reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jejku ja bym cos wymyslila.....choc moze racja, ze fajnie jest posiedziec na chwile a potem to juz czlowieka nosi. Teraz przez to moje ciagle zmeczenie to zyje od pon do piatku, byleby sie wyspac i odpoczac...
 
reklama
Ooooo jaki mam tumiwisizm, palce za ciężkie, żeby pisać, tylko was podglądam i na tym energia mi się kończy... :eek: Jestem podglądaczem :ninja2:
 
Witam.
Stwierdzam że fasola najbardziej lubi płatki na mleku. bardzo dobrze bo ja też więc chociaż w tym jesteśmy zgodne.
Dzisiaj wraca mężuś więc po pracy zmykam szybciutko do domku przygotować coś pysznego. Na razie tylko na weekend ale został ostatni tydzień kursu więc bliżej jak dalej :-):-):-):-):-)
 
Jak bylam u polskiego gin ostatnio to powiedzial, ze przede wszystkim musimy nauczyc sie metody WISIMITO wiec niektore z nas bardzo dobrze robia jak sie do tego stosuja. Mi to srednio wychodzi. Wlasnie jestem po jednej pracy, zakupach i zaraz ide do drugiej, ale... w srode lece na wakacje i juz nie moge sie doczekac....:-)
 
WISIMITO - podoba mi się ta metoda haha

ostatnio jak zrobię obiad na następny dzień (resztką sił) to normalnie jestem z siebie dumna:-D, ale cały bajzel w kuchni zostawiam na kolejny dzień - jak będę miała siłę, albo jak M się nad nim zlituje hehe
 
Cześć dziewczynki :-)
Ja niestety ostro pracuję i zazdroszczę tym którzy mogą posiedzieć w ciepłym domku choć przez jeden dzień;-)
Ale jutro już mam weekend:-)
także odpocznę i może pokonam to przeziębienie .
A metoda WISIMITO bardzo mi się podoba:-)
 
Dzień DObry. Ja właśnie robię sobie jajecznice na pomidorach ale dzisiaj już witałam kibelek i nie wiem jak to będzie. Ciekawe czy to rzeczywiście przejdzie:confused:

Ja jeszcze muszę zaliczyć angielski i składam o dziekankę także wypocznę za wszystkie czasy!! Oczywiście będę się uczyć bo jak wrócę w październiku to trzy egzaminy mnie czekają. I pewnie ten rok zleci jak głupi...

A Wy jak się czujecie??
 
Ja nadal rewelacyjnie:-)Mdłości nie mam,nie licząc leciutkich gdy głód zaczyna doskwierać:sorry2:A ten się często odzywa,ssie i ssie ale daję radę:tak:Jadam tylko praktycznie nabiał,pomidory i banany.Mięso i wędliny nadal bee:sorry2:I ciągle mam wywalony bęcol:baffled:
Bimbałki mi urosły:dry:Choć i tak mam wielgachne i bez ciąży:dry:i właśnie wczoraj stwierdziłam,że się w biuście nie dopinam w płaszczyku:wściekła/y: i czeka mnie zakup w najbliższym czasie.Nad spodniami ciążowymi też już się zastanawiam bo mi przeszkadzają wszelkie gumki,szwy i takie tam:dry:
Śpiąca jestem tylko wieczorami i jak kładłam się około 1-szej w nocy tak teraz po 22-giej już chrapię:sorry2:
Ale na prawdę nie mogę narzekać,każdej ciężarówce życzę tak dobrze znoszonej ciąży:-)Pierwszą też miałam ekstra:tak:
 
No to rzeczywiście Tichonku możesz się cieszyć. Ja zawsze musiałam sie wyspać, ale teraz to normalnie masakra pod tym względem, po pracy zjem obiad i zasypiam na stojąco... w pracy czasem też przysypiam hehe
tylko w weekendy jest w miarę normalnie, bo nie wstaję tak wcześnie.
 
reklama
Do góry