reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Muszę przyznać że ja już nie wchodzę w żadne jeansy rurki nie opinam się już a co dziwne brzuch mam jak w 4 m-cu a waga -1,5kg. Ale gin mnie uspokoił że w drugiej ciąży tak jest już wam o tym pisałam:-D

Jutro jadę znowu do gina polskiego bo dzwonili że coś z cytologią nie tak i pisze że zalecana konsultacja z ginem no to jade jutro na 19.30. Pewnie to przez tą infekcje i żółte upławy:rofl2:

Aha a piersi nie dość że z natury mam duże to jeszcze urosły w ciąży
 
reklama
Jutro jadę znowu do gina polskiego bo dzwonili że coś z cytologią nie tak i pisze że zalecana konsultacja z ginem no to jade jutro na 19.30. Pewnie to przez tą infekcje i żółte upławy:rofl2:
a ja się teraz przerzuciłam na niemieckiego gina :-D jakoś tak nie do końca ufam tu Polakom. dobry lekarz z polski wyjeżdżać nie musi bo trzepie taką kasę, ze hoho a ten niemiecki jest genialny. przywędrował chyba za żoną i jest naprawdę konkretny.
no ale lepszy Polak niż ta wyspiarska opieka hehe
 
bella wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka:-) my w weekend podzieliliśmy się dobrą nowiną z rodzicami bardzo się cieszą a moja mama musiała wieści puścić ze szczęścia po całej rodzinie:rofl2:
 
No neźle z tą solą :-D:-D:-D Ja dziś zjadłam na kolację chlebek z zółtym serem, pomidorkiem i zielonym ogókiem i mi smakowało :rofl2: Wcześniej Wam pisałam, że nie mam na nic apetytu od kilku dni a tu niespodzianka :-)

bella83 - co prawda już spóźnione o 40 pare minut, ale szczere życzenia urodzinowe. Złagodzenia do minimum tych nie fajnych dolegliwości ciążowych ;-) 100 lat :-)

Co do niedopinania się w spodnie - ja najlepiej czuję się w krótkich spodenkach na gumce bądź w leginsach. Jeansów niedopinam. Chodzę z rozpiętym guzikiem :-D i dłuższej bluzce (coby tego nie było widać) ;-)

Jutro wybieram się na badania moczu i krwi. Oj ciężko będzie wstać z łóźka ;-)

Spokojnej nocy Wam życzę i poranka bez mdłości.
 
Witam się z Wami z rana:))

dziękuję za życzenia;**

Ja też najlepiej się czuję w leginsach a jeansy nosze jak gdzieś idę i też jeden guzik odpięty i długa bluzka:))

ja jeszcze nie zrobiłam badań bo nie wyobrażam sobie iść gdzieś bez zjedzenia rano banana;/
Dziewczyny czy są takie apteczne testy na glukozę?
 
Witajcie

Bella ja znalazłam takie S-Glukotest, Test-Tape czy Keto-Diastix wykrywają glukozę w moczu kosztują ok 20 zł.

Boże jak mnie nad ranem nudności złapały masakra dosłownie przebudziłam się i myślałam,że pognam tulic porcelanę, ale zasnęłam a rano jak nowo narodzona.

Pogoda do bani, nic mi się nie chce, apetytu nie mam na nic jem byle brzuch mieć pełen :)

W spodnie to zależy w te co nosiłam ostatnio to nie wchodzę a w takie co byłam o 5 kg cięższa to wejde ha ha

Biust bez zmian.

Humorek jako tako.

Miłego dnia wam
 
Ostatnia edycja:
Bella spóźnione,ale szczere życzenia z okazji urodzin, ustąpienia mdłości i samych pięknych dni w ciąży bez żadnych dolegliowści.
Ja mam od wczoraj popołudnia ogromne mdłości. Ja mam problem z nadwrażliwością na zapachy, M wczoraj otworzył lodówke miałam przywitanie z wc,otworzylam zmywarke z umytymi naczyniami to samo, weszlam do sypialni zapachnialy mi swieczki zapachowe to samo,koszmar jakis:( nie mówiąc już o robieniu jedzenia,mam ogromny problem z robieniem córce posiłków,wszystko mi śmierdzi. Koszmar. Jeszcze dzisiaj musze jakiś obiad ugotować,na sama myśl mi niedobrze. A jeszcze jutro rano o 7 mam jazdy(jestem na kursie na prawko),jak gościowi samochodu nie zażygam to będzie sukces.
Co do samopoczucia to nie mam jakiś dołów poza tymi cholernymi mdłościami.
Biust mi się powiększył ku uciesze mojego M:)
Oj mam sterte prasowania,ale mi się niechce. Musze jeszcze pranie zrobić,ale jak poczuje proszek to pewnie znowu mnie weźmie.
 
a ja się teraz przerzuciłam na niemieckiego gina :-D jakoś tak nie do końca ufam tu Polakom. dobry lekarz z polski wyjeżdżać nie musi bo trzepie taką kasę, ze hoho a ten niemiecki jest genialny. przywędrował chyba za żoną i jest naprawdę konkretny.
no ale lepszy Polak niż ta wyspiarska opieka hehe
Powiem Ci że po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona, wszystko mi wytłumaczył o nic prawie nie musiałam pytać. To jest facet chyba po 50-tce ale w PL nie znalazłam takiego gina. W tej polskiej klinice pracuje tez jego syn również jest gin. ale chyba tylko zastępuje ojca w niektóre dni.
 
reklama
hej dziewczyny!!!!
ale czytania!!!
nie wiem kiedy to nadrobię!!!

BELLA-WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!

Ja wczoraj wróciłam zmęczona jak diabli - weeknd był cudowny ale oczywiście na lotnisku sie okaząło, że smaolot ma opóźnienie dopiero w polsce dowiedzieliśmy si eczemu - bo była taka burza z gradem, że poniszczyło samoloty...i niestety samochody też - włącznie z naszym :( i teraz moje małe cudeńko jest całe w kropki od gradu :(((((
takie życie...ach...

ale wyjazd był cudowny- na szczęście nie było tak goraco a na morzu jeszcze miła bryza...zupełnie nie chciało mi się wracać do pracy... :)

buziaki
 
Do góry