reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

hej :-) my nareszcie domku po ciężkim dniu pracy, miłego popołudnia, a właściwie już wieczorka zaraz;-)
ps.co do podforum to trzeba gdzieś tam napisać coby utworzyli, ale ja nie mam pojęcia co i jak
 
reklama
Suzi pierwszą miałam 12800 z groszami a dziś 23400 tez z groszami. Niestety nie tak całkiem naturalnie. Jestem po 3 iui, kuracji hormonalnej itd. A w szczęśliwym cyklu po półrocznej przerwie dostałam najzwyklejszy w świecie clo. I sie udało. Ale Ty widzę, że swoje przeżyłaś. Współczuję Ci bardzo. Ja niestety też straciłam córeczkę w 24 tygodniu.
 
Suzi pierwszą miałam 12800 z groszami a dziś 23400 tez z groszami. Niestety nie tak całkiem naturalnie. Jestem po 3 iui, kuracji hormonalnej itd. A w szczęśliwym cyklu po półrocznej przerwie dostałam najzwyklejszy w świecie clo. I sie udało. Ale Ty widzę, że swoje przeżyłaś. Współczuję Ci bardzo. Ja niestety też straciłam córeczkę w 24 tygodniu.
O matko to mega wielka Betka :-) Pieknie:tak:
WIdzisz czasami zwykłe CLo zdziala cuda :tak:
Kiedy masz wizytke?
Ja własnie zaczynam sie stresować i obgryzać pazury :confused2:
 
i zapomnialam Wam napisać że dziś do 15 spalam, oczywiście z przerwami :tak: no i mam dzień płaczka :sorry: siedzę sama w domku, oglądam mecz i beczeć mi się chce :eek:
MASAKRA jakaś:tak:
 
Suzi a więc dziś byłam u gina a teraz dopiero w następny poniedziałek mam zrobić bete czy dalej rośnie. Usg dopiero koło 8-9 tygodnia żeby sprawdzić czy serduszka biją no i może uda się zobaczyć dwie owodnie bo dziś gin widział tylko jedną.
Kochana a małża gdzie masz? Bo mój wyobraź sobie wyjechał zapracować na inv a tu 2 tygodnie po jego wyjeździe taka Ci niespodzianka. No i też siedzę sama, ale ja to dniami i nocami

Ja też beczę, sądzę że emocje opadają powolutku
 
hej :-) my nareszcie domku po ciężkim dniu pracy, miłego popołudnia, a właściwie już wieczorka zaraz;-)
ps.co do podforum to trzeba gdzieś tam napisać coby utworzyli, ale ja nie mam pojęcia co i jak

ja pisalam ale zadnej odpowiedzi jeszcze nie dostalam, to bylo ze 2-3 dni temu
 
Dziura w skarpecie :-) no to zaciskam za kolejna wizytke&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja te płaczki już mam 2/3 raz :szok: ot tak sobie :confused2: A mój emek w pracy siedzi:-(

A co widzialaś dzis na usg? ja chyba w czwartek powinnam widzieć już serduszko?
Hej Czarnula:* Spokojnie jak bedzie pora to nas przeniosą ;-)
 
Suzi a ja to nie widziałam nic, tylko gin mówi, że widac dwie sztuki i szukał długo serduszek. Ale skupił się i gdzies tam dojrzał dwie migoczące kropeńki.
W takim razie ja trzymam &&& za Twoje usg.
A i ja zaczęłam od wątku starankowego a tam dziewczyny mówia na mnie Dziura, śmiesznie było ale się przyzwyczaiłam. Tak piszę, żeby było Ci wygodnie pisać.Ale pisz jak chcesz, mnie obojętnie
 
Ja sie zakochałam w tym nicku :-D jest bardzo pocieszajacy :tak:
Za kciuki jeszcze nie dziekuję :tak::*
I wiecie co w 2 łydkach czuję skurcze. Cały czas mnie trzymają :szok: Koszmar jakis, a biore codziennie magnez!
 
reklama
DziuraWskarpecie,gratulacje.
To beda blizniaki.Fajnie:-)
Moje blizniaki,maja juz 7 lat.
Tylko ,ze ja o tym,ze beda 2 dowiedzialam sie w 3 miesiacu.
Nie spodziewalam sie tego zupelnie.
Choc u mnie w rodzinie bylo duzo blizniakow.
Moja prababcia miala 3 razy pod rzad blizniaki.

Dziewczyny trzymam kciuki &&&&&&&&& za wizyty

A ja od rana mdlosci.Do tego glowa mnie boli i nic mi sie nie chce;-)
 
Do góry