reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

suzi nie zrozumiałaś mnie .
Nie o to mi chodziło.:no::no:
Chodzi mi o coś zupełnie innego .
Ale nie będę rozwijać tematu ,bo znów będzie niemiło.
Wątek zamknięty powinien być dostępny po jakimś czasie i dla osób zaufanych .

Jeśli Ci przeszkadzam na zamkniętym to mnie usuń ,jakoś to przeżyję .
Po prostu nie będę pisać tu nic osobistego i wklejać zdjęć ot cała różnica.:baffled:
ps
Na forach ,żeby wejść na zamknięty robi się głosowanie użytkowników ,które tam są i wspólnie się decyduje czy kogoś wpuścić czy ktoś ma jeszcze poczekać czy nie zostaje przyjęty.
No sorry ,ale jakoś sobie nie wyobrażam ,że napiszę Wam jakąś dość osobistą historię ,która jest przeznaczona dla osób ,które znam i im ufam i nagle po miesiącu dochodzi nowa mama i praktycznie z mety ma wstęp na zamknięty i ona to czyta.:baffled:
Skąd ja mam wiedzieć ,że osoby ,które dojdą z czasem są godne zaufania :confused:
Kilka razy się sparzyłam w ten sposób i teraz dmucham na zimne. :sorry2::sorry2:

Po za tym ,nie dawniej jak w zeszłym miesiącu na innym forum odmówiono mi wejścia na zamknięty i jakoś z tego powodu nie było mi przykro ,bo rozumiem ,że tamte dziewczyny się dobrze znają mają swoje tajemnice ,swoje sprawy i nie chcą ,żeby ktoś "obcy" czytał ich posty.
 
reklama
Suzi1 żałuję bardzo, że w ogóle się wypowiadałam tutaj, bo widzę, że zrezygnowałaś z kandydowania na moda i mam nadzieję, że to nie przeze mnie... wysłałam Ci już PW. Chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze... idę na spacer, bo przebywanie na forum jakoś nikomu ostatnio nie służy...
 
Suzi1 mnie nie chodziło o to, żeby kogoś nie dopuszczać na wątek "zamknięty", ani nie krytykowałam ogólnego dostępu majówek,tylko o to, że jak piszę coś w internecie, to nigdy nie wiem, kto jest po drugiej stronie i nie wiem, czy to jest taki "zamknięty", jeśli każdy może sie tam "wkupić"poprzez prośbę o zaproszenie.
Podam przykład może o co mi chodzi, ale to tylko taki przykład wymyślony na poczekaniu. dajmy na to, że nie chcę pisać na ogólnym o jakiś moich problemach, ale na tyle zaufałam paru osobom, które są na "zamkniętym", że właśnie tam chcę się tym podzielić- to nadal jest ten sam internet do którego wszyscy mają dostęp i załóżmy dlaczego nie chciałam pisać o tym na otwartym? może dlatego, żeby mąż nie zobaczył, że się nad czymś użalam. załóżmy, że zakłada on login: "tamtaramtam" i wchodzi na ogólny, po czym dostaje dostęp do zamkniętego i na tym kończy się jego "zamkniętość". a tam miałyśmy zostawiać swoje dane i np. nr telefonu. myślę, że nie jest to po prostu do końca bezpieczne. Ale to nie była nagonka na Ciebie. Po prostu chyba jakies zasady przyjmowania na zamknięty powinny być, albo zamknięty nie będzie zamkniętym. masło maślane. nie chciałam nikogo urazić.
Dzieki za wyjasnienie;-)
ale wciąż nie rozumiem czemu tak przeszkadza to As skoro wypowiadala sie wiele razy na zamkniętym,wkleja swoje fotki i podaje kontakt do siebie:confused:
Albo uważasz że jest to bzdura i sie n ie udzielasz albo sorryyyy:tak: A z tego co widzę to na zamknietym przodują: (mowie tylko o "Wspaniałych majoweczkach": Vilmag, FIORE,SHE,no i o dziwo AS :baffled:
Ps dodam że siebie nie liczyłam bo nawet przez mysl mi nie przeszlo ze jest tam ktos "obcy"
 
Suzi1 żałuję bardzo, że w ogóle się wypowiadałam tutaj, bo widzę, że zrezygnowałaś z kandydowania na moda i mam nadzieję, że to nie przeze mnie... wysłałam Ci już PW. Chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze... idę na spacer, bo przebywanie na forum jakoś nikomu ostatnio nie służy...
Kochana tak jak napisałam broń BOże nie jest to przez Ciebie:no: Wręcz przeciwnie BARDZO CI DZIĘKUJE za glos:tak:
Zaraz Ci odp na priv

Po prostu zaczyna mnie irytować że sa osoby ktorym trzeba sie podporządkować albo jest się beeee...:baffled:
A ja mam swoje zdanie :tak:
 
Dzieki za wyjasnienie;-)
ale wciąż nie rozumiem czemu tak przeszkadza to As skoro wypowiadala sie wiele razy na zamkniętym,wkleja swoje fotki i podaje kontakt do siebie:confused:
Albo uważasz że jest to bzdura i sie n ie udzielasz albo sorryyyy:tak: A z tego co widzę to na zamknietym przodują: (mowie tylko o "Wspaniałych majoweczkach": Vilmag, FIORE,SHE,no i o dziwo AS :baffled:
Ps dodam że siebie nie liczyłam bo nawet przez mysl mi nie przeszlo ze jest tam ktos "obcy"
Kontakt do mnie to nie tajemnica ,jest dostępny w necie ,bo to telefon ogólny dla rodziców dzieci i dalszych znajomych.
Fotki moje są owszem ,ale jest ich niewiele i sprawdź czy ostatnio pisałam coś na zamkniętym tym ogólnym .
Bo ja nie pamiętam.
Pisałam oczywiście ,ale to zwykle nic osobistego .
Historii o Klaudii nie odważę się tam napisać.:baffled::baffled:
Ja nigdzie nie napisałam,że jest tam ktoś "obcy" ,ale za jakiś czas może taki "obcy " być ...
A to jest różnica -prawda :confused:
Edit:
Ostani raz coś o sobie napisałam 6 października ,rzeczywiście bardzo często się tam udzielam :-D:-D ,a czytać lubię ,nie powiem ,że nie .
Jeśłi czytam to staram się również odpisać ,jeśli uważam ,że coś mnie interesuje lub mam wiedzę na jakiś temat.

Suzi ja do Ciebie nic nie mam ,chodzi mi o sam fakt ,że zamknięty nie jest tak do końca zamknięty i powinno się coś z tym zrobić .
Jest nas dużo na forum ,nie jesteś tu sama ,piszemy wszystkie ,więc nie rozumiem dlaczego odbierasz to osobiście.:no::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Kontakt do mnie to nie tajemnica ,jest dostępny w necie ,bo to telefon ogólny dla rodziców dzieci i dalszych znajomych.
Fotki moje są owszem ,ale jest ich niewiele i sprawdź czy ostatnio pisałam coś na zamkniętym tym ogólnym .
Bo ja nie pamiętam.
Pisałam oczywiście ,ale to zwykle nic osobistego .
Historii o Klaudii nie odważę się tam napisać.:baffled::baffled:
Ja nigdzie nie napisałam,że jest tam ktoś "obcy" ,ale za jakiś czas może taki "obcy " być ...
A to jest różnica -prawda :confused:
Myśle że zaczynsz się gubić w tym co piszesz...sorryyyy:baffled:


Grupa została "WYSELEKCJONOWANA" i osoby które sie nie udzielały zostały usunięte, bo to fakt że ktoś kto się nie udziela po co ma być w tej grupie:confused:
Z gory przepraszam że chciałam aby byly tam waszytkie majówki i aby było nam raźniej :tak:
Ps po co przyjmować zaproszenie skoro zasady nam się nie podobają:szok:
 
Ostatnia edycja:
nadrobiłam wszystko co napisałyście od wczoraj i jakoś nie wiem co mam pisać... znów jakieś bez sensowne "kłótnie" o wątki i zamknięte forum. Naprawdę dajcie już spokój z tymi wątkami bo prawda jest taka, że forum jest wspólne a są osoby które ciągle narzucają nam jak co ma wyglądać, wydaje mi się że po nie których wpisać np że obraża się jak dziecko itd pieszczoszce może być przykro, może poczuć się zaatakowana bo na pewno nie robiła tego wątku komuś na złość żeby ""bałaganić"... o forum zamkniętym się nie wypowiadam bo nie ma mnie tam jeszcze.

U mnie nic ciekawego rano byłam z S u pobrania krwi i reszty badań bo w środę wizyta u gina już nie mogę się doczekać:biggrin2: i zaczynam się też stresować troszkę... co do facetów to każdy jest inny współczuję tym co mają w domu ten typ "nie czuły" który dopiero jak będzie mieć dziecko namacalnie to się zmieni:) bo akurat teraz potrzebujemy wsparcia itd mój S świetnie sprawdza się w roli przyszłego tatusia kiedy tylko może to masuje brzuszek, żadnej wizyty u gina nie opuścił no i oczywiście pcha się do gabinetu no bo czemu niby tylko matka ma widzieć dzidziusia i słyszeć serduszko:happy: jak pierwszy raz usłyszał serduszko to łezki w oczach mu się zakręciły temu twardzielowi. bokserowi który nigdy się nie wzrusza, słodkie to było:biggrin2: teraz zmykam szykować obiadek pomału.

Wikasik trzymam kciuki za wizytę!

Litlle nina będzie dobrze może Twój facet potrzebuję trochę więcej czasu żeby oswoić się z tą nową sytuacją
 
Witam wszystkich w nowym tygodniu :)
Myślę, że dobrze, że wybierzemy moderatorki i ustalimy pewne reguły funkcjonowania naszego forum :)
Wikasik-jak się dzisiaj czujesz? Mam nadzieję, że po ostatnich przeżyciach już nie mam śladu! Odpocznij porządnie :) I daj znać jak tam po wizycie u lekarza i po usg :)!
Clue na relację z Twojego usg też z niecierpliwością czekamy :)
Zanetko, no to widzę, że się nieźle namęczyłaś :( Ja od pewnego czasu każdą mszę w Kościele siedzę, bo ciężko mi ustać - albo mnie coś boli, kłuje, albo mi niedobrze :/ No i na wszelki wypadek chodzę z reklamówką w kieszeni - jakby w jakimś niespodziewanym miejscu typu np autobus, tramwaj itp złapały wymioty...cóż, trzeba sobie jakoś radzić hihi ;)
Co do wątku zamkniętego - zgadzam się z AS i agasim - powinien być jakiś ogólnie przyjęty system dostępu do niego oparty np właśnie na długości przebywania na naszym majowym forum , określonej liczby postów czy bycia aktywnym użytkownikiem maja 2012 lub tym podobnych kryteriów. Chodzi o to, by nie pojawiła się tam zupełnie nieznana i w pewnym sensie nie sprawdzona przez forumowiczki osoba. W końcu tematy tam poruszane są intymne, prywatne czy znajdują się tam dane osobowe i dlatego osoby tam udzielające się powinny mieć chociaż małą gwarancję (na ile w necie w ogóle to jest możliwe..) pewnego bezpieczeństwa. Tak przynajmniej jest na kilku innych forach, na których się udzielam i moim zdaniem zdaje to egzamin. Ale jest to kwestia do przedyskutowania. (a propos - jak już pisałam można wątek wyborów moda przekwalifikować na sprawy forum by ogólnego tym nie zaśmiecać).

**************************************************************************
Ja dzisiaj czuję się dobrze. Ból i klucie z lewej strony (lub z lewego jajnika-ciężko mi to ocenić )...przeniósł się na stronę prawą więc stwierdziłam, że to mój Maluszek sobie mieszkanko powiększa i się uspokoiłam :)
Oglądam sobie właśnie piękne torty, które robi Buddy Valastro w swoim programie- ależ one mi się podobają :) Nie wiem jak smakują, bo wydają mi się sztuczne, ale oko cieszą :)
A ja zmieniam dzisiaj suwaczek i ustawiam go wg daty z OM. Do tej pory miałam ustawione wg pierwszego USG ale Maluszek nadrobił zaległości i pięknie rośnie :)
Miłego tygodnia dziewuszki :) !

Edit - ale Wy macie tempo pisania :) Podczas, gdy ja odpisywałam na wątek, już tyle nowych odpowiedzi się pojawiło :) Ale muszę się położyć i dlatego nie mam siły już odpisać.
 
Ostatnia edycja:
Myśle że zaczynsz się gubić w tym co piszesz...sorryyyy:baffled:


Grupa została "WYSELEKCJONOWANA" i osoby które sie nie udzielały zostały usunięte, bo to fakt że ktoś kto się nie udziela po co ma być w tej grupie:confused:
Z gory przepraszam że chciałam aby byly tam waszytkie majówki i aby było nam raźniej :tak:
Ps po co przyjmować zaproszenie skoro zasady nam się nie podobają:szok:

Suzi -proszę Cię daj na luz .:sorry2:
Ja nie mam nic do tej obecnej grupy ,ale nie wiadomo ,kto dojdzie potem.;-)
Osoby ,które dochodzą powinny być przyjmowane po głosowaniu innych użytkowników grupy zamkniętej moim zdaniem ,a nie od chwili od kiedy wyślą prośbę o zaproszenie.

W tym problem ,że obecnie tu nie ma żadnych zapisanych zasad ;-):-):-)
Przynajmniej ja nigdzie regulaminu nie widzę .:no::baffled::baffled:
Po za tym ,ja nic Ci nie narzucam.
Pociągnęłam temat ,który zgłosił ktoś inny ,komu też to się nie podoba i tyle .:baffled::baffled:
Przepraszam ,że poruszyłam tę kwestię .

Widzę ,że czujesz się mocno odpowiedzialna za całe forum ,ja to cenię .:tak:

Pozwól ,że sobie poczytam od czasu do czasu ,napiszę również ,a w sprawy forum się mieszać nie będę ,bo i tak co napiszę jest z góry jest negowane .:baffled::baffled:
Róbca co chceta i jak chceta ,a ja się jakoś przyzwyczaję .;-):-):-)
 
reklama
Patina trzymam kciuki żebyście się jutro dowiedzieli czy to dziewczynka czy chłopiec :)
Dziewczyny mam pytanie odnośnie body, czy kupujecie tylko kopertowe i rozpinane po całej długości, czy takie zwykłe wkładane przez głowę też? Koleżanka odradza mi takie zwykłe ze względu na małą praktyczność i się tak zastanawiam bo one sa takie piękne :)
 
Do góry