reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Wit am leżąco.
Nadika moja ma 2,2 cm. Lekarz, która robiła mi usg powie działa, że jest ok ale lekarz specjalista nawet mnie nie badał i odrazu ustalił datę operacji. Wcześniej mnie tak nie bolało i przysięgam przed Wami forumowiczkami, że już więcej mebli ani żadnych ciężkich rzeczy nosić nie będę:zawstydzona/y:
Cortina trzymaj się kochana i szybciutko pisz co się dzieje.
jestem ciekawa czy mnie puszczą na wakacje, mąż bidulek załamany strasznie tym wszystkim:baffled:
Dbajcie o Siebie i dzidziołki. Milego dnia.

Błagam nie piszcie taki przesądów to jest straszne brrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagusia na tym forum o amnio dziewczyny też mialy źle wyniki testu a okazywało się, że dzieciaki zdrowe, ja mocno wierzę, że i u Ciebie tak będzie Kochama:***
A mogę zapytać jak wyszło usg? Kość nosowa i kark?

no własnie nie zbyt dobrze. miałam robine dwa i na jednym lekarz stwierdzil ze kosc nosowa jest ok ale na drugim juz inny lekarz powiedzial ze wydaje mu sie ze nie jest prawidlowo wyksztalcona na kregosłupie niby jest jakis przerost. ja tam nic nie widziałam ale może dla tego że sie nie znam :(
 
303555_10151007745537382_603600018_n.jpg
:-d
 
witam
wlasnie przejrzalam co tam naskrobalyscie i widze ze na tapecie przesady ;-) jak slysze o takich rzeczach to az mi sie smiac chce. ja tez bylam chrzestna jak bylam w ciazy z Maja i jakos nic nikomu sie przydarzylo, jak tez slyszalam ze jak sie czegos kobieta w ciazy przestraszy to jak gdziekolwiek sie dotknie nieswiadomie w jakas czesc swojego ciala to podobno dziecko bedzie mialo tam jakies zmiane i tez jakos mi sie nie sprawdzilo wiec to tylko takie zabobony w ktore chyba w dzisiejszych czasach juz malo kto wierzy.
 
No ja słyszałam ten przesąd w bardziej lajtowej wersji,że nieszczęście. A znowu jest też taki przesąd,że się nie odmawia dziecku bycia chrzestnym bo to nieszczęście na całe życie xD
Głupota straszna. Ludzie po prostu musieli sobie znaleźć wytłumaczenie na wszystko.
Nie siadaj po turecku w ciży bo będą krzywe nóżki. Nie noś nic na szyji bo będzie miało obwiniętą głowe pępowiną. Jak się wystraszysz i złapiesz za policzki to dziecko będzie miało rumieńce. Totalne głupoty xD
A jak się robi żeby było rude ? :D ja lubię rude ;D
 
głupota z tymi przesądami:-D trzymajcie kciuki dzisiaj o 16.30 mam wizytę u gina :happy: mam nadzieję że dzidzia zrobi mężowi prezent urodzinowi i pokaże nam się dokładnie mamy nadzieję na Frania;-) wczoraj upiekłam pysznego orzechowca i mąż już wczoraj dzień przed urodzinami się połakomił :happy: trzymajcie też kciuki bo stoimy przed decyzją kupną dwupoziomowego mieszkanka fajnie by było już być na swoim jak dzidzia się urodzi nie wynajmować:happy:
 
Trzymam kciuki za mieszkanie. Zazdroszczę strasznie. My co prawda nie wynajmujemy ale mamy 1 pokój i też będzie ciężko.

A te włosy to na rudo muszę?
Cholera mi tak nie do końca pasuje ten rudy :p
 
witam:* u mnie dziś znów zimno i pada deszcz:( mąż poszedl do pracy a mnie na przytulanie wzieło. chyba musze sobie misia przyniesc.
obiad ugotowałam. pycha ogórkowa. jakoś tak na kwaśne mnie ostatnio bierze. schaboszczak na drugie już mnie tak nie fascynuje:-D

annaroksana skoro trzeba to założyc i odpoczywac to nie ma co myślec tylko się temu poddac, Ty i dziecko jestescie teraz najważniejsi. trzymaj się:*

nutka podziel się grochówka!!! mnie ostatnio sie taka wojskowa marzyła:-D

poli genialne zdjęcie. oby nasi mężowie tak nie wyglądali:-D

a mnie brzusio bolał tak dziwnie w nocy.... nic nie robie a boli. eh... mam nadzieję że to tylko dzdziol rośnie. buziaki mamuski:*
 
reklama
Poli ale masz młodziutka mamusie 100 lat dla niej:)

Annaroksana ja aż tak się nie znam ma tych szyjkach ale zaraz szew a pessar? Choć może to i lepiej bo z głowy masz, w szpitalu byla dziewczyna co wracała chyba 3 razy bo jej spadł i dopiero ja szyli.

Na cik ładnie nie ładnie...czego się nid robi hihi ryzykuj z tym rudym:))

Co do przesądów to mi się jeden sprawdził...oparzylam się i to ...pod pośladkiem haha i iza ma w tym miejscu jakby jasniejsza skorke w takim samym kształcie jak moje oparzenie:))

Kaja trzymam kciuki za wizytę i za mieszkanie i 100 lat dla męża:))

Co do chrzcin to ja mam 7 października ale idę jako gość, niestety szkoda mi kasy na kiecke która zaloze raz w życiu i zakladam czarną bo w nią wchodzę...mam nadzieje, że nie wyjdzie źle i nie ma o tym przesądów dla ciężarnej ani dziecka hehe
 
Do góry