reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Cortinka, ja wiem, że to od jakiegoś zatrucia, bo tak bolało jakby coś na żołądku stanęło. A pisałam że flaki uciskają, bo mnie bolało z 4 godziny a męża pół godziny. Miłego dnia babeczki.
 
reklama
Witam wszystkie mamunie!
annie ja też czuję że ciąża jest nisko. Pęcherz szybko się napełnia i kopniaki czuję na jajnikach:zawstydzona/y:
mam takiego stracha przed tą operacją na szyjce:szok:
Gratuluję chłopców, faktycznie coś tu nas dużo susiaczków.
miłego dnia
 
Cortinka, ja wiem, że to od jakiegoś zatrucia, bo tak bolało jakby coś na żołądku stanęło. A pisałam że flaki uciskają, bo mnie bolało z 4 godziny a męża pół godziny. Miłego dnia babeczki.

wspolczuje ! ale juz ci ok ? na zgage jesczez renni mozna :)

musze ruszyc tylek i dzialac dalej ale jakos mi sie nie chce :p
pogoda za oknem nie nastraja :p
 
Wybieram się dzisiaj na poszukiwanie sukienki na wesele siostry, niestety mamy w mieście tylko jeden sklep z ciążowymi ciuchami a siostra jeszcze bardziej mi utrudniła bo kazała kupić fioletową żebym się od niej nie odróżniała. A ja sobie upatrzyłam taką piękną czerwoną koronkową kiecke

Dziewczyny strasznie wam współczuje tej diety ja bym chyba nic nie jadła.
 
oj Cortina a później pisałam że większość bóli przechodzi po kroplówkach i diecie... więc spokojnie:tak:, to juz ostateczność taka operacja, a poza tym każda niesie ze sobą ryzyko nawet jak sie nie jest w ciąży. jestes zdeterminowana, bedziesz się pilnować i trzymam kciuki;))))

Poli ja w czerwcu w pracy narzekałam że chyba jakieś zatrucie mnie złapało a to dzidzia dawała juz pierwsze oznaki swojej obecności:rofl2: zdrówka życzę;) i pilnuj sie z jedzonkiem, a nie wymiotowałaś? nie nudziło cię? żadnej biegunki? pamiętam taki ból okropny żołądka jak się chińczykiem zatrułam od tej pory unikam budek:baffled:

ja czuję że dziecko jest wyżej bo ciągle uciska mi jelita i okolice pępka mam bolesne i wrażliwe na dotyk... a co do pęcherza to już słów brak:no:

annaroksana głęboki oddech i głowa do góry, bedzie dobrze;)
 
Cortina szczerze wspolczuje ale mam nadzieje ze po takiej diecie bole ustapia
kaja.m gratuluje i po cichu zazdroszcze bo my takze chcielibysmy tym razem miec chlopczyka;-)

witam piatkowo
dziecko starsze juz szkole, modsza zaczyna dopiero przedszkole w srode, zakupy zrobione i jestem w trakcie robienia salatki bo mi jakas ochota naszla. wczoraj mialam na cos ochote do zjedzienia ale sama nie wiedzialam do konca co chce i wyszlo na to ze kolacji w ogole nie zjadlam :sorry:. ktos pisal parokrotnie ze ciagle glodny chodzi - ja tez tak mam i wcale mnie to nie cieszy bo strasznie boje sie duzo przytyc-nie lubie swojego wygladu szczegolnie w ostatnim miesiacu - z dziewczynami przytylam ponad 20kg i powiem wam ze to strasznie duzo ale widocznie ja tak mam :crazy: gdyby nie moj maz tak nalegal na trzecie dziecko chyba sama bym sie nie zdecydowala pomimo tego ze moje dziewczyny bardzo grzeczne byly i sa a maz mi bardzo pomagal i pomaga przy dzieciach i w domu. ale powiem Wam ze teraz juz strasznie sie ciesze i tez chcialabym juz poczuc ruchy dzidziusia bo to jest cos niesamowitego
 
Witajcie nie było mnie chyba ze dwa albo trzy tygodnie.
Ja nie daję rady ciągle wymiotuję boli mnie głowa i jestem zmęczona a za chwile juz połowa ciąży. Nie mam sił na nic w dodatku cierpi na tym moja córcia bo mało wychodze z nia na dwór.
Nie wiem juz chyba sobie nie radzę z tym wszystkim te mdłości i bóle głowy sa męczące i ciągle niskie ciśnienie 90/60
Przepraszam Was że tak mało was odwiedzam ale to przez moje samopoczucie. Na pewno będę do Was zaglądać co jakiś czas ale teraz znowu szykuje się do wyjazdu do Polski jedziemy 26 więc zabrałam sie za porządki w domu i wszystko co zbędnę wywioze do PL.
USG mam w następny poniedziałek.
Zbieram się bo musze ogarnąć dom póki moja córcia śpi.
Pozdrawiam Was
 
Zuzia 24
Wagą nie ma co się przejmować, moja siostra przytyła 26kg w ciaży a teraz córcia ma 2,5 roku i ona nie ma żadnego kilograma po ciązy.
Ja z Martyną miałam juz jakieś 4kg na plusie w tych tygodniach a teraz 1kg
 
hej babeczki!
nie umiem zebrać myśli, po wiadomości od agi smutek mnie taki ogarnął...więc dobrego dnia Wam tylko życzę, trzymajcie się ciepło, grzejcie brzuszki i głaski dla każdego maluszka ślę!
 
reklama
bella - ja synkowi teraz dałam Cebion i Lipomal. Bioaron C mi się skończył. Muszę kupić :tak:
Propolków ne brałam. Tylko ten tantum Verde stosowałam. Ale jak najbardziej je też możesz zażywać.

Ja się dzisiaj ważyłam - równe 56 kg (czyli + 2,7 kg od początku)
 
Do góry