reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

witam się wieczorkiem:) Przepraszam że w dzień mnie nie było,ale wstyd się przyznać wstaliśmy z Igorem o...11tej :zawstydzona/y: potem jakoś dzień rozlazły był.Trochę gadałam z ciocią przez telefon, potem na spacerku byliśmy bo pogoda super dopisała i tak jakoś zleciało. Idę marudę spać położyć i zaraz wlecę Was poczytać:*
 
reklama
Buziaki dla okrąglaczków :-)
Ania86 chodziłam kiedyś na 2 zmiany, do porannej jakoś się przyzwyczaiłam, druga kończyła się o 22 i ciężko mi się wracało z tego odludzia. Trzymam kciuki za powrót.
Byliśmy na spacerku, pogoda mile zaskoczyła. Chodzę jak zombi. Niby powinnam się przyzwyczaić do częstego nocnego wstawania, ale w weekend miałam kryzys. Krzyś budził się co 45-60 min. :no:Zaczęłam szukać w necie pomocy i znalazłam sposób z przelewaniem jajka :-D Chyba się nie zdecyduje, nie mam miotły. A tak na poważnie, to nie jest zabawne. Ale zobaczyłam, że wiele rodziców boryka się z tym problemem.
 
Młody zasnął ale już nie śpi bo go pies obudził :/ Więc ja tylko na chwilę i uciekam.Pościelę swoje wyrko i położę się z Igim może uda mi się go uśpić.

Karolka a co ze szkołą?? I co z Oskarem jak Ty do pracy pójdziesz???

Styna tak trzymać,niech Nadia od małego nie da sobie w kaszę dmuchać!!!! :-D

Młoda i piękna buziaki dla Tymka na te 9 miesięcy :*

Buziaki dla 10cio miesięcznej Emmy :*

Ania teraz to Twój mężulek zobaczy jak to jest się dzieckiem zajmować, no chyba że dla babci dziecia da do pilnowania:/

Basiekk a gdzie to jutro będziesz że do nas nie zalecisz??!! Cały dzień u okulisty?? :-p

Bra
czy ja mogę wpaść jutro do Ciebie na jedzonko??

Ypra współczuję nocnego częstego wstawania:szok:, to chwilowe czy masz tak od samego początku ??

No właśnie Żelka hop hop Żelka gdzie jesteś??????????????????
 
Buziaki dla okraglomiesieczniakow!

Witam się i zaraz zmykam bo tez padnięta jakoś jestem.
Karolka trzymaj sie i zdrówka dla synka!
Ania naciesz się Darusiem przez tydzień bo potem juz czasu będzie mniej na przytulańce!
 
witam,
buziaki dla okrągłomiesięczniaków:*
mi właśnie mąż pojechał do kumpla projekty robić...
ostatnio mam jakiegoś doła:( przez studia męża, ciągle go niema, i najgorsze te projekty, są bardzo czasochłonne. W czwartek K. mi powiedział że olewa te studia, no a ja cała spanikowana pół nocy nie spałam, bo przecież ma już za sobą 1,5 roku no i wiadomo że to męczące dla nas ale jakoś ten czas trzeba wytrzymać a czasami ciężko... :( musiałam się wam wyżalić...
 
joluś no pewnie!!!!! zapraszam !!!!... ale by było fajnieeeeeeeee ! :-)
hania mój M tez studiuje i tez sa momenty kiedy wolałabym aby był w domu, szczególnie, że cały tydzień w pracy, a jak położy maleństwo to do niej wraca- komp chodzi do ok 22 ;/

a ja mam superowy wieczór, po "niespodziankach" mojego męża, którego mam chęć posłać >na drzewo< zrobilam sobie kawitację, nałożyłam serum, potem sonoforezę i jest mi superowo. buzia gładka, wmawiam sobie , że jakby mlodsza i zrelaksowana, więc nastroj też poprawiony ;)

jaipur polecilaś clarenę, kupiłam kwasy i serum. kwasy wypróbuje w piatek, ale serum i krem, ktory dostalam w próbce są świetne, super pachną i do tego buzia jest świetnie nawilżona. kupię większe opakowania, jestem bardzo zadowolona, dzięki! :) dzięki tobie jestem gładka jak aksamit :-D
 
I co by Twój biedny mąż na drzewie robił jak Ty jesteś taka jedwabista ;-):rofl2:idę obczaić te cuda może zmówię bo kremik się kończy... A gdzie zamawiałaś na allegro?
 
reklama
Do góry