reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dziewczyny ja gdy tylko siedze mam nogi w gorze... na stole :-D
Ale to nie pomaga........
Ciagle mam bardzo spuchniete......
W poprzednich ciazach tez mialam ale w 8-9 miesiacu, a nie na poczatku.........
Moze to przez te upaly :eek:
 
reklama
Dziewczyny ja gdy tylko siedze mam nogi w gorze... na stole :-D
Ale to nie pomaga........
Ciagle mam bardzo spuchniete......
W poprzednich ciazach tez mialam ale w 8-9 miesiacu, a nie na poczatku.........
Moze to przez te upaly :eek:

to może kup sobie balsamy chłodzące? i rób kąpiele w chłodnej wodzie...
poza tym uważam, że powinnas iśc z tym do lekarza - niech on się wypowie i moze Ci coś przepisze....
 
Heksa pewnie, że upały nie pomagają, ale sprawdź u lekarza, bo to nie jest normalne. A słuchaj jak z ciśnieniem u Ciebie? Stosujesz jakieś żele chłodzące na nogi? - niektóre w ciąży są dozwolone.
 
Witam Dziewczyny,

Jak ja Wam zazdroszcze tych upalow, u nas non-stop leje :crazy:

lusia witaj i gratulacje!

heksa i Lady powodzenia dzisiaj, bedziemy trzymac kciuki za Was!

meriderka ale masz fajnie ze kolerzanka tez w ciazy, bedzie Wam razem razniej :-)

eve gratulacje z powodu udanej wizyty! Byle tak dalej :-)

mamusia wiesz z tym dzwiganiem to sie bardzo nie stresuj, wiadomo trzeba uwazac na siebie, ale ja wiem po sobie ze czasem po prostu trzeba cos zrobic i tyle, masz racje nastepnym razem wez kogos do pomocy, ale tez nie stresuj sie bo co bylo to minelo :-)


Pozdrawiam wszystkie Lutoweczki i zycze milego dnia i malo stresow :-)
 
Nie stosuje nic na razie na te nogi chlodzacego, bo to 3 dzien kiedy mam taka opuchlizne....
Ale mam tez takie momenty, ze tak jakby strasznie szybko bije mi serce.... jakby mnie ktos bardzo przestraszyl....
Moze to faktycznie cisnienie?
Nie mam jak zmierzyc......
Moze pojde do apteki i poprosze o zmierzenie......
A dzisiaj wizyta u ginka to o wszystko wypytam......
 
Dziewczyny dużo macie zleconych pierwszych badań? bo ja w pierwszej ciąży miałam ogromną ilość a teraz mam tylko krew, mocz, glukozę i WR.
fakt mam już grupę krwi oznaczoną i toxo przechodziłam, ale nie zleciła mi innych badań np. cytomegalia czy HIV itp.
HBs powiedziała, że pod koniec ciąży mi zrobi bo wtedy tak naprawdę będzie potrzebny. Ja się cieszę bo te badania drogie są ale czy Wy też tak mało macie?
 
Dziewczyny dużo macie zleconych pierwszych badań? bo ja w pierwszej ciąży miałam ogromną ilość a teraz mam tylko krew, mocz, glukozę i WR.


U mnie morfologia, mocz i glukoza we krwi. Grupę krwi mam oznaczoną z poprzedniej ciąży, na WZW typu B błam szczepiona. Wiem, że teraz chyba HIV jest obowiązkowy, prawda? Bo jeszcze 3,5 roku temu nie wymagali.
 
reklama
Bella super avator, Iza jaka fajna dziewczynka, laseczka :-)

Powiem szczerze ze na badaniach (jak na wielu rzeczach ;-) nie znam sie bardzo. Ale jesli martwisz sie ze malo to zapytaj lekarza, kto pyta nie bladzi ja kto mowia :-)
 
Do góry