reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

hej dziewczyny:-)

ile w biodrach przybyło to nie mam pojęcia, bo nie mierzyłam:no: ale emek mi wmawia że brzuch mi rośnie a reszta chudnie:-D a co tam będę mu na razie wierzyć na słowo:-p

co do infekcji grzybiczych to też słyszałam że słodycze wzmagają rozwój tych wstrętnych bakterii:-(

poli pocieszasz mnie wizją rozjaśnienia tych włosów bez zrobienia masakry na głowie, tylko skąd ja znajdę tak pozytywnie nastawionego fryzjera??
smoniczka SMACZNEGO:-D ja też coś muszę wszamać bo głód atakuje:rofl2:
 
reklama
Ja już po zakupach.

Gorąco jest a wy sękacie,że u was zimno.

Patrze na termometr w słonku tylko 40 stopni :-D

Zakupiłam w Lidlu lody 2,5 kg śmietankowe i sobie zaserwowałam troszku z malinkami w syropie które kiedyś robiłam pyyyyyyyyyyyyyyyyyycha... potem zabieram się za pieczarkową...
 
witam Mamusie :)
trochę mnie nie było- ale to z powodu wizyty gości. Duzo napisałyscie- więc nawet nie ma szans żebym nadrobiła zaleglosci.

Piszecie tu o poszerzających się biodrach. Od kilku dni boli mnie nad posladkami, zwłaszcza nad jednym, ale to czasami tak moozno że aż na nogę utykam! Siostra powiadziała mi że to pewnie od rozchodzącej się miednicy. Ma tak któraś??

Też mnie głowa pobolewa, zwłaszacza na zmiany pogody.

Dostałam wózek :) Jeszcze dobrze go nie obejrzałam ale fajny jest i się cieszę że nie będę musiała wózka wybierać.

Jakie wy listy robicie? Zakupów dla malucha? Ja nawet nie wiem co trzeba kupic :(((((
 
Ale co ciekawe jak mnie głowa przestawała boleć, to bolała jak się pochylałam...:szok: Nad ranem też co chwila się przebudzałam, bo mnie głowa pobolewała, a teraz boli przy lekkich wstrząsach głowy. Czy to normalne? :eek:
Mam takie same bóle, pojawiły się dopiero w 2 trymestrze nigdy takich przedtem nie miałam i w moim wypadku napewno nie są to zatoki bo zapalenie zatok przechodze inaczej a niestety często mnie dopada.
martuszka ja też niewiem dokładnie co trzeba kupić sugeruje się innymi listami.
 
witam wszystkie kolezanki z terminu na luty :)
u mnie jest to koncówka lutego 24 prawie na moje urodziny.
jest to moja pierwsza ciąża i jak sie okazuje nie zbyt szczesliwa lekarz wyliczył duze prawdopodobienstwo wystąpienia zespołu downa. teraz ciągle robimy jakies badania :( w poniedziałek czeka nas amniopunkcja czy któraś z was też tak ma ? czuje sie w tej sytuacji bardzo osamotniona mimo wsparcia męża. chętnie porozmawiała bym z kims kto ma podobne problemy. kobieta kobiete lepiej zrozumie


 
Ostatnia edycja:
Witaj Dagusia
z tego co pamiętam nie ma tutaj raczej mamy z takim problemem.Raczej każdej wyszło wszystko w normie.

Może gdzieś na BB jest watek wspierający dla mam z podejrzeniem u maluszka jakiś schorzeń...

Dużo siły i wytrwałości na ten trudny czas badań które was czekają.

Trzymam kciuki by jednak było wszystko ok.

Laski zrobiłam pieczarkową a spociłam sie jak mops... na dworze ciepło do tego opary z kuchni i jestem uwędzona... ide się ochlapać pod prysznicem i w drzeme a potem konsumpcja zupki :)
 
witam wszystkie kolezanki z terminu na luty :)
u mnie jest to koncówka lutego 24 prawie na moje urodziny.
jest to moja pierwsza ciąża i jak sie okazuje nie zbyt szczesliwa lekarz wyliczył duze prawdopodobienstwo wystąpienia zespołu downa. teraz ciągle robimy jakies badania :( w poniedziałek czeka nas amniopunkcja czy któraś z was też tak ma ? czuje sie w tej sytuacji bardzo osamotniona mimo wsparcia męża. chętnie porozmawiała bym z kims kto ma podobne problemy. kobieta kobiete lepiej zrozumie



Witamy nową mamusię! Dagusia, bądź dobrej myśli..Wyliczone duże prawdopodobieństwo wcale nie musi oznaczać choroby..Wiem, że pappa daje czasem mylne wyniki. Oczywiście warto też przygotować się psychicznie na takie dzieciątko.. Ja mam kuzyna z tą choroba, świetny chłopak:) Pamiętaj, że choroba nie musi wykluczać radości z macierzyństwa..Wiem, że my możemy się tu wymądrzać, bo wyniki miałyśmy dobre i na pewno nie możemy poczuć tego, co Ty..3 mam kciuki za dodatkowe badania!


Ja wysprzątałam chatkę i teraz leżę, by ból brzucha mnie nie dopadł. Jest straszna duchota w DGL:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
są u nas na forum gdzieś takie listy?

moja lista do szpitala:

DLA MNIEdokumenty i wyniki badań!!!!
koszula nocna x2ładowarka i telefon
podkład na łóżkopodbita książeczka
chusteczki mokre
ręczniki papierowe
majtki poporodowe zestaw
kapcie
klapki pod prysznic
podpaski maxi
krem na brodawki
wkładki laktacyjne
papier toaletowy
szampon
mydło w płynie
płyn do higieny intymnej
chusteczki do higieny intymnej
kubek niekapek
płyn do psikania krocza
sztućce
talerz
szlafrok
skarpetki
lusterko
szczotka do włosów
sprej do włosów
krem do twarzy
książka, gazeta
ręcznik zestaw
pomadka ochronna
herbatka laktacyjna

dezodorant

szczoteczka+pasta do zębów, gumy
 
Ostatnia edycja:
Do góry