reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

A ja siedzę i oglądam serial bo już nic lepszego ze sobą i tak nie zrobię ;-) dobrej nocki :tak: w końcu dzień zaczyna się w południe :-p
 
reklama
Od 3:45 jestem wyspana :eek:

Idę poczytać Patika opowieść moze mnie uspi :-p

Ciekawe jak się ma annaroksana ;-)
 
Cortina trzymam kciuki
Poli widze ze bierzesz sie za rodzenie
reszte doczytam pozniej
wczoraj o 11:20 przez cc urodzil sie moj synek 10/10, 58 cm, waga 3840.
maly ma sie dobrze, juz umie ssac piers zdolniacha. ja juz chodze, wczoraj okolo 23 pierwszy raz wstalam i wzielam prysznic, teraz lekko cmi rana po cc i kregoslup po kluciu. wczoraj nie pisalam bo do polnocy meczyly mnie mdlosci i wymioty.
Pozdrawiam Was serdecznie,
Lorena
 
Ostatnia edycja:
cortina u mnie bylo tak: zalozenie wenflonu w reke, znieczulenie podpajeczynowkowe w kregoslup, ciecie i podawanie w tym samym czasie co ciecie oxy
 
powodzenia Cortina!
no to super Lorena, że już mały jest z Tobą

a ja mam pierwszą ciężką noc w ciąży, od 04.20 nie jestem w stanie się położyć, usiadłam dopiero teraz, bo ból na to nie pozwalał wcześniej, mam wrażenie że to może dzisiaj, z godzinę temu już miałam męża budzić, że nie wytrzymuję bez znieczulenia i musimy do szpitala, więc podziwiam Was jak Wy te porody przeżyłyście, w toalecie to juz nawet światła nie gaszę, bo jestem tam co parę minut w przerwie na chodzenie po domu
 
Gratulacje Lorena! Ciesze sie bardzo ze wszystko poszlo pomyslnie :tak:

Cortina powodzenia! Niech sie rodzi pierwszy lutowy Olek:-D Moj sie nie spieszy ani troszke...

Dzis moze skonczy sie nareszcie remont naszej lazienki i bede mogla sie umyc po ludzku. Taka optymistyczna mysl na poczatek dnia:-)

A teraz czekam na 8 i ide sie wybrac w poszukiwaniu paczkow. W ktoryms szwedzkim sklepie musza byc takie w polskim stylu :dry:
 
Lorena super, że już masz malenstwo przy sobie :)

Ja jakoś w końcu zasnelam, teraz zjadlam sniadanko i czekam aż mi ktoś łaskawie pączusia podrzuci :)
 
Dzien dobry
Dzizassss, nie wierze... po 3 dniach udalo mi sie zalogowac i nie wyrzucilo mnie po 2 minutach z forum. To moj szczesliwy dzien;-), moze moja kluska sie namysli i wypelznie:happy2: bo u mnie- ciagle nic i nic i zero- cytujac klasyka disco polo:-p
Lorena- jeszcze raz gratulacje:)
Gosiu- dziekuje, za pamiec o mnie kochana:-)
Blekinge- powodzenia w szukaniu paczkow:tak: no i gratulacje z powodu zblizajacego sie konca remontu, zdazyliscie przed akcja;-):blink:
Kasiulec- to zaciskamy kciuki za Ciebie slonce, zeby juz nadszedl Twoj czas:-)
Annaroksana- a jak u Ciebie po nocce? Niech Twoja malutka narobi wstydu kolegom z Irlandii i pokaze jak sie to robi:-) &&&&
Agaod- gratki z powodu pepuszka:tak:
Cortina- czekamy na relacje, powodzenia&&&&
Smoniczka- ja moge podrzucic paczusia, ale na razie mam takie z dziurka w "amerykanskim stylu", takie prawdziwe polskie to dopiero o 10 moga zostac dostarczone:)
Milego dnia dziewczyny, uciekam dalej nadrabiac:-)

Ps- Poli a Ty nie mialas planow na wczoraj? :tak: widze, ze Leos tez ma swoje zdanie na temat daty jak i moja kluska hihi:tak:
 
Dzień dobry!

I jak tam? Rozchulały się maluszki i na świat pchają? Coś czuję, że dziś się pojawi kilku nowych obywateli ;)

Chciałabym się wybrać do Ikei po ostatnie gadżety dla Kostki, ale nie wiem czy mam jechać sama. Z kolei na towarzystwo nie mam co liczyć, więc... Aaaa, zobaczymy jak będzie mi dzisiaj szło.

Edit: Ha, 37 na suwaczku!!! Dodatkowy powód do objedzenia się pączkami ;)

Cortina. Ty się dziś meldujesz w Kurorcie? Wygodnego łóżka życzę! ;)) Trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Cortina - melduj ze SPA co tam u was

Annaroksana - jak tam?

Poli - a twój malec to rozkręca te skurcze czy jeszcze leniuszkuje?

Agaod - fajnie,że już pępuszka nie macie...

Kasiulec - pewnie lada chwila i na ciebie pora najdzie... z tym bieganiem do wc to nie zazdroszczę, szlag by mnie trafił

Lorena - gratulacje

Ja mykam na jakieś zakupy bo popołudniu wyruszamy znów te 150 km mamy audiencję u ordynatora oddziału gin-położ ze szpitala w którym chcemy rodzić :-D

Zabieram plan porodu i zobaczę na ile spełni moje zachcianki porodowe hehe

W przyszłym tyg spotkanie z połozną innego szpitala i zdecydujemy, który szpital w większym stopniu zapewni nam to na czym nam zależy podczas porodu

Miłego i słodkiego dnia wam

Może kilka pączusiów dziś wyskoczy ?
 
Do góry