reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Po zakupach dzidziusiowych znacznie mi sie podniosl poziom endorfin :-D
tylko szkoda z epoziom mamony w portfelu spadl :rofl2:
dlatego jak widze ile to kosztuje to po malu lepiej zbierac bo nie wyobrazam sobie w drudniu wydac kupe kasy na raz na wszelkie ciuszki i inne gadzety niezbedne dziecku :shocked2:
 
reklama
mieszkanko posprzątane, herbatka u mamy zaliczona:-) na obiad była pyszna rybka teraz czas pomyśleć o kolacji:-D
jeszcze spacerek z moim labusiem i można przygotować się do nocnego leżakowania.
Jutro rano jadę na grzyby:-Dmam nadzieje, że są już:tak:
Widzę, że ostro się wzięłyście za zakupy:happy2:ja dzisiaj kupiłam rękawiczki niedrapki i buciki takie skapretkowe:cool2:
Przy okazji zakupiłam kilka par dolnej części bielizny..bo chyba siedzenie mi się rozrasta:-)
Lecę do wątku zakupowego podziwiać Wasze zdobycze:-)
A i jeszcze zapomniałam..już jutro Must Be The Music:happy2::happy2:oglądacie? ja uwielbiam:-)
 
Patik na czym jak na czym ale na kropieniu oczu to sie znam troszke i niestety nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek trzeba było kropić dwa jak ma sie tylko jedno chore no ale moze mpoje 17 lat dowiadczenia e tej kwestii się myli...

a czy próbowałaś przytrzymać małej powieki swiumi palcami? łatwiej jest zakropić no i na początku niestety trzeba na sile:(

co do zakupów- ja uważam ze lepiej robić je stopniowo powoli a nie na koniec na hura. tak mozna sobie powybierać. z mężem tez nie mam problemu bo akurat te zakupy tez lubi i nawet sam juz kupił co nieco dla malca

Ja czuje sie dzis dobrze a ponura pogoda tylko sprzyja. Uciekam do meża. Milego wieczorku
 
Ostatnia edycja:
dobra to ja zaczynam wywód hehe
Aga moje dziecko jest jedyne na świecie które pozwala sobie prawie na wszystko a o leki też tak paskudne jak antybiotyk samo się prosi;)

Patik a może zakroplisz jej jak śpi i tylko rozszerzysz szybko powieki na chwilę aby wpadło? Nie powinna się obudzić.

Ania co do swietlika rewelacja ja go uwielbiam na spuchniete i piekace oczy, ale uwaga na ten z herbata, raz kupiłam i tak się cieszylam że dodatkowy składnik upiekszajacy, mam okropne wory pod oczami:( i tak mnie uczulil że po nocy nie mogłam oka otworzyć od ropy i przykleilam się do poduszki:( więc ja świetlik tylko solo hehe

Co do zakupów to ja zrobiłam w pierwszeij ciąży wszystko wcześniej i dobrze bo potem miesiąc w szpitalu i kto by zakupy robił? Nie spakowalam tylko torby dla maluszka i pamiętam jakie mąż miał problemy co to body a cp pajac itp.
Lezalam z laska kotra miała łożysko przodujace i 5 miesięcy w szpitalu do rowiazana. I zmezem telekomferencje miala, on w sklepie z kamerą z telefonu online a ona z laptopem i rozmawiali czy to się jej podoba czy nie, a wybredna byla:) mąż był mistrzem, i wszystkie jej dopingowalysmy bo to kropne było nie moc kupić wyprawki dla upragnionego wyczekanego synka.

No to tyle a teraz idę jeść mamusine golabki:))
 
reklama
Na zgage nie pomogę, bo przyznam że nigdy nie mialam ale też o migdlach słyszałam.

Ja dzis u teściów byłam, mój teść zagrał matce na nerwach bo najpierw teściowa robiła szarlotke a on mnie pyta na ile ustawić piekarnik a potem wychwalal moja ostatnia pomidorowke, ta której teściowa nie zjadła, a jej mina....bezcenna;))
Ale oddam im sprawiedliwosc, że dziś było miło i nawet teściowa byla miła i jak mowilam że iza czegoś nie może to bez gadania słuchała;) więc dzień udany;)
 
Do góry