reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

reklama
ooooooooo a co Was wywiało??:szok: nocnej zmiany nie było:-D na raz wszystkie rodzicie??:p

bolą mnie cyce:baffled: w nocy z jednego się polało. Obudzila mnie mokra koszulka. Ale czemu tylko z jednego??:confused: jeden się tylko szykuje na karmienie, a drugi przyspał:dry:
brzuszek twardy i wieczorami boli. Maż opier*********** mnie za gotowanie obiadu i forsowanie się. Zrobił mi kierunek łoże, więc się slucham. Dziś wizyta:)

gratuluje zdanych egzaminów!!!:)
barbhp no to poszalałaś z tym szpitalem! odpoczywaj. dobrze, że już wszystko ok.

Dziewczyny dzięki za odpowiedz. Super, że tak dobrze połóg znosicie. Oby wszystkim tak nam szło:)

a reszcie to zdrówka życzę, bo coś ciągle Was choroby nawiedzają:(
 
domikcw mi też jak się leje to tylko z jednego.

Jakoś od wczoraj tu pusto chyba dziewczyny się szykują na porody ;-)

Studentką gratuluję zdanych egzaminów i życzę powodzenia na następnych a
Chorym szybkiego powrotu do zdrowia
 
ja się porannie melduję, że do porodu się jeszcze nie szykuję :-( wczorajsze ktg 'prawidłowe', skurczy brak, a jak leżałam podpięta pod to ktg to po 10min myślałam że im tam zejde, babka mnie zostawiła, duchota straszna, kaloryfer na fulla, okna zamknięte, rolety podniesione i słońce jeszcze grzeje, masakra :baffled: po 20 min przyszła to mi otworzyła okno i od razu lepiej się poczułam
noc miałam spokojną, brzuch bolał tylko przy przekręcaniu się z boku na bok, no i to spojenie i pachwina :baffled: no i się tak turlam jeszcze, za chwilę się zbieram do mamy, później ma mnie przyjaciółka odwiedzić :) a wieczorkiem będę w końcu pakować torbę do szpitala :p

miłego dnia wszystkim życzę! no i jakiegoś porodu! :-D
 
Witam się i ja.

Zasnęłam ok 2 wstałam przed 8.

Głowa mnie boli, duszno mi, słabo, jakieś liche skurcze czasem są, plecy bolą... za oknem wieje,pada, plucha na całego aż z łózka się wyjść nie chce.

Rodzic laski bo nudno tutaj...
 
Witam i ja po śniadanku przecudownym:-)
Dzisiaj od 4 do 6 tuliłam moją dziecinkę bo spać nie chciała , płakała i kurczyła nóżki tak jakby ją brzuszek bolał, podałam kropelki i jak ręką odjął, ale co się napociłam to się napociłam:szok:o 7 pojechaliśmy po mój akt urodzenia, teściowa przyszła popilnować wnusi, nadaliśmy małej drugie imię przy wypisywaniu aktu urodzenia i jest Laura Helena :-Dmówiłam, że jak podrośnie to ojca będzie gonić za tą Helę ale bardzo mu zależało bo babcia tak miała więc niech mu będzie:tak:

która ma ochotę się rozpakować? niech coś zacznie się dziać :tak:poli, sądząc po Twoich postach, powinnaś być następna;-);-)
 
To u mnie tak samo z godzinami spania, jak u Ciebie Ania. Teraz dziecię ogląda bajkę, więc chwila spokoju. No i wyruszamy do chirurga z podejrzeniem przepukliny, a później do mamy i siostrzenicy, która przyjechała na ferie. Małż znowu wybył, zazdroszczę mu że nie ma spiny, że ja jestem w 9tym miesiącu. Jakoś nic się nie przejmuje. Fajnie. A ja się czuję jak tykająca bomba zegarowa, byle jeszcze 1-1,5 tygodnia wytrzymać, później niech się dzieje.
Miłego dzionka, mimo dupnej pogody!
 
reklama
Cześć czołem, ja noc miałam do d... do tego wstałam skoro świt:baffled:.. Mąż mnie załamał, bo się przeziębił na całego!!!!:wściekła/y:Nie chorował chyba z 4 lata, i akurat teraz go wzięło. Po południu idzie do lekarza..Do tego wczoraj asystentka fryzjera była cała zasmarana i chuchała na mnie podczas mycia głowy...Więc faszeruję się prenalanem i rutinoscorbinem na zaś..Biorę się za sprzątanie, po południu mam gości. Już 4 dzień mega aktywny, więc liczę, że w przyszłym tygodniu rozwarcie będzie już odpowiednie:tak:Skurcze dziwne w nocy miałam, podobne do bolesnych wzdęć, ale regularne były więc wyczytałam, że to te właściwe juz...Miłego dnia wszystkim!!!!
 
Do góry