reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
No i wylądowałam w szpitalu . Krwawiłam i pogotowie zabrało mnie do szpitala. Już nic się nie dzieje ale zostaje jutra.. teraz to mam takiego stracha, że do operacji nie ruszam się z łóżka. Dobranoc babeczki.
zdrówka życzę! do operacji? chyba coś przegapiłam

dziewczyny macie problemy z trzymaniem moczu? ja przy tosi nie miałam takich problemów a teraz co kichnięcie to lecę sie przebierać:szok:masakra! trzeba intensywnie ćwiczyć mięśnie kegla
 
Annaroksana trzymaj się dzielnie i zdrowka dla Was:***

Kasiadz ja mm ten problem glowmir jak wymioowalam:/ teraz przy bardzo ostrym kaszlu też coś potrafi polecieć:/ mi się to dopiero po porodzie zrobiło;((

Ale mnie rozlozylo czuje się jakbym grypę miala, głową mi pęka a od smarkania cały nos mnie już boli:(
W aptece pani mi nie chciala propolkow sprzedać jak powiedzialam, że w ciąży jestem i mówi wie pani propolisu nie polecam a u pani jeszcze młoda ciążą,połowy nawet nie ma...wrrr no wecie co:( mąż też mówi że mały brzuszek mam:((
 
annaroksana trzymaj się dzielnie i dużo zdrówka!
aniołeczek Gratulacje!!!! zdolniacha z Ciebie:-)
kasiadz nie do końca z trzymaniem moczu na co dzień, ale zdarzyło mi się kilka razy, że byłam w toalecie, wydawało mi się że zrobiłam siku do końca, ubieram się a tu czuje że mi dalej leci:baffled: niewiele ale zawsze - dobrze że mam wkładkę:sorry::zawstydzona/y:
bella ​zdrowiej szybko!!!
 
annaroksana - trzymaj się, grzecznie leż do operacji a potem szybko wracaj do domku (i dużżżo odpoczywaj)

bella - współczuję zwłaszcza tego bolącego, obszczypanego nosa :baffled: Smaruj maścią majerankową.
Mi przy katarze trochę pomaga. Teraz smaruje nochalek mojego synka. Chyba jeszcze bardzoej go to przeziębienie rozkłada :baffled:
 
Dziewczyny kurujcie się.
annaroksana dużo odpoczywaj żebyś nam szybko doszła do formy.

Z trzymaniem moczu nie mam problemu ale za to jak kicham to czuje takie mrowienie w lewym oku:-) śmieszne uczucie
 
Witam się z rana:-)
U mnie dziś paskudna pogoda, deszcz pada i strasznie jesiennie się zrobiło.:angry: Nie lubię takiej pogody. Mój chłopak dziś w pracy więc muszę się za porządki sama wziąć i może jakieś ciasto skombinuję, tylko jeszcze nie wiem jakie:szok::confused2:


kasiadz ja z trzymaniem moczu problemów nie mam, jeszcze ani razu nie popuściłam w ciąży. Jedynie co to muszę częściej do toalety chodzić, ale z tym to chyba każda lutówka ma problem:-)

Bella wiem co to znaczy być przeziębioną i nie zazdroszczę, szczególnie tego podrażnionego nosa od smarkania:eek: Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:rofl2:
 
reklama
Witajcie...

Na śniadanie zjadłam banana i 5 krówek...:-D

Pogoda taka sobie więc chyba z lekka chałupę ogarnę a na obiad brak pomysłu... może klopsiki z sosie koperkowym?

o chyba tak...
 
Do góry