reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam, chciałam sie pochwalić ze tez w maju bede mamusią :) :-) Dowiedzialam sie robiąc test 31 sierpnia a 7 wrzesnia potwierdzil ciąze gin :) Maluszek ma całe 6 mm :) To dopiero pocztaek ale juz sie stresuje;)
 
reklama
Zapisalam sie na forum by cos sie od was koleżanek dowiedziec bo kolejna moja wizyta u gin dopiero za tydzien :tak:
 
Byłam w przychodni, jutro mam rano zrobić badanie beta - HCG i jeśli wszystko dobrze pójdzie to może uda mi się też dostać na wizytę do lekarza, jeśli nie, to w sobotę dopiero ... denerwuję się troszkę, ale chciałabym żeby to już było za mną... trzymajcie kciuki, miłego wieczorka
 
dziewczyny!:) mam do sprzedania mniej więcej takie spodenki:)Product Detail | H&M PL rozmiar 38:) nowe z metką:) kupiłam je z myślą o tej sesji jesiennej, ale zmieszczę się jeszcze w swoje normalne spodnie:) więc myślę, że może jakiejś mamie się przyda:) jeśli któraś byłaby zainteresowana to mogę wrzucić zdjęcia spodni, zmierzyć je itd;) chciałabym za nie 60 zł + koszty przesyłki:) jeśli któraś jest zainteresowana to pisać na priva śmiało:)
 
Drota, witam serdecznie i gratuluję:)
Dziura:), gratuluję Bliźniaków:) będziemy mialy o czym rozmawiac:) ja takze bede kupowała blizniaczy wozek:) Stas bedzie mial w maju poltora roku i jeszcze bedzie "sie wozil":):):)
Trzymam kciuki za nas wszystkie:)
Ja takze sie dzis smuce:( Mam dzis druga rocznicę slubu a maz musial wyjechac sluzbowo, wraca w czwartek. Mielismy wczoraj romantyczna kolacją ale ja wolałabym miec go dzis w domu.
 
reklama
Suzi cieszę się, że się podoba…..
Kurcze a na skurcze to nie wiem co Ci poradzić bo ja też zawsz brałam magnez.

Dido dziękuję bardzo. Wiesz, ja w temacie bliźniąt zupełnie nie rozeznana. Owszem były w rodzinie ale po sobie się tego nie spodziewałam. Walczyliśmy o jedną dzidzię a tu proszę…


Martaik to Ty też spodziewasz się bliźniąt czy po prostu rok po roku?
 
Do góry