reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Wy to jesteście chamówy... to ja u Martik się meczyłam i nikt mi nie powiedział, żeby tą wieżę na wiaderku robić. Nie lubie was małpy jedne...

Martik - odezwała się ta co ma wolne prawie od roku... :D

Gosia - mieszkam w tej samej irlandii co Ty...:cool2:
 
reklama
Gnidus od ponad roku :) 16go grudnia 2012 bylam ostatni dzien w pracy:tak:
Ja myslalam, ze widzialas jak M ustawial te klocki Szymkowi, bo on je ustawial na wiaderku:-D
 
w imieniu syncia dziekuje za usciski...a dal mi wczoraj popalic:-/

Agaod - usciski dla Lauruska.

sanki doszly;-) na razie spiworek jezdzi w wozku, bo sniegu ni widu ni slychu...;-) cos slabo Wam te modly ida.

co to ja mialam....juz nawet nie wiem...a jakie klocki na wiaderku? cos przeoczylam.
 
LAURUSEK NAJLEPSZEGO :*

ale faaajna ta wieża z wiadereczek!!!! Lenia miała by co rozrzucać:-D

włąsnie skończyłam pakowac prezenty i buuuu nie mam nic dla Leny!!! no nie mam pomysłu!!! a dzis daj boże 21:rofl2: mam tempo!!! dobrze, że ciastka i pierniczki upieczone i udekorowane. nic tylko wcinac i wieszac na choince.
 
Pozdrawiam Was wszystkie przedświątecznie:-) Mam strasznie dużo do zrobienia a dzieciaki nie chcą współpracować. Oprócz piernika staropolskiego nic nie popieczone, jeszcze syf poremontowy, tyle że okna umyłam i firanki powiesiłam. A we wtorek dom pełen gości, dobrze że większość mama ugotuje, bo byśmy siedzieli przy pustym stole:sorry: Jak ktoś ma w nadmiarze sił, cierpliwości i radości z tych zbliżających się świąt to chętnie przyjmę!
 
Witam mamy
Wpadam na chwilkę.
Serdeczne życzenia dla solinizantów.:-)
Adasiek jest ostatnio zlośnikiem. Zębole ida. Poza tym wspina się małpka na wszystko :-).
Choinka ubrana, zakupy zrobione, można chwilkę odpocząć, ufffff.
A to mój słodziak jak wcina jajeczniczkę na parze. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20131217_090906.jpg
    IMG_20131217_090906.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Gia- jaki fajny synus. Sliczny chlopaczek :-)
Patik- nic sie nie martw, ja jade juz za godzine na lotnisko po tescia, a w domu nic nie zrobione, do tego M pracuje jak na zlosc caly tydzien, dzisiaj rowniez, wiec u nas dopiero od jutra zacznie sie szykowanie tak naprawde :-)
Domik- I wymyslilas cos dla Lenki? A te klocki na wiaderku to rewelka, Szymon tez je uwielbia a tata Szymona jaka ma ucieche heheh prawie jak ciocia Gnidka :-D
A co to nikt dzisiaj ze mna tu kawy nie pije??? Ja rozumiem babolce, ze Swieta I te rzeczy no ale ej... :-p
 
reklama
Do góry