reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Kurcze współczuje że nie możecie spać ja to spie jak zabita, wczoraj położyłam się przed 23 i zaraz zasnęłam i siku było o 3 i o 6 i jak m obudził mnie do okulisty po 8 noto nie wiedziałam jak się nazywam taka byłam jeszcze niedospana,
 
A ja ide po apap :-( nici z mycia auta bo mi glowe po prostu rozsadza. Probuje sie zdrzemnac od godziny i tez nic. Eh... Moze jakos mi przejdzie bo do przedszkola musze pozniej jeszcze jechać a obecnie nie jestem w stanie.
 
Ja nie spałam od 4.30. Przez to badanie moczu, musiałam kombinować. Najpierw troszkę, żeby wytrzymać do bardziej normalnej godziny.
Normalną godziną była w końcu 5.30....
Ale wędrówek nocnych do wc nie mam zbyt częstych - raz w nocy, więc źle nie jest.

Karolina, jak mnie w zeszłym tygodniu skurcz w nocy złapał, to łydka mnie bolała 2-3 dni, pewnie jakiś zakwas mi się zrobił, jak po ćwiczeniach.

Ewka, przetrzyj rejestrację i olej mycie samochodu ;-)

Samochód rzadko myjemy. Najlepiej jak jest myjnia ręczna przy CH, wtedy oddajemy na 2 godziny i robimy zakupy. Ale u nas ok 60 zł taka przyjemność za pełną usługę. Także korzystamy tak 2, może 3 razy do roku ;-) jak jest tragicznie, to myjnia automatyczna.

Miłego dnia.
 
Halo, halo jak Ostrołęka? Dalej pada?;)
Koshka zastanawiałam się nad tym bo na warsztatach pani przekonująca była ale jak zajrzeliśmy w statystyki itp to przestało być już tak kolorowo i mimo pokaźnej zniżki raczej się nie zdecydujemy..
 
my się właśnie zastanawiamy nad zbankowaniem nie tyle krwi co przede wszystkim sznura pępowinowego, bo tam są komórki bez genotypu, czyli pasują każdemu - dla nas jest to ogromny koszt, ale rodzice chcą pomóc i przede wszystkim myślę o moim mężu, który choruje na toczeń i może w przyszłości te komórki mogłyby mu pomóc
 
reklama
Koshka my temat przerabialismy przy pierwszym i sie nie zdecydowalismy. Teraz temat w sumie nie wyszedl jeszcze ale chyba nadal sie nie zdecydujemy. Musze jeszcze z P pogadac.
 
Do góry