reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Witam się po dłuuugiej nieobecności:-) dziś wróciliśmy z urlopu i nie jestem w stanie nadrobić ale mam nadzieje,że chociaż w części mi się to uda :-D brakowało mi Was mamuśki a nie miałam możliwości nawet do Was zajrzeć bo przebywałam z dala od cywilizacji :cool2:pozdrawiam cieplutko
 
Cześć dziewczynki!
Pożyczyłam swój internet przenośny koleżance do szpitala więc nie mogłam się z Wami kontaktować:-)
jeszcze tylko dwa dni i rodzinka wraca jupiiiii:-D
Muszę jakieś ciasto upiec na powitanie, tyle że na słodziku bo mój mężuś jest cukrzykiem. Jak macie jakiś przepis to poproszę:laugh2:
Nacik
bardzo Ci współczuję, ci Polscy lekarze mnie dobijają. Tu jak przyjdziesz z pierdołą to i tak z uśmiechem przyjmą.
Dziewczyny walczcie o swoje a jak im się nie podoba to powiedzcie, że zlożycie skargę do NFZ.
Dobranoc i dbajcie o Siebie i dzidziołki.
 
Hej Mamuśki :-)

I ja witam sie po krótkiej nieobecności. Dziecko mi się znowu pochorowało :baffled: Ciekawe, kedy mnie zarazi. Mąż juz coś załapał...

ZGAGA - ja na zgagę wcinam migdały i pomaga :tak: Tak więc polecam.

A placuszek ze śliweczką też bym zjadła :-p
 
Cortinka bidulko to ty na tej diecie żadnego ciasta nie możesz?

przewidzieli dla mnie w diecie drozdzowe czerwstwe :-D a ja mam ochote na konkrety ! makowiec, rafaello, serniczek z rodzynkami :rofl2: pewnie po kawalku bym nie umarla ale ja tak sie boje ataku ze mnie parazlizuje ze strachu na sama mysl o jedzeniu zakazanym :sorry:
 
reklama
Moje drogie a zwłaszcza te które będą używać łóżeczka po rodzeństwie będziecie je jakoś odnawiać??? Bo ja bym chciała ale nie bardzo wiem jakim tym lakierem (?) są łóżeczka malowane że później dziecku nie szkodzą i tak myślałam żeby zrobić to już teraz żeby do lutego to wywietrzało...
 
Do góry