reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

cześć dziewczyny! witam po dłuższej przerwie. Nie wiem kiedy nadrobię zaległości :) W sumie dziś weszłam zobaczyć co z Filipkiem.
Aina- świat jest mały :) Ja od ponad 8 lat już jestem poza Zamościem ale często wracam do rodziców :) Pięknie wyglądałaś i mam wrażenie, że gdzieś się spotkałyśmy - nie chodziłaś do I LO?
 
reklama
Też obejrzałam filmik masakiera :szok: co oni tam ze mną wyprawiali.
Jak to dobrze, że sobie spałam smacznie :)
Mam nadzieję, że mojej małej tak za nogi nie trzymali :szok:
Futrzaku trzymam kciuki za Szymcia, żeby mu jak najszybciej przeszło
 
Witajcie,
uff, Maj nadrobiony, piszecie i piszecie:wściekła/y:;-)

co do snów, to ja nic nie pamiętam i może lepiej, bo czasem miałam trudności z rozróżnieniem, co było we śnie, a co na jawie:-p

jaipur - Twojemu sie to śniło, a mój M jak trzymaj małą na rękach w jakiś upalny dzień i był bez koszulki, to stwierdził, że tak dla żartów zobaczy jak Zośka zareaguje i wziął ją tak, jakby miał ją nakarmić... i co? ona od razu chciała go chwycić:-D:-D:-D mały żarłok:-D

basiek - domyśliłam się po Twoich znajomych, że to Ty:-)

futrzaczku - zdrówka dla Szymcia, wiem jakie to bolesne:-(

hope - &&&& dla mamy

A my byliśmy dziś na zdrowym rodzinnym spacerku - w jedną stronę ja, a w drugą M szliśmy z patyczakami, a Zośka smacznie spała w wózku :)

teraz też śp, ale pewnie niebawem ta błoga chwila się skończy...


obejrzałam ten filmik - brr, jakoś tak mi dziwnie, ale żal mi tego dzieciątka, że je tak za nóżki trzymali w powietrzu :/
 
Ostatnia edycja:
Marzenko- wiem wiem o co Ci chodzi ... kurcze ale niestety pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć mam tylko nadzieję że nic ważnego już go nie ominie ( nigdy ! ale to chyba raczej mało realne) :tak::-)
Lepidoptera- fajnie z tymi kijkami :tak: kurcze a ja sobie musiałam znowu odpuścić cały tydzień fitnesiku mojego :-(

hehe noo filmik dość mocny przynajmniej dla mnie i cieszę się że ta droga mnie ominęła a pomyśleć że byłam gotowa błagać o cesarkę :-D fakt że się śpi albo tam nic nie czuję ale jakoś nie bardzo mi się to widzi już teraz bo przyznam że myślałam że inaczej to troszkę wygląda ;-):-)
 
Ten facet co dzieci urodził to jest kobieta po zmianie płci. Nic specjalnego, na dole baba, na górze facet ;-)

Mama jest po ale póki co się nie czuje, nietomna okrutnie i dopiero jutro będzie można się z nią skomunikować. Biedny jest taki człowiek po operacji, obolały, skołowany, z mdłościami :baffled:

Mieliśmy gości, jeden ma 9 miesięcy, później wrzucę fotki :-)
 
Dobrze Hope,że już po niech Mamunia szybko do zdrowia wraca:-)
Czekamy na zdjęcia:)

ja uśpiłam Bąka, już na noc prawdopodobnie. P miał być o 17 i dupa, zakupów też nie zrobił, pieniedzy nie zabrał i karty też! Mężczyźni mają tylko(aż) jaja, głowy na karku ZERO!!!
 
reklama
Twarda jestem ale nie wytrwalam nawet do polowy tego filmiku, porod bolal cholernie ale chwala panie ze mnie tak nie kroili!
Dzisiaj jestem padnieta, mlody mial atak kolki dzisiaj 2 razy rano i wieczorem :-( czy ktoras z mam oprocz mnie tez nadal boryka sie z kolkami?
a tak wogole to zauwazylam ze po miesiacu brania anty cycochy w koncu zaczynaja nabierac jedrnosci :-D pamietam jak kiedys ktoras pisala jak sprawdzic czy ma sie zwisajace piesi, ze jak sie podlozy olowek pod cyca i nie wypadnie to znak, ze wisza, moje po zaprzestaniu karmienia tak wisialy ze skaczac z tym olowkiem nadal sie twardo trzymal :-D no a teraz elegancko wypada czyli juz mi tak nie zwisa hahaha
 
Do góry