reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Drogie Lutowiczki - życzę Wam pogodnego piątku, cudownego weekndu i udanego poniedziałku :)
wracam do Was we wtorek!! :)

na razie:)
Do.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzein dobry wszystkim mamom;-)!

ja mam termin na 22.02 alew zobaczymy.. widze ze tu jest miedzynarodowo wiec i ja sie dopisuje od 6ciu lat mieszkam w Niemczech.
Pozdrawiam goraco :-)




 
Cortina na zapachy lodówkowe jest rozwiązanie :) wsać miseczkę z sodą oczyszczoną - pochłania ona zapachy działa :)

LadyDo miłego weekendu

Trzymajcie kciuki dziewczyny na 15 40 idę na wizytkę :) Mam nadzieje że zobaczę serducho ...
 
Hej kobitki :)
Właśnie obejrzałam sobie Sex Story(Ashton Kutcher i Natalie Portman). Polecam na samotne popołudnia dla relaksu.
Macie może pomysł na jakiś dobry film?
Jak ktoś lubi film z małym dreszczykiem i lekką schizą to wczoraj oglądałam Pachnidło-mnie się bardzo podobał.
 
reklama
a później można nasikać do tej sody i wywróżyć płeć dziecka- oczywiście już do lodówki nie wkładamy :)

wariatki :-D

ale taki zapach wedliny, warzyw tez wytepi ? to nie jest smrod czy cos poprostu zapach tego wszystkiego co w lodowce no wiecie o co mi chodzi :sorry:


ktoras pisala cos o jajku sadzonym dzis :-p wymarzyly mi sie mlode pyrki,koperek, jajo i fasolka szparagowa z bulka tarta :sorry:
zaraz bede jescccccccccccccccc :-D

u Nuty na grillu wczoraj niedojadlam :-p
 
Do góry