reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Gratulacje dzielne mamusie piękny wysyp wczoraj!!! Bravo!!!
Ja niestety mam dość tych oszukanych skurczy, od 24 do 5 skurcze bolące i co raz to krótsze odstępy i co dupa blada, wyć się chce:crazy:
jestem tak zmęczona, więc idę spać.
Miłego dnia i czekam na wieści od Orchideii i Zuzi no i może nowych mamuniek:-)
 
reklama
oj widzę, że my niedobitki teraz już w ogóle będziemy sfrustrowane:baffled: ja to z natury tak mam, że im bliżej czegoś tym większe zniecierpliwienie :angry: w najgorszym wypadku muszę jeszcze się poturlać równe 2 tygodnie, bo wtedy mam się stawić w szpitalu, ale te 2 tygodnie to jak dla mnie 2 miesiące. najgorsze jest to że człowiek już normalnie prawie nie funkcjonuje. pobliska osiedlowa budka zwana dalej sklepem staje się atrakcją i everestem dnia.grrrr:wściekła/y:wczoraj z nudów pralkę wyczyściłam z osadów proszkowych - to jest dopiero desperacja:sorry:ale dobra już nie narzekam, lepsze to niż leżing zwłaszcza na PC.

kochane tylko spokój nas uratuje....
Orchidea i Zuzia pewnie już z maleństwami i dlatego milczą????oby:tak:
ciekawe jak tam nasze wczorajsze pisklaki...kiedy zobaczymy fotki??????????:rofl2:
 
Melduję, że żyję, nie rodzę i juz mnie to serio wkurza. Jestem zmęczona, mam dość, ciężko spać. Nawet mały spacer jest niemożliwy. Leżę i leżę... a ile można leżeć?
 
Mi dziś bardzo fajnie się spało!:tak::-D Obudziłam się tylko raz na siku i to dopiero o 5:38:) I nawet bez większego problemu z powrotem zasnęłam. ;-) Dziś w planach prasowanie, zobaczymy co z tego wyjdzie, muszę się wyrobić do wizyty na ktg.:eek:

Gajdunia podsunęłaś mi pomysł z tą Walentyną. Szukam drugiego imienia dla córy i myaślę, że Malwina Walentyna się ładnie komponuje.:-D Ciekawe co mój Marcin na to powie.;-)

Gosiu
wg teorii Martik jak w końcu nazwiecie swojego drugiego syna to on z chęcią wyskoczy już na świat:-D Wiec jeśli już chcesz żeby wyszedł to szybko imię wybierać!:tak:

Martik trzymam kciuki za wizytę &&&&.:-) Ja mam dziś ktg.:tak:
 
Witam dziewczynki :-)

Agisan, Domikcw
mi już chyba też wszystko jedno kiedy urodzę, ale czuję do terminu spokojnie się dokulam.

Wczoraj miałam takie spinania brzucha, że masakra. Tak jak pisałyście brzuch jak kamień i nic z tego nie wynika :no: Nawet mnie to zmobilizowało, żeby dopakować torbę do szpitala i w sumie jeszcze mi tylko zostało uszykować ciuchy dla mnie na wyjście, więc od tej strony jestem już zwarta i gotowa :tak:

Też jestem ciekawa jak tam Orchidea i Zuzia. Może się dzisiaj odezwą.

Kasiadz a ciebie w końcu coś ruszyło???

Ja w sumie całą ciąże nie miałam większych problemów, ale mam poczucie, że chodzę już w tej ciąży ze 3 lata :szok: A dzisiaj jak zobaczyłam w lusterku moje rozstępy to normalnie myślałam, ze zawału dostanę bo te dziady normalnie jak bluszcz się rozsiewają po moim brzuchu co mnie dodatkowo frustruje :angry::wściekła/y:
 
SMONICZKA witam w klubie. mi w ciąży ani jeden nowy dziad nie wyszedł. mam rozstępy z okresu dojżewania, az tu nadle 3 dni temu patrzę a tam coś się dzieje. małe bo małe, ale czerwień widze. chce mi się beczec nad tym wszystkim...
ZANETKA a Ty co ile masz to ktg??

ciekawe jak tam nasze mamuśki??
 
Smoniczka co do rozstępów to rozumiem Cie doskonale. Te dziady są coraz większe:szok: Moja sąsiadka ma na brzuchu rozstępy i wiem jak to strasznie wygląda po ciąży. Mam nadzieje, że u mnie tak tragicznie nie będzie:eek::baffled:

Dziewczyny czyżby w żadnej z Was już nie było nadziei, że urodzi przed terminem? Heh bo we mnie jakoś jej już nie ma. Jakoś żyję w przekonaniu, że na pewno przenoszę i na razie się na to zapowiada. Na szczęście na 19.02 mam skierowanie do szpitala, mam nadzieję, że wtedy coś ze mną zrobią.

Edit:
domikcw na Twoim etapie ciąży też jeszcze żadnego rozstępu wywołanego ciążą nie miałam. One niestety mogą wyjść nawet dopiero jak maluszek wyjdzie na świat.:szok:
Co do ktg to mam co dwa dni. Miałam w piątek, niedzielę i dziś:tak:
 
Ostatnia edycja:
ZANETKA niestety ja mam tendęcę do tych dziadów. tak dbałam, smarowałam, a tu masz...jak mają wyjśc to i tak wylezą dziady jedne!!!!:wściekła/y:

fajnie masz z tym ktg:) maluszka sobie posłuchasz.cudowne uczucie słuchac serduszka dzidziusia.

ja mam jeszcze tydzień na poród, ajak nie to szpital:( boję się, bo nigdy w szpitalu nie byłam. boje się tych lekarzy:(
 
reklama
Gajdunia tak mój mąż ma urodziny 17 więc miałabym prezent z głowy:-D bo jak narazie pomysłu co by mu kupić nie mam- na necie nic ciekawego nie znalazłam a o samodzielnych zakupach moge pomarzyć:-(
Im bliżej terminu tym większa frustracja i każda z nas chciałaby już tulić swoje Maleństwo:rofl2:
Piękne słońce za oknem lece na mały spacer a za wizytujące i rodzące &&&&&:-D
Zuza Orchidea odezwijcie się co u Was bo ciotki z bb chcą gratulować:-D:-D
 
Do góry