reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
O odetkanym nosie nie słyszałam. A właśnie od wczoraj mam mniej opuchniety i łatwiej mi się oddycha :)

Vani ty to trafiasz na towarzystwo!
Ja po porodzie chce mieć sale jednoosobowa. Uprosilam męża i się zgodził :)
 
Kajuta, wyobraź sobie, że ja dzisiaj obudziłam się też ze spuchniętą prawą nogą :-(A śpię na lewym boku ...
W sumie cały dzień spędziłam chodząc lub siedząc z krótkim wypadem wieczornym do CH. Teraz leżę z wysoko uniesionymi stopami. Pierwszy raz mi tak w ciąży stopy i łydki spuchły...
 
Aisha to znaczy, ze juz niedaleko :D nawet nie wiedzialam, ze mozna na podstawie hormonow dopatrywac sie porodu :D
Opuchniete dziewczyny, zycze aby wszystko sie unormowalo :*
 
Aisha, fajnie, że możesz mieć jednoosobowy pokój. U mnie w szpitalu nie ma takiej opcji :-( Podobno kiedyś był (ekstra płatny) ale jak to w służbie zdrowia, redukują miejsca... Byleby wszystko poszło ok , żeby szybko wrócić do domu ...
 
U nas są trzy takie pokoje, z osobnymi łazienkami. Oczywiście płatne, 350zl za 5dob. Ale to moja jedyna zachcianka w ciąży wiec sobie odłożyłam kasę. Bo jak bym miała trafić na jakąś *******e albo babę do której wizyty są od 6 rano to bym chyba ocipiala tam.
 
U nas wizyty dopiero od 12 i do 20 chyba ze kapanie wyjdzie troche pozniej to jak tatus chce uczestniczyć to nie wywalaja :-) Nawet nie wiem czy sa jedynki ale pewnie nie. Wspolczuje towarzystwa ale coz zrobic... Vani odpusc sobie integracje z nią bo Cie zameczy ;-)

Mi po migrenie tez teraz nogi spuchly z tym ze nie objetosciowo a zrobiły sie zasinienia. :-( Moze malz mi rozmasuje i wroca do normy. Nie wiem czy to normalne ale mala ma juz chyba druga godzine czkawke :-o
 
Ewka u mnie od 11 do 19 i u nas na porodowce wogole nie kapia noworodkow :O dzis sie dowiedzialam co bardzo mnie zszokowalo :O daruje sobie ta pania... Dlugo ma czkawke widocznie cos dobrego jadlas i jej posmakowalo :-D
 
reklama
Vani u nas niby od 14 do 18 ale nikt tego nie przestrzega. I są ponoć nadgorliwi goście juz od 6 rano.
U nas tez się nie kapie dzieci chyba że są mocno brudne po porodzie. Ponoć to lepiej dla dzidzi.
 
Do góry