reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Deizzi - wiem, że są jakieś farby bezpieczne dla dziecka - koleżanka ostatnio kupowała - mogę się spytać o nazwę

Ja dziewczyny czuje się fatalnie, nudności i wymioty powróciły, ostatnio musiałam z NOMI uciekać, dobrze, że wyjście było wolne bo nie dość że o mało nie pobrudziłam im podłogi to właściwie nic nie widziałam. Mąż mnie na pogotowie chciał zabierać ;) bo się bidulek wystraszył, pobiegł do sklepu obok po batona i mi przeszło, chyba znowu cukier mi spadł --> ostatnio miałam 48 czegoś tam przy normie od 60.
 
Witam w połowie ciąży:-):-DWczoraj po południu nie czułam się najlepiej:-(Niby nic takiego, lecz czułam w brzuchu i krzyżu ogromny dyskomfort, a kość łonowa zaczyna boleć coraz barzdiej:-(Dobrze, że dzis wizyta..Ale się rozpisałyście pod wieczór, no no no:szok:
 
Witam jako pierwsza.
przewracam się dziś od 5 rano, chyba podniecona że moje króliczki wracają już jutro w nocy ostatnia noc dziś samotności:-)
Podjadę na zakupki muszę córci nowy plecak kupić i sobie butki jakieś jesienne:-D może obiadek na mieście;-).
Miłego dnia,

poli
mnie uprzedziła:tak: powodzenia na wizycie i mam nadzieję, że poczujesz się lepiej:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja w ten pochmurny, deszczowy dzien:)
Poli wszystkiego najlepszego z okazji poloweczki od poloweczki:))) nie wiem czy ktoras z dziewczyn jeszcze oprocz nas ma dzisiaj 20, ale jesli tak to tez najlepszego!:)))
A teraz uzbrojona w kubek z kawa(bezkofeinowa) ide was nadrabiac bo przez 4 dni produkcja kwitla:-)

Ps. Annaroksana czy u Ciebie tez tak pada, czy powinnam ruszyc na zachod wyspy po lepsza pogode? udanych zakupow!:tak:

Milego i udanego dnia dziewczyny
 
reklama
Gratulacje dla dziewczyn które są już na półmetku.
Poli wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i powodzenia z firmą i oczywiście udanej wizyty.
Ja dzisiaj wkraczam w 5 miesiąc:tak:

Ma któraś w planach roladę z kluskami i sosikiem? Już od kilku dni za mną chodzi taka pyszna roladka.:rolleyes2:
 
Do góry