reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

cześć !

strasznie mi przykro z powodu straty kazdej jednej lutowej fasolki :-(
smutne to ...
Heksa przytulam ... :-(
 
reklama
Heksa bardzo mi przykro:( trzymaj się kochana!!!!
Ja dzisiaj zupełnie bez sił,jestem śpiąca, pozatym humor nie taki, M mnie wkurzył i taka jakaś struta chodze.
Odpuszczam sobie dzisiaj gotowanie obiadu, zupy nie będzie, a na drugie ziemniaki z jajkiem sadzonym i kefirem. Niemam dzisiaj siły ani weny.
 
Witam Was Kochane mamusie nowe i stare:))

tabelkę zaraz zmienię,
Heksa bardzo mi przykro, nie wiem w sumie co pisać bo nie ma słów które w takiej sytuacji będą miały sens, dlatego mocno Cię ściskam;**

Ja od wczoraj nie mam mdłości ani wymiotów.... tak bym chciała, żeby już tak zostało, to już w sumie koniec 9 tygodnia, to może już się nacierpiałam hehe

co do kosmetyków to dzięki za info baaardzo pomocne.
Ja mam krem nivea visage do skóry tłustej i mieszanej w poprzedniej ciąży miałam do suchej:))
Myślę, że co do witamin w kremach to bez przesady, taka ilość jaka jest w zwykłym kremie nie zaszkodzi,
szkodliwe są raczej duże stężenia np. przy zabiegach u kosmetyczki czy w kremach specjalistycznych np. na trądzik czy zmarszczki, ale to moje zdanie laika:)
ja mam jeszcze sieczkę na twarzy i z utęsknieniem czekam na to aż minie;/
 
Heksa trzymaj się badź silna mnie też to spotkało w poprzedniej ciąży wiem co czujesz potrzebujesz teraz czasu i spokoju. Przytulam

Witam was u mnie bez zmian mdłości wróciły i wymioty niech to w końcu minie. Nic mi nie smakuje jem tylko grzanki z masłem.:baffled:

Nie wiedziałam nic o kosmetykach.
Dzisiaj na obiad ziemniaki kalafior i devolay ale ja chyba tylko kalafior przełkne
 
Nati257 nie podłamuj mnie z tymi mdłościami:((( ja już myślałam, że u mnie koniec a Ty praktycznie też koniec 9 tygodnia i wróciły???

tabelka zrobiona.
 
Cześć dziewczyny.

Ja się szybciutko witam i zaraz znikam. Mój synuś wczoraj skończył 3 latka i teraz mam sporo przygotowań so sobotniej imprezki :-) W dodatku ciągłe bieganie po marketach budowlanych. Jesteśmy na etapie urządzania łazienki i nie sądziłam, że tak ciężko będzie wszystko podobierać. Płytki i miski WC śnią mi się po nocach :-D.

Mam zaległe (do przeczytania) jakieś 15 stron postów. Obiecuję, że nadrobię.
Póki co widzę tylko, że u heksy nieciekawie :-( Kochana ne wiem, co napisać... trzymaj się dzielnie, na ewno jeszcze słonko zaświeci i dla Ciebie...
 
Już nie miałam od soboty do poniedziałku a we wtorek na wieczór oddałam całą kolację wczoraj śniadanie i cały czas mnie mdli:baffled:
W pierwszej ciąży wymiotowałam do końca 3 m-ca ale wszystko mogłam jeść a teraz nic tylko grzanki z masłem i banany , jabłka, ogórki kiszone:rofl2:
 
ja miałam taki względny stan w weekend też tzn. nie mdliło mnie tylko zwracałam, a poniedzałek wtorek masakra znowu i od wczoraj lepiej jakby... ale teraz znowu się boję hehe;))
 
reklama
a mi sie strasznie wech wyczuli, niecierpie "zapachu" lodwki :sorry:
za to wszelkie detergenty, farby i markery bardzo mi podchodza :-D
 
Do góry