reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Cześć Dziewczyny!

Jestem tu nowa i chciałam się dołączyć do majowych Mam :)
Mamą zostanę po raz pierwszy w okolicach 8 maja.
 
reklama
czesc dziewczyny a ja wam napisze tyle ze czytam was caly czas ale ciezko mi sie przelamac i napisac bo ciagle sie o cos sprzeczacie a ten watek przeciez ma byc taki nasz azyl , w ktorym sie mozemy podzielic swoimi radosciomi oraz zmartwieniami... nie bierzcie tak wszystkiego do siebie bo nie ma co sie tak denerwowac, wydaje mi sie ze zycie w realu przysparza wystarczajaco duzo negatywnych emocji i nie ma co jeszcze ich mnozyc tutaj

pozdrawiam wszystkie serdecznie

akwa gratulacje i spokonej ciazy
 
też mnie ciekawiło z tym USG CZY jutro będe miała juz zewnetrznie ..zreszta zobaczymy...

Widzę że majowki to bojowe mamy , ciagle jakieś sprzeczki heheh dajcie spokoj kochane nie denerwować się :-)
 
Kurczaki a ja jeszcze do wizyty mam 10 dni :szok::-(
I mam takie pytanko od kiedy robi się usg przez brzuszek :confused:

Suzi1 ja miałam przez brzuszek w 12 tyg i 0 dni i wszystko było widać (oprócz płci oczywiście). niesamowite. Nie wiem, jak to powinno być, bo pierwszy raz w ciąży jestem i nigdy nie miałam dopochwowego, bo u mnie w gabinecie nie ma usg;-/ a to w 12 tyg to było genetyczne.

Cześć Dziewczyny!

Jestem tu nowa i chciałam się dołączyć do majowych Mam :)
Mamą zostanę po raz pierwszy w okolicach 8 maja.
Witamy nową Mamę! gratulacje i wszystkiego najlepszego!
 
Witam Was znów po przerwie ale zmogły mnie straszne mdłości w sumie to fatalnie się czułam ostatnio:no:
Raz jak tu zajrzałam to się przeraziłam ciągle tu jakieś sprzeczki dajcie spokój bo to forum po coś innego jest chyba....
witam nowe mamy:tak:
życzę powodzenia na wizytach:tak: sama mam w środę i już chodzę w kółko nerwowo
wikasik trzymam kciuki
martaik ściskam mocno i życzę wszystkiego dobrego
pozdrawiam wszystkie majówki i życzę nam żeby na forum znów zrobiło się przyjemnie:-)
 
dziewczyny a swoja droga jak czesto macie robione USG? bo ja mialam jak narazie raz w 10 tyg a kolejne mowil mi gin ze dopiro okolo 22 tyg
ja też miałam tylko jedno do tej pory w 12 tyg, a teraz to dopiero w 22 chyba. Myślę, że to zależy od lekarza i wyposażenia gabinetu. Ja chodzę państwowo i rarytasów w gabinecie nie ma, wiec nawet nie ma usg. w odpowiednim czasie dostaje się skierowanie, wiec myślę, ze przez całą ciążę będę miała jakieś 3 usg. jak ktoś chodzi do gabinetu, gdzie jest usg na miejscu, to może ma częściej, bo co szkodzi zajrzeć jak usg pod nosem:-)
 
reklama
suzi a ty prywatnie chodzisz czy na NFZ? bo ja na NFZ i pewnie dlatego .fajnie masz ze tak czeto widzisz swojego maluszka... w pierwszej ciazy mialam tylko jedno usg , mieszkalismy w Irlandii i tak taki system obowiazuje

agasim zeby bylo smiesznie to tam gdzie chodze jest usg w gabinecie a ja usg mialam robione w szpitalu( przez tego samego lekarza do ktorego chodze na wizyty) i badz tu czlowieku madry:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry