reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam nowe Mamusie i gratuluję:)
Karolciu, ja i Suzi mamy takie plamienia,nam takze lekarze mowia ze jest ok, wiec widocznie jest:):):)
Ja w ciąży ze Stasiem brzucha nie miałam do samego końca, jak pojechałam rodzić to mysleli ze przyjechałam z ciążą urojoną:):):) a teraz juz nie mieszcze sie w swoje spodnie, chodze w dresach albo w ciążówkach:)
:) Mam cały weekend spanka:) Stasio pojechał na weekend do moich rodziców:) do swoich piesków i kotków, do lasu:) a ja będę sie płaszczyć:) cieszę sie, ale tez martwie sie jak to bedzie, jak bez niego wytrzymam, to jego pierwszy wyjazd. Pocieszam się że jak sie wyspię to bede miała dla niego wiecej sił od niedzieli:)
Pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
Hej witam nowe mamusie:) Ja dzisiaj jestem 9 godzin w pracy zotsały mi jeszcze 3 godziony . I ledwo tu siedze mam taki jakis nadety brzuch jak by mi miał peknąć.

Powiedzcie mi kochane co powinnam jesc by dzieciaszek był zdrowy. Pierwsze ciaza wiec wszytsko to dla mnie nowosc. :sorry:
 
Witam nowe Mamusie i gratuluję:)
Karolciu, ja i Suzi mamy takie plamienia,nam takze lekarze mowia ze jest ok, wiec widocznie jest:):):)
Ja w ciąży ze Stasiem brzucha nie miałam do samego końca, jak pojechałam rodzić to mysleli ze przyjechałam z ciążą urojoną:):):) a teraz juz nie mieszcze sie w swoje spodnie, chodze w dresach albo w ciążówkach:)
:) Mam cały weekend spanka:) Stasio pojechał na weekend do moich rodziców:) do swoich piesków i kotków, do lasu:) a ja będę sie płaszczyć:) cieszę sie, ale tez martwie sie jak to bedzie, jak bez niego wytrzymam, to jego pierwszy wyjazd. Pocieszam się że jak sie wyspię to bede miała dla niego wiecej sił od niedzieli:)
Pozdrawiam serdecznie:)
Ale Ci dobrze odpoczniesz sobie.Ja cały weekend w domu z rodzinką i z teściem na głowie,bo teściowa od prawie 10 tygodni w szpitalu jest.
Od przyszłego weekendu za to zacznie mi się totalny sajgon,bo mam rozpoczęcie roku akademickiego ,a potem zjazdy co 2 tygodnie :sorry::sorry::rofl2::rofl2::rofl2:
drota jesz jak zawsze,nic nie zmieniaj.
Można ograniczyć nieco ostre i chipsy,colę itp...
Twój organizm sam się upomni o potrzebne rzeczy tzw: zachcianki
 
Suzi Kochana, masz rację, przepraszam:)
Karolciu, Dziś rozmawiałam z moim kolegą który jest ginekologiem(oczywiscie nie moim, nie mogłabym iść z nim na impreze po takim badaniu:):):)), stwierdził że większosc plamien na początku ciązy nie oznacza niczego złego, ale kazde trzeba sprawdzić. Jeśli lekarz prowadzący twierdzi ze jest ok to nie ma sie czym denerwowac:)
 
Hejka Kochane :-) wreszcie upragniony weekend :-) powiem szczerze, że dziś cały dzień w pracy tylko oczekiwałam końca bo ciężki był ten tydzień dla mnie, cały czas człowiek zabiegany i nie ma nawet chwili w ciągu dnia by wejść i poklikać z Wami. Właśnie robię gofry bo taka mnie chęć naszła albo Kropeczkę w sumie nie wiem ;-) Mąż się śmieje, że brzusio mi się zaokrąglił choć szczerze mówiąc czuję, że jestem jakaś napęczniała tam w środku;-)więc pewno coś w tym jest:-) miłego wieczorku wszystkim :-)
 
reklama
Hej dziewczynki!
U mnie skończył się ciężki tydzień i zaczął jeszcze gorszy weekend. W weekend uczę zaocznie i do tego uczestniczę w dożynkach powiatowych, więc całą sobotę i niedzielę mam zajętą, a w poniedziałek znów od nowa :-( więc nie odpocznę ani trochę, a taką mam ochotę pospać. cały czas się zastanawiam, kiedy poinformować moją dyrekcję o ciąży, trochę się obawiam reakcji, szczególnie, że umowę mam na czas określony (kończy się w sierpniu). Chyba poczekam do wizyty i gina, niech się wypowie, co sądzi o ciąży i mojej pracy w szkole. Z jednej strony nie chciałabym iść na zwolnienie bez powodu, ale z drugiej strony mam tak wielką na to ochotę ... ech, co tu począć.
Co do objawów to u mnie nadal bez zmian, częste wizyty w toalecie, nudności, apetyt, bolesne sutki i senność,a tu tyle pracy jeszcze mam :(
 
Do góry