jedno z rodzicow. Zycze, abys podjela rozsadna decyzje i zastanowila sie co bedzie lepsze dla Ciebie i dla dziecka.
 
reklama
mamolinka90 mam dokładnie to samo:D Wczoraj udało mi sie zasnąc kolo północy:D Wiec dobrze jest:D

Co tam u Was dziewczyny???

U mnie piękna pogoda,ostatnie dwa dni padało:/ Dobrze sie sklada bo ja dzisiaj mam do dyspozycji tylko własne nogi:/ a spraw duuuuzo.

Powiem Wam ,ze od wczoraj nie mam nawet sladu mdłosci:szok: ale dalej z rezerwą trzymam sie od pewnych potraw. :D
 
Do góry