reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dzien dobry:)
Poli- wspolczuje i sciskam mocno. To zawsze jest przykre, kiedy ktos tak mlody odchodzi...
Smoniczka,Sylwia, Zanetka- ja tez nie czuje jeszcze ruchow dziewczyny, nie jestescie same:)
Smoniczka co do zawrotow glowy, podobno zdarzaja sie czesto kobietom w ciazy, ale moj lekarz na kazdej wizycie o nie pyta i mowi ze moga byc oznaka problemow z poziomem cukru w organizmie lub problemow z tarczyca, nie chce Cie absolutnie straszyc- wiadomo ilu lekarzy tyle opini, ale moze przy najblizszej wizycie zapytaj o badania pod tym katem- jesli nie mialas juz robionych oczywiscie:)))
Annaroksana, Gnidka- zazdroszcze wypadu na kawke:) i tak jak pisala Gosia musimy sie gdzies w srodku wyspy razem spotkac:)))
Wczoraj wieczorem po pracy zasiadlam do komputera, aby was poczytac i moze cos napisac i ... kiedy tylko zaczelam, okazalo sie ze na tapecie jest temat zachcianek jedzeniowych i bylam dzielna az do postu Deizzi ktora pisala ze miala zachcianke na McDonalds'a... po prostu wstalam, poszlam na gore po M, ktory dzielnie walczyl ze scianami w pokoju ktory szykujemy dla Szymka, nie pozwolilam mu nawet umyc rak z farby, tylko kazalam wsiadac do samochodu i wiez mnie po hamburgera! Pierwszy raz zdazylo mi sie cos takiego, musialam go zjesc teraz, juz, natychmiast! Po zjedzeniu 2 cheesburgerow i polowy wrapa(wiecej nie dalam rady hehe) czulam sie cudownie spelniona i szczesliwa, wiec wpakowalam sie do lozka i po 5 minutach juz spalam:))) a dzisiaj obudzilam sie o 4.30 i juz nie moge zasnac :( to chyba kara za wczoraj.

Milego i radosnego dnia dziewczyny:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć lutóweczki.
Ja dostałam opieprz od lekarza wczoraj bo jak zemdlałam to nie poszłam na kontrole do lekarza rodzinnego a na karteczce z karetki było napisane że mam iść i muszę to teraz nadrobić. Powiedział że to może być niebezpieczne szczególnie w ciąży i nic nie dały tłumaczenia że pierwszy i ostatni raz w życiu mi się to przydarzyło.
Martik dobrze że masz wyrozumiałego męża i cię zawiózł po zachciankę, dobrze że ja póki co tak niemam bo pewnie co 5 minut miałabym ochotę na coś innego.:-)
 
Witajcie...

Martik ukłony dla męża,że rzucił wszystko i gnał z tobą za potrzebą do Maca...

Pogoda się popsuła i co tu robić?

Sprzątać nie mam sil, obiadek z wczoraj zupa warzywna + naleśniki zrobię więc żadna fantazja

Coś bym zjadła, ale sama nie wiem co...

Aaaa multi mamy podrzućcie pomysł na prezent dla 2 latki, bo idziemy w sobotę na urodzinki w rodzinie a dziecko w sumie wszystko ma na 5 minut jest zajęta a potem w kąt rzuci...

Miłego dnia wam...
 
a ja znowu na szybko przed pracą, ale was przynajmniej nadrobiłam

Dezzi - widzę, że w kwestii imion to sie rozumiemy bez dwóch zdań :-)

laski z Irlandii - możemy pomyśleć o jakimś spotkaniu tylko chyba bajlepiej byłoby przed świętami, puki nie jesteśmy jeszcze takie wielkie :-D


no a ja dzisiaj z chorym gardłem, źle mi się spało w nocy, dzidzia ładnie kopie, a ciśnienie poprawia się trochę już zaledwie po filiżance herbaty, więc po prostu na tym sie na razie skupię. najwyższe ciśnienie wczoraj 112/56


odezwe się jak wrócę:-)
 
Dzień dobry:)

I ja już wstałam.

Maluszek kopie, ale czuję to tylko jak jestem ułożona na plecach. Bardzo fajne uczucie:)

U nas pakudna pogoda. Pochmurno, kropi deszcz i zimno. Dobrze, że dziś nie muszę wychodzić z domu:)

Idę na śniadanko:)
 
Witam:) U mnie jesień..Zimno, przedtem padało..Wróciłam z Piotra i Pawła, kupiłam pyszne bułeczki i jem je ze swojskim dżemem truskawkowym:)Biorę się zaraz za testy na prawko:/
 
Witam z rana!
Ja na śniadanko dziś zjadłam kanapki z twarogiem i truskawkowym dżemem.:-) U nas słoneczko świecie, ale rano około 5 padało, bo się przebudziłam wtedy. Mnie chyba dziś bierze na sprzątanie, bo zastanawiam się od czego by tu zacząć. Musze poprasować pranie, ogarnąć pokój i kuchnię. Mam nadzieje, że szybko mi ta chęć nie przejdzie;-)
 
czesc okragle :-D

a ja znowu na szybko przed pracą, ale was przynajmniej nadrobiłam

hehe przelecialas nas przed praca ;-):-D

Anioleczek uwierz ze gdybys musiala to bys sie powstrzymala :-p ja zmiatalam frytki, pizze i kebaby, snidan nie jadalam ew. o 13 ja juz mi sie zoladek do kregoslupa przyklejal :eek: a teraz jestem wzorem dietetycznym do nasladowania :rofl2:


Ja do szkoly rodzenia sie chyba nie wybieram, w poprzedniej ciazy chodzilam = bez szalu :sorry:

Moj synek o 3 tak wojowal ze sie obudzilam :eek: caly dzien cichy a w nocy sie uaktywnia :rofl2: dal chlopak dzis czadu ! do 5 lezalam i czekalam az skonczy swoje manewry :-D

kto dzis wpada do mnie na obiad ???
mowie wam jaki mam pysznyyyyy !
pure ziemniakowe, kurczak pieczony w foli i salatka z pomidorkow baaaa nawet je ze skorki obiore ! z jogurcikiem beda :rofl2: mniamiiii juz sie nie moge doczekac :rofl2:


Zanetka to jak u sienbie wysprzatasz to wpadnij do swatowej z odkurzaczem :-D aj łejting na ciebie :rofl2:
 
cortina- pewnie jak bym miała taki mus że mam być na diecie no to powstrzymałabym się. Ale w normalnym trybie to jak mi się coś chce to po prostu to jem i już:)
Szczerze mówiąc to współczuję ci tej diety:(
 
reklama
eee nie ma czego wpsolczuc juz sie przyzwyczailam :) inni ludzie maja gorzej ;)
dopiero teraz widze ze bylam uzalezniona od ulepszaczy w zarciu, cukru i wielu innych rzeczy :eek:
juz mnie nawet tak nie ciagnie do zachcianek typu orzeszki w skorupce, czipsy itp mozna sie oduczyc :)
ale za szklaneczke coli to bym po stopach calowala, jednak tak sie boje kolejnego ataku ze cykam sie usta zamoczyc w tym cudnym napoju :sorry: chociaz nic by mi pewnie od lyka sie nie stalo ;) hahaha :D
 
Do góry