reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Cortina fajnie by było, muszę się zorientować, z drugiej strony jest to dosyć daleko, ale trzeba w końcu zacząć o tym myśleć.
Co do niezdrowych rzeczy to ja w niedziele jadłam frytki:-)
 
Poli strasznie mi przykro, znam ten ból kilka miesięcy temu odeszła moja mama, to chyba najgorsza choroba :-(

Pytałam dzisiaj lekarza kiedy poczuje pierwsze ruchy stwierdził że przy pierwszej ciąży to ok20 tygodnia ale to napewno nie będą jeszcze kopniaki.

Ja będę miała darmową szkołę rodzenia jeśli wybiorę na położną środowiskową położną która pracuje w gabinecie mojego gina
 
Cortina fajnie by było, muszę się zorientować, z drugiej strony jest to dosyć daleko, ale trzeba w końcu zacząć o tym myśleć.
Co do niezdrowych rzeczy to ja w niedziele jadłam frytki:-)
ja w ubiegłą środę pytam się mężowi w samochodzie czy mogę sobie pozwolić na małą zachciankę ciążową powiedział że oczywiście a ja na to z bananem na ustach: to poproszę McDonalds :) i miałam swoje cheseburgery i frytki :) mąż stwierdził że następnym razem mnie przywiezie ale on niczego nie ruszy bo mu nie smakuje (dziwny jest) za to Antoś był zadowolony ze swojego zestawu :)
 
Poli przytulam mocno! Bardzo mi przykro;**

Cortina...ten sok z kapusty haha ja ostatnio surówki z niej zjadam i myślałam że padne z podniecenia hahaha mąż jak na stuknieta patrzył. Ja chipsy uwielbiam, teraz nie mogę i to był jednorazowy wybryk!

Deizzi mialam u izy błękitny taki, niestety z mieszalnika dulux więc nazwy nie ma, ale w sklepach są te karteczki, ja podeszlam z gazetka duluxa bo tam nr był, okazało się, że numery były źle i pod tym krył się...brąz ale pan był uroczy i mieszal mi farbę do czasu aż uzyskał kolor z gazetki:))
 
Poli przytulam, chyba żadne słowa nie przyniosą ukojenia :-(

Ja mam zamiar chodzić do szkoły rodzenia. Koleżanka mi mówiła (która chodziła), że trzeba dzwonić tak ok 5 miesiąc a chodzi się od 7. Aha i muszę mieć od gin. takie jakby zaświadczenie, że nie mam przeciwwskazań Do uczęszczania na zajęcia (pewnie chodzi o te ruchowe).
Jeśli chodzi o listę grzeszków ciążowych to moja jest bardzo długa:zawstydzona/y::-) uwielbiam chipsy, frytki, kebaby, pizze, macdonaldy i wszystkie tego typu śmieciowe żarcie. Staram się ograniczać, ale od czasu do czasu sobie pozwalam:-)

Piszecie, że macie niskie ciśnienie, ja się mogę swoim podzielić, bo ja znów mam za wysokie:-(
 
a to muszę się zaznajomić :) my mieliśmy u siebie kiedyś podobny błękitna laguna się nazywał ale był mniej intensywny... A jak oni mieszają te farby to mogą zrobić dokłanie taki o jaki mi chodzi? i jak to z kosztem wychodzi?
 
to Ty na siebie uważaj z tym za wysokim ciśnieniem bo to bardzo źle. a ja już na tym punkcie przewrażliwiona jestem bo koleżanka w 7 miesiącu straciła przez to dziecko. Drugą córeczkę urodziła w 7 miesiącu jak już też zaczęły się problemy ale miała wtedy już innego lekarza i od 5 miesiąca w szpitalu i cały czas monitorowana była.
 
reklama
to Ty na siebie uważaj z tym za wysokim ciśnieniem bo to bardzo źle. a ja już na tym punkcie przewrażliwiona jestem bo koleżanka w 7 miesiącu straciła przez to dziecko. Drugą córeczkę urodziła w 7 miesiącu jak już też zaczęły się problemy ale miała wtedy już innego lekarza i od 5 miesiąca w szpitalu i cały czas monitorowana była.

Wiem jestem świadoma, że to nic dobrego. Nie mam wysokiego ciągle, ale zdarzają się dni, że jest i tyle:-( Mierzę je regularnie.
 
Do góry