reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

kurcze to dziwne z tymi usg, myślałam, że wszedzie robią te 3 podstawowe.
a u Was lekarz nie sprawdza przed porodem ile dzieciątko wazy?? nie kazda kobietka jest w stanie urodzic klocuszka...
 
reklama
Hej dziewczynki
Ja juz po wizycie, zaraz opisze w specjalnym watku, ale napisze tylko ze chyba powinnam sie do marcowek przespacerowac!!!!:-(
Gnidus slonce Ty moje, wypytalam pania doktor(tak nawet mialam wizyte z lekarzem a nie polozna-szok) co jesli ciaza jest po terminie- wiec nie chce Cie zalamywac ale definitywnie przez 10 dni nie nastapi zadna ingerencja z ich strony, a po 10 dniach sie zastanowia:szok::szok::szok:
I pani doktor stwierdzila, ze dziecko duze... wiec Dreamus dawaj ta szarlotke ile jej Ci tam zostalo i tak mam kloca wielkiego wiec juz mi to ....

Domik- tak sprawdza hehe- macajac brzuch jak mi dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
gnidka poważnie nie zrobili Ci usg od 23 tygodnia w szpitalu???
w Corku usg jest co wizyta - fakt, że nie takie dokładne jak w Pl, ale ja miałam usg w szpitalu w 12, 20, 26, 32, 36 tygodniu... w 12 i 32 bardzo dokładne z wszystkimi pomiarami. teraz to szybkie i w sumie co do wagi to pojęcia nie mam ile to dziecko ma więc tego w porównaniu z Pl mi brakuje. no ale łożysko też ostatnio lekarz oglądał i wody niby też powiedział, że są w normie.
poza tym krew miałam pobieraną minimum raz w miesiącu (ale to ze względu na tarczycę zapewne), a mocz to czesto co tydzień jak miałam tak wizyty.
jedyne co to szyjki nie sprawdzają i pojęcia nie mam czy coś się tam dzieje czy nie
 
hej dziewczynki!
Bardzo proszę nie narzekać na nocną zmianę! Byłam ale sama ze sobą nie mam zwyczaju pisać na forum. Mogę sobie sama do siebie w wyrku pogadać ;-)

Spróbuję zadzwonić i zapisać się na to KTG na za tydzień. Mam nadzieję,że nie będzie problemu.
A dzisiaj to nawet do łazienki w nocy nie wstawałam. Normalnie jak wszystkie zaczynają sikać po gaciach to ja przestaje(gdzie całą ciąże wstawałam po kilka razy) i bądź tu człowieku mądry...
 
Macala mi brzuch, i stwierdzila ze duze dziecko- ja wiem ze maly nie jest bo bylam 3 tyg temu na usg(prywatnie oczywiscie) i mial juz 3200-3300, wiec teraz ma ze 4 jak nic jak mi go jeszcze przetrzymaja ze 2 tygodnie to rekord forum pobije:eek:
 
eh...no to dupa blada. ale powiem Wam tyle, ze ja na prawie na każdej wizycie mam usg, sprawdzanie serducha jakims ustrojstwem, macanko brzucha, gatka szmatka, wazenie, cisnienie, zwolnienie i wywiad ogólny, ale badania na fotelu nie. na początku chyba raz mnie przebadała. nie mam pojęcia jaka mam szyjke, czy cos się dzieje, czy skraca, czy rozwiera no nic:( takie ma podejscie...

a co do wywoływania porodu to chyba prawie wszedzie czekaja 10-14 dni.
 
nie... nawet nie pytam, bo jak raz zapytałam, to ona zdziwiona pyta, czy coś z dzieckiem nie tak, ja mówię, że nie, że rusza sie i w ogóle, a ona na to, że skoro tak, to nie ma powodu do robienia usg. Miałam jeszcze w 36 tygodniu jak mnie do szpitala przyjeli, ale tylko w celu potwierdzenia, że główka jest w dole, bo manualnie nie mogła mnie zbadać przez ból pęcherza i to wszystko. Na ostatnim usg było, że dziecko jest małe, nie wiem, czy dobrze teraz przybiera na wadze, no kompletnie nic... brzuch mi się wydaje, że mam mały jak na ten etap ciąży, ale kto ich tam wie... może tak ma być.
 
reklama
Hej lutówki!
Dziękujemy wszystkim za gratulacje, uściski, całusy i miłe słowa :-)

My od wczoraj z Kubusiem w domu :-) na razie się aklimatyzujemy :-D

Po cc dochodzę powoli do siebie, z dnia na dzień jest coraz lepiej, ale Kubuś jest wynagrodzeniem wszystkiego.

Jak się ogarniemy to wrócę na forum :-D buziaki dla wszystkich ;**
 
Do góry