reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Dzień doberek :D Troche mnie tu nie było, wpadłam, przeczytałam post eve i nie mogę przejść obojętnie, tak mnie normalnie kobieto rozśmieszasz, że już się nie mogę doczekać, żeby Cie poznać :D

Kajtek spóźnionego wszystkiego najlepszego :*

My choinki nie mamy, z racji przeprowadzki, bo więcej gratów niż teraz w tej ciasnocie nam nie potrzeba, za to w przyszłym roku to se zrobie takie święta, że mąż to chyba będzie rzygał tymi wszystkimi mikołajami, śnieżynkami, bombkami itp.

Prezentów również brak, bo Tosiek w ogóle ale to w ogóle nie interesuje się zabawkami... no... może tylko lubi kubeczki od cioci Gosi co dostał, jak mu mama ułoży wieże a on ją rozpierdziela... ostatnio to nawet nie daje mi ułożyć do końca tylko w połowie drogi pacnie ręką w budowlę i znowu od nowa... aaaa... Martik, Gosia, wiecie, że tę wieżę to sie na tym wiaderku robi??? Normalnie jak to odkryłam, to miałam taką radochę, że hej :D


Boszzze.... jeszcze tylko dzisiaj i WOLNE 9 DNI!!! potem 2 dni po 8 godzin i znowu 5 DNI WOLNE!!! Będę się byczyć cały czas!!!
 
Hej
Smoniczka a z kim Ty dzisiaj kawe pijesz z mama czy tesciowa? Mam nadzieje, ze Madziunia byla jak aniolek w podrozy :)
Gnidka- Szymon tez uwielbia te kubeczki rozwalac I nigdy nie czeka do konca:-) Tak slonce wiemy, ze sie ustawia na wiaderku heheh:-D
Eve- buziaki dla kropka, jeszcze ma gust jedzeniowy nie wyrobiony I to dlatego tak wybrzydza, a Kubus jest kochany, posciskaj go tam troche od ciotki martik:tak:
Wstala moja gadzina mala, to sie zbieramy na spacer :-)
do pozniej laseczki
 
Napisałam wczoraj w nicy post i mi go wcięło :wściekła/y:teraz wchodzę i co ja paczę? nie ma posta:baffled:
umieram dziś z powodu @, nospa nic nie działa..chyba skoczę z mostu:-D
Jedziemy dziś po prezenty dla dzieciaków bo jak zwykle na ostatnią chwilę..żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce przedzierać się przez te tłumy

Lautucha dziś kończy 11 miesięcy, dokładnie 11 mscy i 9 minut temu ją urodziłam :happy2:to był najpiękniejszy dzień w moim życiu:tak:
 
Agaod - wszystkiego naj naj naj dla Laruskowej :* :*

Martik - nosz... myślałam, że jednak nie wiedziałyście ;/ jednak nie jestem tak bystra jak myslałam... :p
 
Hejo
Melduję się już po podróży. Nawet nie wiem kiedy przyjechaliśmy, tak mi szybko zleciało i na drodze żywego ducha więc pędziliśmy jak strzała hhaha (jeżeli można pędzić 20 letnim samochodem :-D)
Martik kawka dzisiaj i z mamą i teściową. Śpimy u teściów a moi rodzice dzisiaj dojechali na kawusię.

Wiece co zabrali mi dziecko na spacer i ja nie wiem co mam ze sobą zrobić :-)

Eve
bidulko trzymaj się. Widocznie ciekawe rzeczy opowiadasz skoro porcelanowy kolega tak często cię woła na dywanik ; ]]]

Agaod wyściaskaj Lauruska :****
 
tej gnidka jak to prezentów brak? to czym ty się będziesz bawić??? :-);-)
martik, gnidka fajnie, że kubeczki się przyjęły :D mimo, że póki co do rozwalania, ale z czasem będziemy pękać z dumy jak lutowiątka zaczną układać wieżę :) a próbują już kombinować, żeby wrzucać te kształty do wiaderka?
aaa i ja też wiedziałam, że to się na wiaderku się układa :D
agaod buziak dla Laurusi :*
martik załamujesz mnie... u nas taka wichura, że mam wrażenie, że zaraz naszą szopkę na podwórku rozwali, a ta znowu leci na spacer... leje, wieje i jest masakra. Ty zdecydowanie w innym kraju mieszkasz :-)
 
Agaod- buziaczki dla Lauruska :* jeszcze miesiac I bedzie swieczke na torcie dmuchac :-)
Gosia- w tym samym:tak:, jak wracalam to juz wialo I nawet cos tam kropilo z nieba:-D Szymek jeszcze nie probuje wrzucac do srodka tych klockow, wiaderko sluzy mu do wrzucania tam resorakow:sorry2:
Zapomnialam wam napisac rano, moje dziecko tak sobie przydzwonilo wczoraj samochodem ze az ma powieke spuchnieta I siniaka nad oczkiem... a mi malo serce nie stanelo, musze sie zaczac uodparniac:-):-)
Gnidka a co Ty masz tyle tego wolnego? nie za dobrze Ci??? ;-)
 
Ostatnia edycja:
martik coś tam kropiło?? u nas leje non stop! od wczoraj nasze podwórko wygląda tak
DSC_0516.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0516.jpg
    DSC_0516.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Do góry