reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Hej dziewczyny!

Witam nowe mamy:tak: Gratuluje dwoch kreseczek i ciesze sie ze jest nas wiecej i mam okazje was poznac!

Jagodko, serce mnie bolalo jak czytalam wiadomosci od ciebie, trzymaj sie i zagladaj do nas! Twoje rady na pewno przydadza sie wielu dziewczynom, wlaczajac w to moja "zielona" osobe. Zycze ci aby twoja kolejna ciaza zakonczyla sie szczesliwie!

Widze ze wiele dziewczyn juz po badaniach, zazdroszcze wam ze slyszalyscie serduszko i wiecie ze wszystko ok! Ja tu czekam i czekam i siwieje powoli, w Szwecji wszystko zajmuje tyle czasu... Ot taki niespieszacy sie narod. ;-) We wtorek mam pierwsza wizyte, ale u poloznej i na usg nie mam co liczyc. Ale moze uda mi sie ja popedzic zeby szybciej do niego doszlo. Moja ciaza jest troche mlodsza niz na suwaczku, ale mysle ze za 2 tygodnie juz mogliby mnie przyjac! Moze jak ladnie poprosze:rofl2:

Poza tym wczoraj caly dzien sie pakowalam (przeprowadzka za tydzien:happy:) a w przerwach odpoczywalam na hamaku w ogrodzie wiec troche forum zaniedbalam. Poprawie sie:tak: Dzis u nas swietujemy noc swietojanska ( szwedzkie Midsommar) kiedy to Szwedzi tancza wokol slupa, jedza sledzie, mlode ziemniaczki i truskawki. Mysle ze slup i sledz mnie nie skusza, ale wybieramy sie na obiad do szwedzkiej rodzinki i fajnie bedzie zjesc cos czego nie musze sama gotowac!

Trzymajcie sie cieplo;-)!!!
 
reklama
Powiedziałam:)))))
mowie Wam trzęsły mi się rece jak małolacie hehhe
moja kierowniczka po chwili ciszy powiedziała, że ona to się cieszy:) yyyy jasne;);-)
 
jagodko myslalam o Tobie caly dzien, bardzo mi przykro, chcialbym Cie przylutulic i dac sie wyplakac na ramieniu, akurat jak czytalam forum szef moj weszedl,ja zaplakana, pyta sie co sie stalo.

Jogodko Kochana nie poddawaj sie, tak jak dziewczyny pisza co maja doswiadczenie w takich ciezkich chwilach jeszcze przyjdzie czas na Ciebie, na Was.

I prosze zagladaj do nas, jak tylko bedziesz chciala porozmawiac,jestesmy tutaj dla Ciebie, jestem pewna ze niedlugo sloneczko swieci na Twoim niebie.

Czy bedziecie probowac odrazu? Czy trzeba odczekac?
Buziaki Kochana i duzo usciskow dla Ciebie i dla Meza.

Gosia ja mieszkam w Mayo :-)

heksa klutniami z mezem sie nie przejmuj, jak to moja mama mowi "Chlop to stworzenie boze powinien stac w oborze" :-) Nie stersuj sie :-)

bella super ze powiedzialas, i co z nastepnym tygodniem?


oooo i prawie bym zapomniala dla dziewczyn z mdlosciami i tym co nie dobrze caly czas :baffled: nowe odkrycie moje:HARIBO GOLDBEARS!!! :-)
 
cześć dziewczyny

ja dzisiaj zostałam w domu
o 3 w nocy obudziły mnie mdłości

masakra...

teraz już jest lepiej ale padam ze zmęczenia...

miłego dnia :)
 
heksa klutniami z mezem sie nie przejmuj, jak to moja mama mowi "Chlop to stworzenie boze powinien stac w oborze" :-) Nie stersuj sie :-)





:-):-):-):-):-)hahaha rozbawiłaś mnie:) pwiem mu tak zamias się złościć następnym razem:))
żelki musze spróbować mi pomaga też mamba:))
kupiłam wczoraj w aptece plasterki uciskowe (opasek nie było) ale albo źle założyłam albo na mnie nie działa bo godzinę później wisiałam nad kibelkiem;/

mam zamiar iść jeszcze na tydzień max 2 zwolnienia a potem do pracy bo już mnie nosi jak tu siedzę sama (oczywiście w tych chwilach kiedy mnie nie mdli;))

Poli zapodałam na FB.

dziewczyny na styczniówkach robią "test" na płeć trzeba nasypać sody do kubeczka i nasikać:) jak się zapieni to chłopiec jak nie to dziewczynka hehe
fajna zabawa chyba sama wypróbuję aa ccooo:))
 
reklama
kupiłam wczoraj w aptece plasterki uciskowe (opasek nie było) ale albo źle założyłam albo na mnie nie działa bo godzinę później wisiałam nad kibelkiem;/
ja w 1 ciąży też takie kupiłam i teraz ich nawet nie wyciągam bo nic nie pomagały :(


a co do mężów - bardzo mi się to powiedzenie spodobało...ja z moim też nie gadam...
 
Do góry