reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Ollena - termin na 15 maja, ale to na podstawie okresu, bo z pierwszego USG ciężko ustalać, ale i tak dzidzia będzie jak jej się spodoba:)

Dusia - ja miałam zamiar pracować co najmniej do końca roku, ale już zdążyłam mieć zapalenie pęcherza, opryszczkę na twarzy i zapalenie oskrzeli - nie mam migdałów i każde coś od razu mi w oskrzela uderza... Leżę bykiem, żeby choróbsko przegonić i mnie tak kręgosłup zaczął boleć, że ginekolog mnie na zwolnienie wygania. Błędne koło - w pracy łapię wirusy, leżenie w domu powoduje bóle krzyżowe...
 
Ollena - termin na 15 maja, ale to na podstawie okresu, bo z pierwszego USG ciężko ustalać, ale i tak dzidzia będzie jak jej się spodoba:)

Dusia - ja miałam zamiar pracować co najmniej do końca roku, ale już zdążyłam mieć zapalenie pęcherza, opryszczkę na twarzy i zapalenie oskrzeli - nie mam migdałów i każde coś od razu mi w oskrzela uderza... Leżę bykiem, żeby choróbsko przegonić i mnie tak kręgosłup zaczął boleć, że ginekolog mnie na zwolnienie wygania. Błędne koło - w pracy łapię wirusy, leżenie w domu powoduje bóle krzyżowe...
Flaurka to nie leżenie powoduje bóle krzyżowe ,po prostu często tak jest.:tak:
Ja z Kubusiem leżałam 25 tygodni i mnie nie bolały plecy,a teraz dosłownie wszędzie biegiem i plecy nawalają ,że ho ho . :sorry::sorry::sorry:
Tych wszystkich choróbsk to Ci kochana serdecznie współczuję :sorry::sorry::sorry: ja mam katar zatokowy i umieram :rofl2::rofl2::rofl2:
 
gosiak GRATLUJE!!!!

dusia
ja jak wczesniej napisalam chce pracowac jak najdluzej sie da......ale osttanio cos ciezko mi wysiedziec w jednej pozycji 8 godz ze wzgledu wlasnie tez na plecy wiec zobaczymy jak to bedzie jak dojdzie brzuszek :-)

jeszcze 2 godzinki i koniec pracy na dzis :-)
 
gosiak GRATLUJE!!!!

dusia
ja jak wczesniej napisalam chce pracowac jak najdluzej sie da......ale osttanio cos ciezko mi wysiedziec w jednej pozycji 8 godz ze wzgledu wlasnie tez na plecy wiec zobaczymy jak to bedzie jak dojdzie brzuszek :-)

jeszcze 2 godzinki i koniec pracy na dzis :-)
Ja pracuję 4 godziny tygodniowo i też mi ciężko jest :szok::szok::-D:-D:-D:rofl2::rofl2:
 
suzi ja wstawialam zawsze przez to
[url=http://www.imageshack.us/

albo przez zalacznik a jak nie uda ci sie to wyslij mi na meila na ani_x@wp.pl
to wstawie tam
 
Witam i ja! robiłam 3 testy i wyszły pozytwnie, tak się ucieszyłam i pobiegłam jeszcze tego samego dnia do mojej gin, ale niestety nie było jeszcze nic widać. Zleciłam i wyniki beta hcg no i przedwczoraj miałam 242,5. I tak moja gin powiedziała, że jestem na pewno w ciązy. W śr idę na usg, bo powiedziała że powinno być już coś widac... nie macie pojęcia jak sie cieszę, pierwsza próba i od razu strzał w dziesiątkę, aż mi się nie chce wierzyć i boję się cieszyć żeby nie zapeszyć....

gratulacje :) mi też na dwóch testach wyszły dwie grube krechy...wizyta w czwartek...już nie mogę się doczekać...ale się cieszę:)
 
reklama
Do góry