reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Suzi Pora na wizytę koszmarna, ale radość chyba nie mniejsza - dobre myśli pomogły:)


Mdłości to ja też posiadam, wymiotować się nie chce. Jak mi ranne mdłości przechodzą to na lodówkę mnie rzuca:( Dwa lata temu zrzuciłam 15 kg i nie chce teraz tego zrujnować, więc wyposażyłam lodówkę w warzywa i owoce, Faceta wyedukowałam na temat tego czego mu kupować mi nie wolno - zaraz po teście przyleciał z reklamówką ciastek, batonów i innych - bo wie, że na to jest apetyt... jak zabroniłam słodkiego to kupił orzeszki i krakersy... niewdzięcznik jeden...

Ale z wszystkich zawirowań smakowych najbardziej mnie cieszy... zupełny brak ochoty na papierosa;) Po 11 latach palenia zero chęci:) Ciąża to co prawda trochę drogi, ale bardzo skuteczny sposób na rzucenie palenia;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mdłości to ja też posiadam, wymiotować się nie chce. Jak mi ranne mdłości przechodzą to na lodówkę mnie rzuca:( Dwa lata temu zrzuciłam 15 kg i nie chce teraz tego zrujnować, więc wyposażyłam lodówkę w warzywa i owoce

Ale z wszystkich zawirowań smakowych najbardziej mnie cieszy... zupełny brak ochoty na papierosa;) Po 11 latach palenia zero chęci:) Ciąża to co prawda trochę drogi, ale bardzo skuteczny sposób na rzucenie palenia;)


ja tez zlecialam na wadze ponad 10 kg i tez nie chciala bym tego zmarnowac ale jak tu dac rade jak ja wlasnie mam ochote tylko na slodkie ;-)

flaurka wazne ze nie ciagnie Cie wlasnie do papierosow... znam dziewczyne ktora przez trzy czwarte ciazy palila :-( bo nie umiala rzucic ;-( na szczescie dzidzia byla zdrowa


dziewczynki SPAC !!!!!! mi sie chce..macie jakis sposob????????
 
Sposób na spanie to SpAć!!! :) mnie narazie nic nie dolega może tym razem mnie ominie :sorry:? przy pierwszej ciąży niestety do 4 miesiąca mdłości :baffled:
 
patina...no w pracy tak sie nie da spać ;-) chociaż ukradkiem próbuje :-D :tak:

mnie jeszcze czeka poinformowanie moich urwisow ze beda miec rodzenstwo ....ciekawe jak to przyjma ;-)

poki co jeszcze czekam z ta wiadomoscia i mysle kiedy najlepiej bylo by im powiedziec.
 
Sposób na spanie to SpAć!!! :) mnie narazie nic nie dolega może tym razem mnie ominie :sorry:? przy pierwszej ciąży niestety do 4 miesiąca mdłości :baffled:
Ja w pierszej ciąży uwierzyłam ,że w ciąży jestem jak poczułam ruchy,bo tak to żadnych dolegliwości nie miałam.Za to z Kubusiem do końca 4 miesiąca kibelek i 25 tygodni leżenia...:sorry::sorry::sorry:

patina...no w pracy tak sie nie da spać ;-) chociaż ukradkiem próbuje :-D :tak:

mnie jeszcze czeka poinformowanie moich urwisow ze beda miec rodzenstwo ....ciekawe jak to przyjma ;-)

poki co jeszcze czekam z ta wiadomoscia i mysle kiedy najlepiej bylo by im powiedziec.
Ja już Klaudii powiedziałam ,ale ona jeszcze nie wierzy :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Kubuś jeszcze nie wie i pewnie prędko się nie dowie :no::sorry::sorry:
 
My powiedzieliśmy Mateuszkowi, że będzie mial braciszka albo siostrzyczkę po moim powrocie od lekarza, chcialam żeby wiedział pierwszy, tzn. po tatusiu oczywiście:)
Mały spojrzała na mnie i z niedowierzaniem powiedzial: " Mama, poważnie?!" - mały cwaniak z niego:)
Dziewczyny powiedzcie jak Wy długo zamierzacie chodzić do pracy?
 
Flaurka na kiedy masz termin?
Mam nadzieje, ze lekarz mi nie oznajmi dzis, ze termin bedzie na poczatek czerwca, nie zgadzam sie!!!!!!!! ;-)
Opona mi urosla straszna, nie wiem od czego to zalezy, nie jem po 18, niby nie tyje na wadze a boki iopona rosna...
Jutro na Majorke lecimy i nie wiem jak jak w stroju wyjde tymbardziej, ze cycki mi koszmarnie ursoly i wyskocza mi ze stroju..
 
My powiedzieliśmy Mateuszkowi, że będzie mial braciszka albo siostrzyczkę po moim powrocie od lekarza, chcialam żeby wiedział pierwszy, tzn. po tatusiu oczywiście:)
Mały spojrzała na mnie i z niedowierzaniem powiedzial: " Mama, poważnie?!" - mały cwaniak z niego:)
Dziewczyny powiedzcie jak Wy długo zamierzacie chodzić do pracy?
Klaudia też zapytała.Ale serio? Tak serio serio? :-D:-D:-D:-D:-D
Kubuś jest za bardzo wrażliwy i gdyby coś było nie tak to bym mu tego nie wytłumaczyła.
Dzieci ze spektrum inaczej widzą świat niż neurotypowe,więc z nim jeszcze sporo trzeba poczekać...:sorry::sorry::sorry:
 
Witam i ja! robiłam 3 testy i wyszły pozytwnie, tak się ucieszyłam i pobiegłam jeszcze tego samego dnia do mojej gin, ale niestety nie było jeszcze nic widać. Zleciłam i wyniki beta hcg no i przedwczoraj miałam 242,5. I tak moja gin powiedziała, że jestem na pewno w ciązy. W śr idę na usg, bo powiedziała że powinno być już coś widac... nie macie pojęcia jak sie cieszę, pierwsza próba i od razu strzał w dziesiątkę, aż mi się nie chce wierzyć i boję się cieszyć żeby nie zapeszyć....
 
reklama
Witam i ja! robiłam 3 testy i wyszły pozytwnie, tak się ucieszyłam i pobiegłam jeszcze tego samego dnia do mojej gin, ale niestety nie było jeszcze nic widać. Zleciłam i wyniki beta hcg no i przedwczoraj miałam 242,5. I tak moja gin powiedziała, że jestem na pewno w ciązy. W śr idę na usg, bo powiedziała że powinno być już coś widac... nie macie pojęcia jak sie cieszę, pierwsza próba i od razu strzał w dziesiątkę, aż mi się nie chce wierzyć i boję się cieszyć żeby nie zapeszyć....
gratuluję
Witaj na forum.
 
Ostatnia edycja:
Do góry